2008 Verde – Juventus

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2008/Verde
Teren/Daco Getica

DATA Sambata – 29.02.2020
ORA ETAPA 15. Rezultat
8:00 AS Voinicelul SC Dinamo 1948 SA 2 – Amanat
09:10 CS Dinamo Chimistul
10:20 Capital Sport GVD
11:30 ASTC Champion Celtic
12:40 Viitorul NG 2 Seven Star
13:50 AC Proluceafarul Viitorul N.G. 1
15:00 ACP 3 Kids FC Rusanu
16:10 ASC Sparta SC Dinamo 1948 SA 1 – Amanat

DATA Sambata – 07.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
8:00 Viitorul N.G. 1 CS FC Dinamo
09:10 GVD Viitorul N.G. 2
10:20 SC Dinamo 1948 SA 1 ACP 3 Kids
11:30 SC Dinamo 1948 SA 2 ASC Sparta
12:40 Chimistul ASTC Champion
13:50 FC Rusanu AC Proluceafarul
15:00 Celtic Capital Sport
16:10 Seven Star Voinicelul

DATA Sambata – 14.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
8:00 Seven Star SC Dinamo 1948 SA 2
09:10 AC Proluceafarul SC Dinamo 1948 SA 1
10:20 Viitorul N.G. 2 Celtic
11:30 ASTC Champion Viitorul N.G. 1
12:40 Capital Sport Chimistul
13:50 CS FC Dinamo FC Rusanu
15:00 AS Voinicelul GVD
16:10 ACP 3 Kids ASC Sparta

DATA Sambata – 21.03.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 1 CS FC Dinamo
9:10 SC Dinamo 1948 SA 2 ACP 3 Kids
10:20 Chimistul Viitorul N.G. 2
11:30 Viitorul N.G. 1 Capital Sport
12:40 FC Rusanu ASTC Champion
13:50 GVD Seven Star
15:00 ASC Sparta AC Proluceafarul
16:10 Celtic Voinicelul

DATA Sambata – 28.03.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
8:00 GVD SC Dinamo 1948 SA 2
9:10 ASTC Champion SC Dinamo 1948 SA 1
10:20 AS Voinicelul Chimistul
11:30 Viitorul N.G. 2 Viitorul N.G. 1
12:40 Capital Sport FC Rusanu
13:50 Seven Star Celtic
15:00 CS FC Dinamo ASC Sparta
16:10 AC Proluceafarul ACP 3 Kids

DATA Sambata – 04.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 2 AC Proluceafarul
9:10 SC Dinamo 1948 SA 1 Capital Sport
10:20 Viitorul N.G. 1 AS Voinicelul
11:30 FC Rusanu Viitorul N.G. 2
12:40 Chimistul Seven Star
13:50 ASC Sparta ASTC Champion
15:00 ACP 3 Kids CS FC Dinamo
16:10 Celtic GVD

DATA Sambata – 11.04.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
8:00 Celtic SC Dinamo 1948 SA 2
9:10 Viitorul N.G. 2 SC Dinamo 1948 SA 1
10:20 Seven Star Viitorul N.G. 1
11:30 AS Voinicelul FC Rusanu
12:40 GVD Chimistul
13:50 Capital Sport ASC Sparta
15:00 ASTC Champion ACP 3 Kids
16:10 CS FC Dinamo AC Proluceafarul

DATA Sambata – 25.04.2020
ORA ETAPA 22 Rezultat
8:00 ASC Sparta Viitorul N.G. 2
09:10 Viitorul N.G. 1 GVD
10:20 SC Dinamo 1948 SA 2 CS FC Dinamo
11:30 SC Dinamo 1948 SA 1 AS Voinicelul
12:40 Chimistul Celtic
13:50 ACP 3 Kids Capital Sport
15:00 AC Proluceafarul ASTC Champion
16:10 FC Rusanu Seven Star

DATA Sambata – 02.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 2 Chimistul
9:10 Seven Star SC Dinamo 1948 SA 1
10:20 Viitorul N.G. 2 ACP 3 Kids
11:30 Celtic Viitorul NG 1
12:40 AS Voinicelul ASC Sparta
13:50 ASTC Champion CS FC Dinamo
15:00 Capital Sport AC Proluceafarul
16:10 GVD Rusanu

DATA Sambata – 09.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
8:00 Viitorul N.G. 1 Chimistul
09:10 AC Proluceafarul Viitorul N.G. 2
10:20 SC Dinamo 1948 SA 1 GVD
11:30 ASTC Champion SC Dinamo 1948 SA 2
12:40 ACP 3 Kids AS Voinicelul
13:50 Rusanu Celtic
15:00 CS FC Dinamo Capital Sport
16:10 ASC Sparta Seven Star

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 25 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 2 Viitorul N.G. 1
09:10 Viitorul N.G. 2 CS FC Dinamo
10:20 Celtic SC Dinamo 1948 SA 1
11:30 GVD ASC Sparta
12:40 Capital Sport ASTC Champion
13:50 AS Voinicelul AC Proluceafarul
15:00 Chimistul FC Rusanu
16:10 Seven Star ACP 3 Kids

DATA Sambata – 23.05.2020
ORA ETAPA 26 Rezultat
8:00 ASC Sparta Celtic
09:10 SC Dinamo 1948 SA 1 Chimistul
10:20 Capital Sport SC Dinamo 1948 SA 2
11:30 ACP 3 Kids GVD
12:40 AC Proluceafarul Seven Star
13:50 CS FC Dinamo AS Voinicelul
15:00 ASTC Champion Viitorul N.G. 2
16:10 FC Rusanu Viitorul N.G. 1

DATA Sambata – 30.05.2020
ORA ETAPA 27 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 2 FC Rusanu
09:10 Viitorul N.G. 1 SC Dinamo 1948 SA 1
10:20 Viitorul N.G. 2 Capital Sport
11:30 Celtic ACP 3 Kids
12:40 GVD AC Proluceafarul
13:50 Seven Star CS FC Dinamo
15:00 AS Voinicelul ASTC Champion
16:10 Chimistul Sparta

DATA Sambata – 06.06.2020
ORA ETAPA 28 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 1 FC Rusanu
09:10 Viitorul N.G. 2 SC Dinamo 1948 SA 2
10:20 Sparta Viitorul N.G. 1
11:30 AC Proluceafarul Celtic
12:40 CS FC Dinamo GVD
13:50 ASTC Champion Seven Star
15:00 Capital Sport AS Voinicelul
16:10 ACP 3 Kids Chimistul

DATA Sambata – 13.06.2020
ORA ETAPA 29 Rezultat
8:00 SC Dinamo 1948 SA 2 SC Dinamo 1948 SA 1
09:10 FC Rusanu ASC Sparta
10:20 Viitorul N.G. 1 ACP 3 Kids
11:30 AS Voinicelul Viitorul N.G. 2
12:40 Celtic CS FC Dinamo
13:50 GVD ASTC Champion
15:00 Seven Star Capital Sport
16:10 Chimistul Proluceafarul