2008 Rosu – Tei

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur
Grupa 2008    Seria ROSU
TEREN  TEI
DATA Duminica – 04.09.2016
ORA ETAPA  1.     Rezultat
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie I Open Sport Academy
11:00 Argman ACS Dinamo Noua Generatie II
12:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Atletic Filip
13:00 ACSF Atletic Panda Juniors
14:00 CS Dinamo CS Cautis
15:00 LPS Mircea Eliade ACS Tandem Sport
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA  2.  Rezultat
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACS Dinamo Noua Generatie I
11:00 ACS Atletic Filip Argman
12:00 Panda Juniors SC Dinamo 1948 SA
13:00 CS Cautis ACSF Atletic
14:00 ACS Tandem Sport CS Dinamo
15:00 Open Sport Academy LPS Mircea Eliade
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA  3.    Rezultat
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Open Sport Academy
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ACS Atletic Filip
12:00 Argman Panda Juniors
13:00 SC Dinamo 1948 SA CS Cautis
14:00 ACSF Atletic ACS Tandem Sport
15:00 CS Dinamo LPS Mircea Eliade
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA  4.  Rezultat
10:00 ACS Atletic Filip ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 Panda Juniors ACS Dinamo Noua Generatie I
12:00 CS Cautis Argman
13:00 ACS Tandem Sport SC Dinamo 1948 SA
14:00 LPS Mircea Eliade ACSF Atletic
15:00 Open Sport Academy CS Dinamo
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA  5.    Rezultat
10:00 ACS Atletic Filip Open Sport Academy
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Panda Juniors
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Cautis
13:00 Argman ACS Tandem Sport
14:00 SC Dinamo 1948 SA LPS Mircea Eliade
15:00 ACSF Atletic CS Dinamo
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA  6.       Rezultat
10:00 Panda Juniors ACS Atletic Filip
11:00 CS Cautis ACS Dinamo Noua Generatie II
12:00 ACS Tandem Sport ACS Dinamo Noua Generatie I
13:00 LPS Mircea Eliade Argman
14:00 CS Dinamo SC Dinamo 1948 SA
15:00 ACSF Atletic Open Sport Academy
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA  7.   Rezultat
10:00 Open Sport Academy Panda Juniors
11:00 ACS Atletic Filip CS Cautis
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACS Tandem Sport
13:00 ACS Dinamo Noua Generatie I LPS Mircea Eliade
14:00 Argman CS Dinamo
15:00 SC Dinamo 1948 SA ACSF Atletic
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA  8.    Rezultat
10:00 CS Cautis Panda Juniors
11:00 ACS Tandem Sport ACS Atletic Filip
12:00 LPS Mircea Eliade ACS Dinamo Noua Generatie II
13:00 CS Dinamo ACS Dinamo Noua Generatie I
14:00 ACSF Atletic Argman
15:00 SC Dinamo 1948 SA Open Sport Academy
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA  9.  Rezultat
10:00 Open Sport Academy CS Cautis
11:00 Panda Juniors ACS Tandem Sport
12:00 ACS Atletic Filip LPS Mircea Eliade
13:00 ACS Dinamo Noua Generatie II CS Dinamo
14:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ACSF Atletic
15:00 Argman SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA  10.    Rezultat
10:00 ACS Tandem Sport CS Cautis
11:00 LPS Mircea Eliade Panda Juniors
12:00 CS Dinamo ACS Atletic Filip
13:00 ACSF Atletic ACS Dinamo Noua Generatie II
14:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Dinamo Noua Generatie I
15:00 Argman Open Sport Academy
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA  11.   Rezultat
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie I Argman
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie II SC Dinamo 1948 SA
12:00 ACS Atletic Filip ACSF Atletic
13:00 Panda Juniors CS Dinamo
14:00 CS Cautis LPS Mircea Eliade
15:00 Open Sport Academy ACS Tandem Sport
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA  12.   Rezultat
10:00 Open Sport Academy ACS Dinamo Noua Generatie I
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Argman
12:00 ACS Atletic Filip SC Dinamo 1948 SA
13:00 Panda Juniors ACSF Atletic
14:00 CS Cautis Steaua Sudului CS Dinamo
