2009 Galben – Coresi

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2009/Galben
Teren Coresi

DATA Sambata – 07.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 1 Milisport
13:00 Nord Sport SC Dinamo 1948 2
14:00 Champion SC FC Voluntari
15:00 AS Dan Chilom VK Soccer
16:00 Astra Kids Sparta
17:00 Pro Team AS Team Sc Mea
18:00 Lumina Eagles – CS Delcea – Amanat

DATA Sambata – 14.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 2 SC Dinamo 1948 1
13:00 SC FC Voluntari Nord Sport
14:00 CS Delcea Champion
15:00 Sparta Lumina Eagles
16:00 AS Team Sc Mea Astra Kids
17:00 VK Soccer Pro Team
1:00 Milisport AS Dan Chilom

DATA Sambata – 21.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 2 Milisport
13:00 SC Dinamo 1948 1 SC FC Voluntari
14:00 Nord Sport CS Delcea
15:00 Champion Sparta
16:00 Lumina Eagles AS Team Sc Mea
17:00 Astra Kids VK Soccer
18:00 Pro Team AS Dan Chilom

DATA Sambata – 28.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
12:00 SC FC Voluntari SC Dinamo 1948 2
13:00 CS Delcea SC Dinamo 1948 1
14:00 Sparta Nord Sport
15:00 AS Team Sc Mea Champion
16:00 VK Soccer Lumina Eagles
17:00 AS Dan Chilom Astra Kids
18:00 Milisport Pro Team

DATA Sambata – 05.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 1 Sparta
13:00 SC Dinamo 1948 2 CS Delcea
14:00 SC FC Voluntari Milisport
15:00 Nord Sport AS Team Sc Mea
16:00 Champion VK Soccer
17:00 Lumina Eagles AS Dan Chilom
18:00 Astra Kids Pro Team

DATA Sambata – 12.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
12:00 AS Team Sc Mea SC Dinamo 1948 1
13:00 Sparta SC Dinamo 1948 2
14:00 CS Delcea – SC FC Voluntari
15:00 VK Soccer Nord Sport
16:00 AS Dan Chilom Champion
17:00 Pro Team Lumina Eagles
18:00 Milisport Astra Kids

DATA Sambata – 19.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 1 VK Soccer
13:00 SC FC Voluntari Sparta
14:00 SC Dinamo 1948 2 AS Team Sc Mea
15:00 Milisport Delcea
16:00 Nord Sport AS Dan Chilom
17:00 Champion Pro Team
18:00 Lumina Eagles Astra Kids

DATA Sambata – 26.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
12:00 AS Team Sc Mea SC FC Voluntari
13:00 AS Dan Chilom SC Dinamo 1948 1
14:00 VK Soccer SC Dinamo 1948 2
15:00 Sparta – Delcea
16:00 Pro Team Nord Sport
17:00 Astra Kids Champion
18:00 Lumina Eagles Milisport

DATA Sambata – 02.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 1 Pro Team
13:00 CS Delcea AS Team Sc Mea
14:00 SC FC Voluntari VK Soccer
15:00 SC Dinamo 1948 2 AS Dan Chilom
16:00 Milisport – Sparta
17:00 Nord Sport Astra Kids
18:00 Champion Lumina Eagles

DATA Sambata – 09.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
12:00 Astra Kids SC Dinamo 1948 1
13:00 VK Soccer CS Delcea
14:00 AS Dan Chilom SC FC Voluntari
15:00 Pro Team SC Dinamo 1948 2
16:00 AS Team Sc Mea – Sparta
17:00 Lumina Eagles Nord Sport
18:00 Champion Milisport

DATA Sambata – 16.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 1 Lumina Eagles
13:00 Sparta VK Soccer
14:00 CS Delcea AS Dan Chilom
15:00 SC FC Voluntari Pro Team
16:00 SC Dinamo 1948 2 Astra Kids
17:00 Milisport – AS Team Sc Mea
18:00 Nord Sport Champion

DATA Sambata – 23.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
12:00 Champion SC Dinamo 1948 1
13:00 AS Dan Chilom Sparta
14:00 Pro Team CS Delcea
15:00 Astra Kids SC FC Voluntari
16:00 Lumina Eagles SC Dinamo 1948 2
17:00 VK Soccer – As Team Sc Mea
18:00 Nord Sport Milisport

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
12:00 SC Dinamo 1948 1 Nord Sport
13:00 AS Team Sc Mea AS Dan Chilom
14:00 Sparta Pro Team
15:00 CS Delcea Astra Kids
16:00 SC FC Voluntari Lumina Eagles
17:00 SC Dinamo 1948 2 Champion
18:00 Milisport VK Soccer