2008 Albastru – Crangasi

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2008/Albastru
Teren Crangasi

DATA Sambata – 07.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 CSA Steaua Pro Team
10:15 Sportul Stud. Acad ASTC Champion
11:30 Prosport(Fete) SC FC Voluntari
12:45 Prosport AS Termo
14:00 Tiki Taka Real Crangasi
15:15 Derby AFC Rapid
16:30 Sta – ACS Elite FA

DATA Sambata – 14.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ACS Elite Sp. CSA Steaua
10:15 AFC Rapid – Tiki Taka
11:30 AS Termo Prosport(Fete)
12:45 Real Crangasi Prosport
14:00 Pro Team Sportul Stud Acad
15:15 ASTC Champion – Sta
16:30 Voluntari – Sta

DATA Sambata – 21.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 ACS Elite Sp. Pro Team
10:15 CSA Steaua SC FC Voluntari
11:30 Derby Sportul Stud Acad
12:45 Prosport(Fete) Real Crangasi
14:00 Prosport AFC Rapid
15:15 Tiki Taka ASTC Champion
16:30 Inizio – AS Termo

DATA Sambata – 28.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari ACS Elite Sp.
10:15 AS Termo CSA Steaua
11:30 Pro Team Derby
12:45 AFC Rapid Prosport(Fete)
14:00 Real Crangasi Inizio
15:15 Sportul Stud Acad Tiki Taka
16:30 ASTC Champion Prosport – Amanat

DATA Sambata – 05.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACS Elite FA AS Termo – Amanat
10:15 SC FC Voluntari Pro Team
11:30 CSA Steaua Real Crangasi
12:45 Tiki Taka Derby
14:00 Inizio AFC Rapid
15:15 Prosport Sportul Stud Acad
16:30 Prosport(Fete) ASTC Champion

DATA Sambata – 12.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 AS Termo SC FC Voluntari
10:15 Real Crangasi ACS Elite FA
11:30 Pro Team – Tiki Taka
12:45 ASTC Champion – Inizio
14:00 Sportul Stud Acad Prosport(Fete)
15:15 Derby Prosport
16:30 AFC Rapid CSA Steaua

DATA Sambata – 19.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 Pro Team AS Termo
10:15 SC FC Voluntari Real Crangasi
11:30 ACS Elite FA AFC Rapid
12:45 CSA Steaua ASTC Champion
14:00 Prosport Tiki Taka
15:15 Prosport(Fete) Derby
16:30 Inizio – Sportul Stud Acad

DATA Sambata – 26.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Real Crangasi AS Termo
10:15 AFC Rapid SC FC Voluntari
11:30 ASTC Champion ACS Elite FA
12:45 Sportul Stud Acad CSA Steaua
14:00 Prosport Pro Team
15:15 Tiki Taka Prosport(Fete)
16:30 Derby – Inizio

DATA Sambata – 02.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Pro Team Real Crangasi
10:15 AS Termo AFC Rapid
11:30 SC FC Voluntari ASTC Champion
12:45 ACS Elite FA Sportul Stud Acad
14:00 CSA Steaua Derby
15:15 Prosport(Fete) Prosport
16:30 Inizio – Tiki Taka

DATA Sambata – 09.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 AFC Rapid Real Crangasi
10:15 ASTC Champion AS Termo
11:30 Sportul Stud Acad SC FC Voluntari
12:45 Derby ACS Elite FA
14:00 Tiki Taka CSA Steaua
15:15 Prosport(Fete) Pro Team
16:30 Prosport – Inizio

DATA Sambata – 16.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Pro Team AFC Rapid
10:15 Real Crangasi ASTC Champion
11:30 AS Termo Sportul Stud Acad
12:45 SC FC Voluntari Derby
14:00 ACS Elite FA Tiki Taka
15:15 CSA Steaua Prosport
16:30 Inizio Prosport(Fete) -Amanat

DATA Sambata – 23.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 ASTC Champion AFC Rapid
10:15 Sportul Stud Acad Real Crangasi
11:30 Derby AS Termo
12:45 Tiki Taka SC FC Voluntari
14:00 Prosport ACS Elite FA
15:15 Prosport(Fete) CSA Steaua
16:30 Inizio Pro Team

Atentie: Incepand cu data de 07.12.2019 jocurile de la
aceasta grupa se disputa pe terenul CORESI, dupa
urmatorul program:

DATA Sambata – 07.12.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
12:00 Pro Team ASTC Champion
13:15 CSA Steaua Inizio
14:30 Real Crangasi Derby
15:45 AS Termo Tiki Taka
16:00 SC FC Voluntari Prosport
17:15 ACS Elite FA Prosport(Fete)
18:30 AFC Rapid Sportul Stud Acad.- Amanat