15:00 ACS Tandem Sport LPS Mircea Eliade – D
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA  13.    Rezultat
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 Argman ACS Atletic Filip
12:00 SC Dinamo 1948 SA Panda Juniors
13:00 ACSF Atletic CS Cautis Steaua Sudului
14:00 CS Dinamo ACS Tandem Sport
15:00 LPS Mircea Eliade – D Open Sport Academy
DATA Sambata – 03.12.2016
ORA ETAPA  14.   Rezultat
10:00 Open Sport Academy ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 ACS Atletic Filip ACS Dinamo Noua Generatie I
12:00 Panda Juniors Argman
13:00 CS Cautis Steaua Sudului SC Dinamo 1948 SA
14:00 ACS Tandem Sport ACSF Atletic
15:00 LPS Mircea Eliade – D CS Dinamo
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA  15.   Rezultat
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACS Atletic Filip
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie I Panda Juniors
12:00 Argman GVD
13:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Tandem Sport
14:00 ACSF Atletic Champion
15:00 CS Dinamo Open Sport Academy
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA  16.    Rezultat
10:00 Open Sport Academy ACS Atletic Filip
11:00 Panda Juniors ACS Dinamo Noua Generatie II
12:00 GVD ACS Dinamo Noua Generatie I
13:00 ACS Tandem Sport Argman
14:00 Champion SC Dinamo 1948 SA
15:00 CS Dinamo ACSF Atletic
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA  17.    Rezultat
10:00 ACS Atletic Filip Panda Juniors
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie II GVD
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ACS Tandem Sport
13:00 Argman LPS Mircea Eliade – D
14:00 SC Dinamo 1948 SA CS Dinamo
15:00 Open Sport Academy ACSF Atletic
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA  18.   Rezultat
10:00 Panda Juniors Open Sport Academy
11:00 GVD ACS Atletic Filip
12:00 ACS Tandem Sport ACS Dinamo Noua Generatie II
13:00 Champion ACS Dinamo Noua Generatie I
14:00 CS Dinamo Argman
15:00 ACSF Atletic SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA  19.  Rezultat
10:00 Panda Juniors GVD
11:00 ACS Atletic Filip ACS Tandem Sport
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Champion
13:00 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Dinamo
14:00 Argman ACSF Atletic
15:00 Open Sport Academy SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA  20.    Rezultat
10:00 GVD Open Sport Academy
11:00 ACS Tandem Sport Panda Juniors
12:00 Champion ACS Atletic Filip
13:00 CS Dinamo ACS Dinamo Noua Generatie II
14:00 ACSF Atletic ACS Dinamo Noua Generatie I
15:00 SC Dinamo 1948 SA Argman
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA  21.    Rezultat
10:00 GVD ACS Tandem Sport
11:00 Panda Juniors Champion
12:00 ACS Atletic Filip CS Dinamo
13:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACSF Atletic
14:00 ACS Dinamo Noua Generatie I SC Dinamo 1948 SA
15:00 Open Sport Academy Argman
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA  22.    Rezultat
10:00 Argman ACS Dinamo Noua Generatie I
11:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Dinamo Noua Generatie II
12:00 ACSF Atletic ACS Atletic Filip
13:00 CS Dinamo Panda Juniors
14:00 Champion GVD
15:00 ACS Tandem Sport Open Sport Academy
PROGRAM
AN  COMPETITIONAL
2016 – 2017
CAMPIONAT  2016 – 2017
Nr. Crt. Etapa Data
1 1 03/04.09.2016
2 intermediare 06/08.09.2016
3 2 10/11.09.2016
4 3 17/18.09.2016
5 4 24/25.09.2016
6 5 01/02.10.2016
7 6 08/09.10.2016
8 7 15/16.10.2016
9 8 22/23.10.2016
10 9 29/30.10.2016
11 10 05/06.11.2016
12 11 12/13.11.2016
13 12 19/20.11.2016
14 13 26/27.11.2016
15 14 03/04.12.2016
16 15 11/12.03.2017
17 16 18/19.03.2017
18 17 25/26.03.2017
19 18 01/02.04.2017
20 19 08/09.04.2017
21 16 – 17 – 18.04.2017 – Sarbatorile pascale
22 intermediare 18/20.04.2017
23 20 22/23.04.2017
24 21 29/30.04.2017
25 22 06/07.05.2017
CUPA  BUCURESTIULUI
Nr. Crt. Etapa Data
1 Tur 1 preliminar 13/14.05.2017
2 Tur 2 preliminar 20/21.05.2017
3 Saisprezecimi 27/28.05.2017
4 Optimi 03 – 11.06.2017
5 Sferturi 17/18.06.2017
6 Semifinale + Finala 24/25.06.2017