2009 Alb – Romprim

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2009/Alb
Teren Romprim

DATA Duminica – 08.03.2020
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 AS Olimpic Best Team
10:00 CS Chelsea 1 Metaloglobus
11:00 Tonus – CS Chelsea 2
12:00 Arsenal – AFC Comprest
13:00 Daco-Getica Inter Dumi
14:00 Capital Sport Chimistul
15:00 Gesti Footbal Mexic
16:00 Petre Florentin – FC Juniorul

DATA Duminica – 15.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 CS Chelsea 2 Petre Florentin
10:00 Mexic CS Chelsea 1
11:00 Metaloglobus Gesti Footbal
12:00 Inter Dumi Tonus
13:00 Chimistul Daco-Getica
14:00 Best Team – Arsenal
15:00 AFC Comprest Capital Sport
16:00 FC Juniorul AS Olimpic

DATA Duminica – 22.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 CS Chelsea 1 Metaloglobus
10:00 Gesti Footbal Inter Dumi
11:00 Arsenal Olimpic
12:00 Petre Florentin – Mexic
13:00 Tonus Chimistul
14:00 Capital Sport – Best Team
15:00 Daco-Getica AFC Comprest
16:00 CS Chelsea 2 – FC Juniorul

DATA Duminica – 29.03.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Mexic CS Chelsea 2
10:00 Chimistul – Gesti Footbal
11:00 Best Team – Daco-Getica
12:00 Metaloglobus Petre Florentin
13:00 AS Olimpic Capital Sport
14:00 Inter Dumi CS Chelsea 1
15:00 Comprest – Tonus
16:00 FC Juniorul Arsenal

DATA Duminica – 05.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 Capital Arsenal
10:00 Tonus Best Team
11:00 Petre Florentin Inter Dumi
12:00 Daimon AFC Comprest – Amical
13:00 Daco- Getica – Olimpic
14:00 CS Chelsea 2 Metaloglobus
15:00 CS Chelsea 1 Chimistul
16:00 Gesty – AFC Comprest – Amanat
17:00 Mexic – FC Juniorul

DATA Duminica – 12.04.2020
ORA ETAPA 20. Rezultat
9:00 Best Team Gesti Footbal
10:00 Chimistul CS Chelsea 2
11:00 Inter Dumi Petre Florentin
12:00 Arsenal – Daco-Getica
13:00 Metaloglobus – Mexic
14:00 AS Olimpic Tonus
15:00 AFC Comprest CS Chelsea 1
16:00 FC Juniorul Capital Sport

DATA Duminica – 26.04.2020
ORA ETAPA 21. Rezultat
9:00 Mexic Inter Dumi
10:00 Gesti Footbal AS Olimpic
11:00 Daco-Getica Capital Sport
12:00 Tonus – Arsenal
13:00 CS Chelsea 1 Best Team
14:00 CS Chelsea 2 Chimistul
15:00 Petre Florentin AFC Comprest
16:00 Metaloglobus – FC Juniorul

DATA Duminica – 03.05.2020
ORA ETAPA 22. Rezultat
9:00 AS Olimpic CS Chelsea 1
10:00 AFC Comprest CS Chelsea 2
11:00 Capital Sport – Tonus
12:00 Best Team Petre Florentin
13:00 Chimistul Mexic
14:00 Arsenal Gesti Footbal
15:00 Inter Dumi Metaloglobus
16:00 FC Juniorul Daco-Getica

DATA Duminica – 10.05.2020
ORA ETAPA 23. Rezultat
9:00 Tonus Daco-Getica
10:00 Metaloglobus Chimistul
11:00 Gesti Footbal Capital Sport
12:00 CS Chelsea 2 Best Team
13:00 Petre Florentin AS Olimpic
14:00 CS Chelsea 1 Arsenal
15:00 Mexic – Comprest
16:00 FC Juniorul – Interdumi

DATA Duminica – 17.05.2020
ORA ETAPA 24. Rezultat
9:00 Capital Sport CS Chelsea 1
10:00 AS Olimpic CS Chelsea 2
11:00 Best Team Mexic
12:00 Daco-Getica – Gesti Footbal
13:00 Arsenal Petre Florentin
14:00 Chimistul Inter Dumi
15:00 AFC Comprest Metaloglobus
16:00 Tonus FC Juniorul

DATA Duminica – 24.05.2020
ORA ETAPA 25. Rezultat
9:00 Gesti Footbal Tonus
10:00 Mexic Olimpic
11:00 Metaloglobus Best Team
12:00 Petre Florentin Capital Sport
13:00 CS Chelsea 2 Arsenal
14:00 CS Chelsea 1 Daco-Getica
15:00 Inter Dumi – AFC Comprest
16:00 FC Juniorul – Chimistul

DATA Duminica – 31.05.2020
ORA ETAPA 26. Rezultat
9:00 Tonus – CS Chelsea 1
10:00 Best Team Inter Dumi
11:00 AS Olimpic Metaloglobus
12:00 Arsenal Mexic
13:00 Capital Sport CS Chelsea 2
14:00 Daco-Getica Petre Florentin
15:00 AFC Comprest Chimistul
16:00 Gesti Footbal FC Juniorul

DATA Duminica – 07.06.2020
ORA ETAPA 27. Rezultat
9:00 CS Chelsea 1 Gesti Footbal
10:00 Chimistul Best Team
11:00 Inter Dumi AS Olimpic
12:00 Metaloglobus Arsenal
13:00 Mexic Capital Sport
14:00 Petre Florentin Tonus
15:00 CS Chelsea 2 Daco-Getica
16:00 FC Juniorul – AFC Comprest

DATA Sambata –
ORA ETAPA 28. Rezultat
9:00 FC Juniorul Best Team
10:00 Petre Florentin – Gesti Footbal
11:00 Chimistul Arsenal
12:00 Inter Dumi Capital Sport
13:00 Metaloglobus Daco-Getica
14:00 Mexic Tonus
15:00 AFC Comprest AS Olimpic
16:00 CS Chelsea 2 CS Chelsea 1

DATA Duminica –
ORA ETAPA 29. Rezultat
9:00 Gesti Footbal – AFC Comprest
10:00 AS Olimpic Chimistul
11:00 Arsenal Inter Dumi
12:00 Capital Sport Metaloglobus
13:00 Daco-Getica Mexic
14:00 Tonus CS Chelsea 2
15:00 Best Team Petre Florentin
16:00 CS Chelsea 1 FC Juniorul