2009 Albastru – FCSB

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tertur
Grupa 2009 Albastru
Teren FCSB – Duminica

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Real Tinere Sperante Inter GALAXI
10:00 ASC Daco- Getica ASC Spoting
11:00 FC FCSB Ac 2 Steaua N.G.
12:00 ACS Ilie Oana AS Viitorul Giurgiu
13:00 SC FC Dinamo 1948 ASC Sparta
14:00 ACS FCSB Acad 1 CS Progresul 2005
15:00 ACS Unirea D. ACS Real Cadet

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 AS Real Tinere Sp.
10:00 ASC Sparta Buc. ASC Daco- Getica
11:00 AS Viitorul Giurgiu FC FCSB Ac 2
12:00 ASC Sporting ACS Ilie Oana
13:00 ACS Real Cadet SC FC Dinamo 1948
14:00 Steaua N.G. ACS FCSB Acad. 1
15:00 Inter Galaxi ACS Unirea D.

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 Inter Galaxi
10:00 AS Real Tinere Sp. Steaua N.G.
11:00 ACS Daco Getica CS Real Cadet
12:00 FC FCSB Ac 2 ASC Sporting
13:00 ACS Ilie Oana ASC Sparta Buc.
14:00 ACS FCSB Acad. 1 AS Viitorul Giurgiu
15:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Unirea D.
16:00 AFC Sportul Primavera 1 AFC Sportul Primavera 2

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Steaua N.G. CS Progresul 2005
10:00 AS Viitorul Giurgiu AS Real Tinere Sp.
11:00 ASC Sparta ACS FCSB Ac 2
12:00 ACS Inter Galaxi SC Dinamo 1948
13:00 ACS Real Cadet ACS Ilie Oana
14:00 ACS Unirea D. AFC Sportul Primavera 1
15:00 ASC Sporting AFC Sportul Primavera 2
16:00 ASC Daco -Getica ACS FCSB Acad 1

DATA Duminica – 07.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Steaua N.G. Inter Galaxi
10:00 CS Progresul 2005 AS Viitorul Giurgiu
11:00 AS Real Tinere Sp. ASC Sporting
12:00 ACS FCSB Acad. 1 ASC Sparta Buc.
13:00 FC FCSB Ac 2 ACS Real Cadet
14:00 ACS Ilie Oana AFC Sportul Primavera 2
15:00 AFC Sportul Primavera 1 SC Dinamo 1948 SA
16:00 ASC Daco -Getica ACS Unirea D.

DATA Duminica – 14.04.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 AS Viitorul Giurgiu Steaua N.G.
10:00 Acs Sporting CS Progresul 2005
11:00 ASC Sparta Buc. AS Real Tinere Sp.
12:00 ACS Real Cadet ACS FCSB Acad. 1
13:00 ACS Unirea D. FC FCSB Ac 2
14:00 AFC Sportul Primavera 1 ACS Ilie Oana
15:00 Inter Galaxi AFC Sportul Primavera 2
16:00 SC Dinamo 1948 ASC Daco Getica

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 AS Viitorul Giurgiu Real Cadet
10:00 Steaua N.G. ASC Sporting
11:00 Inter Galaxi AFC Sportul Primavera 1
12:00 AS Real Tinere Sp. AFC Sportul Primavera 2
13:00 ACS FCSB Acad. 1 ACS Unirea D.
14:00 FC FCSB Ac 2 SC Dinamo 1948 SA
15:00 ACS Ilie Oana ASC Daco- Getica
16:00 CS Progresul 2005 Sparta(Amanat)

DATA Duminica – 05.05.2018
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 ACS Real Cadet CS Progresul 2005
10:00 ASC Sparta Buc. Steaua N.G.
11:00 ASC Sporting AFC Sportul Primavera 2
12:00 AFC Sportul Primavera 1 AS Real Tinere Sp.
13:00 AS Viitorul Giurgiu Inter Gaaxi
14:00 ASC Daco- Getica FC FCSB Ac 2
15:00 SC Dinamo 1948 SA ACS FCSB Acad. 1
16:00 ACS Unirea D Ilie Oana

DATA Duminica – 12.05.2018
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 AFC Sportul Primavera 1 ACS Unirea D.
10:00 AS Viitorul Giurgiu ASC Sparta Buc
11:00 Steaua N.G. AFC Sportul Primavera 2
12:00 Inter Galaxi ASC Sporting
13:00 FCSB Ac 2 Ilie Oana
14:00 ACS FCSB Acad. 1 ASC Daco- Getica
15:00 AS Real Tinere Sp. SC Dinamo 1948 SA
16:00 CS Progresul 2005 ACS Real Cadet

DATA Duminica – 19.05.2018
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 CS Progresul 2005
10:00 ACS Real Cadet AS Viitorul Giurgiu
11:00 ASC Sparta Buc. AFC Sportul Primavera 2
12:00 ACS Unire D – ACS Steaua N.G.
13:00 AFC Sportul Primavera 1 AS Real Tinere Sp.
14:00 ACS Ilie Oana ACS FCSB Acad. 1
15:00 FC FCSB Ac 2 Inter Galaxi
16:00 ASC Sporting ASC Daco-Getica

DATA Duminica – 26.05.2018
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 ACS Daco-Getica
10:00 ASC Sporting ACS Real Cadet
11:00 AS Viitorul Giurgiu ACS Unirea D.
12:00 Steaua N.G. SC Dinamo 1948 SA
13:00 Inter Galaxi ASC Sparta Buc.
14:00 AS Real Tinere Sp. ACS Ilie Oana
15:00 ACS FCSB Acad. 1 AFC Sportul Primavera 2
16:00 FC FCSB Ac 2 AFC Sportul Primavera 1

DATA Duminica – 02.06.2019
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 ACS Real Cadet ASC Sparta Buc.
10:00 ACS Unirea D. ASC Sporting
11:00 SC Dinamo 1948 SA AS Viitorul Giurgiu
12:00 ASC Daco- Getica Steaua N.G.
13:00 ACS Ilie Oana CS Progresul 2005
14:00 FC FCSB Ac 2 AFC Sportul Primavera 2
15:00 ACS FCSB Acad. 1 AFC Sportul Primavera 1
16:00 AS tinere Sperante Inter Galaxi

DATA Duminica – 09.06.2019
ORA ETAPA 26 Rezultat
09:00 Inter Galaxi ACS Real Cadet
10:00 ASC Sparta Buc. ACS Unirea D.
11:00 ASC Sporting SC Dinamo 1948 SA
12:00 AS Viitorul Giurgiu ASC Daco- Getica
13:00 Steaua N.G. ACS Ilie Oana
14:00 CS Progresul 2005 FC FCSB Ac 2
15:00 AS Real Tinere Sp. ACS FCSB Acad. 1
16:00 AFC Sportul Primavera 2 AFC Sportul Primavera 1