2008 Verde – Juventus

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2008/Verde
Teren/Juventus

DATA Sambata – 07.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 AS Voinicelul ACP 3 Kids Sport
10:00 FC Rusanu – Viitorul N.G.
11:00 SC Dinamo 1948 SA Dan Chilom
12:00 ASC Sparta Celtic
13:00 CS FC Dinamo – GVD – Amanat
14:00 AC Proluceafarul Seven Star – Amanat

DATA Sambata – 14.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Viitorul N.G. SC Dinamo 1948 SA
10:10 Dan Chilom ASC Sparta
11:20 ACP 3 Kids Sport FC Rusanu
12:30 GVD – Proluceafarul
13:40 Seven Star – Voinicelul
14:50 Celtic – CS FC Dinamo
16:00 Champion – Capital

DATA Sambata – 21.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 ASC Sparta SC Dinamo 1948 SA
10:10 AS Voinicelul GVD
11:20 ASTC Champion Celtic
12:30 CS FC Dinamo Dan Chilom
13:40 AC Proluceafarul Viitorul N.G.
14:50 Seven Star Capital Sport
16:00 ACP 3 Kids Rusanu -Amanat

DATA Sambata – 28.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA ACP 3 Kids
10:10 Celtic AS Voinicelul
11:20 Dan Chilom ASTC Champion
12:30 Viitorul N.G. CS FC Dinamo
13:40 FC Rusanu AC Proluceafarul
14:50 GVD Seven Star
16:00 Capital Sport ASC Sparta

DATA Sambata – 05.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 AC Proluceafarul SC Dinamo 1948 SA
10:10 Seven Star Celtic
11:20 AS Voinicelul Dan Chilom
12:30 ASTC Champion Viitorul N.G.
13:40 CS FC Dinamo FC Rusanu
14:50 GVD Capital Sp.
16:00 ACP 3 Kids ASC Sparta

DATA Sambata – 12.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA CS FC Dinamo
10:10 Dan Chilom Seven Star
11:20 Viitorul N.G. AS Voinicelul
12:30 FC Rusanu ASTC Champion
13:40 Celtic GVD
14:50 ASC Sparta AC Proluceafarul
16:00 Capital Sport ACP 3 Kids

DATA Sambata – 19.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 ASTC Champion SC Dinamo 1948 SA
10:10 GVD Dan Chilom
11:20 Seven Star Viitorul N.G.
12:30 AS Voinicelul FC Rusanu
13:40 Capital Sp Celtic
14:50 CS FC Dinamo ASC Sparta
16:00 AC Proluceafarul ACP 3 Kids

DATA Sambata – 26.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA AS Voinicelul
10:10 Viitorul N.G. GVD
11:20 FC Rusanu Seven Star
12:30 Dan Chilom Celtic
13:40 ASC Sparta ASTC Champion
14:50 ACP 3 Kids CS FC Dinamo
16:00 AC Proluceafarul Capital Sport

DATA Sambata – 02.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Seven Star SC Dinamo 1948 SA
10:10 Celtic Viitorul N.G.
11:20 GVD FC Rusanu
12:30 Capital Sp Dan Chilom
13:40 AS Voinicelul ASC Sparta
14:50 ASTC Champion ACP 3 Kids
16:00 CS FC Dinamo AC Proluceafarul

DATA Sambata – 09.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA GVD
10:10 FC Rusanu Celtic
11:20 Viitorul N.G. Dan Chilom
12:30 ASC Sparta Seven Star
13:40 ACP 3 Kids AS Voinicelul
14:50 AC Proluceafarul ASTC Champion
16:00 CS FC Dinamo Capital Sport

DATA Sambata – 16.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Celtic SC Dinamo 1948 SA
10:10 Dan Chilom FC Rusanu
11:20 Capital Sp Viitorul N.G.
12:30 GVD ASC Sparta
13:40 Seven Star ACP 3 Kids
14:50 AS Voinicelul AC Proluceafarul
16:00 ASTC Champion CS FC Dinamo

DATA Sambata – 23.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 FC Rusanu Viitorul N.G.
10:10 SC Dinamo 1948 SA Dan Chilom
11:20 ASC Sparta Celtic
12:30 ACP 3 Kids GVD
13:40 AC Proluceafarul Seven Star
14:50 CS FC Dinamo AS Voinicelul
16:00 ASTC Champion Capital Sport

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Capital Sport FC Rusanu
10:10 Viitorul N.G. SC Dinamo 1948 SA
11:20 Dan Chilom ASC Sparta
12:30 Celtic ACP 3 Kids
13:40 GVD AC Proluceafarul
14:50 Seven Star CS FC Dinamo
16:00 AS Voinicelul ASTC Champion