2009 – Seria 1 – Valencia -Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020 – 2021
Tur
Grupa 2009/1
Teren Valencia

DATA Sambata –
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 AS NEW SARS SC FC VOLUNTARI
9:50 ACS VALENCIA ACAD. TANDEM
11:10 ACS JUNIORUL 2014 CSA STEAUA
12:30 AFC SP. PRIMAVERA FCSB ACAD.
13:50 CS DELCEA SC DINAMO 1948 SA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 SC FC VOLUNTARI SA CS DELCEA
9:50 ACS TANDEM SP. SC DINAMO 1948 SA
11:10 ACS VALENCIA ACAD AFC SP. PRIMAVERA
12:30 FCSB ACAD. ACS JUNIORUL 2014
13:50 CSA STEAUA NEW STARS

DATA Sambata –
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 SC DINAMO 1948 SA SC FC VOLUNTARI SA
9:50 ACS JUNIORUL 2014 ACS VALENCIA ACAD
11:10 AS NEW STARS FCSB ACAD.
12:30 CS DELCEA CSA STEAUA
13:50 AFC SP. PRIMAVERA ACS TANDEM SP.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 ACS TANDEM SP. SC FC VOLUNTARI SA
9:50 ACS VALENCIA ACAD AS NEW STARS
11:10 FCSB ACAD. CS DELCEA
12:30 CSA STEAUA SC DINAMO 1948 SA
13:50 AFC SP. PRIMAVERA ACS JUNIORUL 2014

DATA Sambata –
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 SC FC VOLUNTARI SA CSA STEAUA
9:50 AS NEW STARS AFC SP. PRIMAVERA
11:10 CS DELCEA ACS VALENCIA ACAD
12:30 SC DINAMO 1948 SA FCSB ACAD.
13:50 ACS JUNIORUL 2014 ACS TANDEM SP.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 6 Rezultat
8:30 FCSB ACAD. SC FC VOLUNTARI SA
9:50 ACS TANDEM CSA STEAUA
11:10 ACS VALENCIA ACAD SC DINAMO 1948 SA
12:30 AFC SP. PRIMAVERA CS DELCEA
13:50 ACS JUNIORUL 2014 AS NEW STARS

DATA Sambata –
ORA ETAPA 7 Rezultat
8:30 AS NEW STARS ACS TANDEM SP.
9:50 SC FC VOLUNTARI SA ACS VALENCIA ACAD
11:10 CS DELCEA ACS JUNIORUL 2014
12:30 SC DINAMO 1948 SA AFC SP. PRIMAVERA
13:50 CSA STEAUA FCSB ACAD.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 8 Rezultat
8:30 AFC SP. PRIMAVERA SC FC VOLUNTARI SA
9:50 ACS VALENCIA ACAD CSA STEAUA
11:10 ACS TANDEM SP. FCSB ACAD.
12:30 ACS JUNIORUL 2014 SC DINAMO 1948 SA
13:50 AS NEW STARS CS DELCEA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 9 Rezultat
8:30 SC FC VOLUNTARI SA ACS JUNIORUL 2014
09:50 SC DINAMO 1948 SA AS NEW STARS
11:10 CS DELCDEA TANDEM SP.
12:30 CSA STEAUA AFC SP. PRIMAVERA
13:50 FCSB ACAD. ACS VALENCIA ACAD