2009 Rosu – FCSB

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2009/Rosu
Teren FCSB

DATA Sambata – 29.02.2020
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Steaua N.G. Inter Galaxy
10:00 Sportul Primavera CSS6
11:00 Rusanu Galactik
12:00 Romprim 2 CSS4
13:00 Romprim 1 FC FCSB SA
14:00 Alexandru V. ACS Zamsport
15:00 CS Progresul 2005 1 Progresul 1944 Sp
16:00 CS Progresul 2005 2 AS FCSB Acad

DATA Sambata – 07.03.2020
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 CSS4 Alex Vaidean
10:00 CSS6 Steaua N.G.
11:00 Inter Galaxy Rusanu
12:00 FC FCSB SA Romprim 2
13:00 AS FCSB Acad Romprim 1
14:00 ACS Zamsport Sportul Primavera
15:00 AS Galactik CS Progresul 2005 1
16:00 Progresul 1944 Sp CS Progresul 2005 2

DATA Sambata – 14.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 CSS6 Inter Galaxy
10:00 Steaua N.G. ACS Zamsport
11:00 Sportul Primavera CSS4
12:00 Romprim 1 Progresul 1944 Sp
13:00 Romprim 2 AS FCSB Acad
14:00 Alex Vaidean FC FCSB SA
15:00 CS Progresul 2005 2 AS Galactik
16:00 CS Progresul 2005 1 Rusanu

DATA Sambata – 21.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 ACS Zamsport CSS6
10:00 CSS4 Steaua N.G.
11:00 FC FCSB SA Sportul Primavera
12:00 AS Galactik Romprim 1
13:00 Progresul 1944 Sp Romprim 2
14:00 AS FCSB Acad Alexandru V.
15:00 Rusanu CS Progresul 2005 2
16:00 Inter Galaxy CS Progresul 2005 1

DATA Sambata – 28.03.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 ACS Zamsport Inter Galaxy
10:00 CSS6 CSS4
11:00 Steaua N.G. FC FCSB SA
12:00 Sportul Primavera AS FCSB Acad
13:00 Romprim 1 FC Rusanu
14:00 Romprim 2 AS Galactik
15:00 Alexandru V. Progresul 1944 Sp
16:00 CS Progresul 2005 2 CS Progresul 2005 1

DATA Sambata – 04.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 CSS4 ACS Zamsport
10:00 FC FCSB SA CSS6
11:00 AS FCSB Acad Steaua N.G.
12:00 Progresul 1944 Sp Sportul Primavera
13:00 AS Galactik Alexandru V.
14:00 Rusanu Romprim 2
15:00 CS Progresul 2005 1 Romprim 1
16:00 Inter Galaxy CS Progresul 2005 2

DATA Sambata – 11.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 CSS4 Inter Galaxy
10:00 ACS Zamsport FC FCSB SA
11:00 CSS6 AS FCSB Acad
12:00 Steaua N.G. Progresul 1944 Sp
13:00 Sportul Primavera AS Galactik
14:00 Alexandru V. Rusanu
15:00 Romprim 2 CS Progresul 2005 1
16:00 Romprim 1 CS Progresul 2005 2

DATA Sambata – 25.04.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 FC FCSB SA CSS4
10:00 AS FCSB Acad ACS Zamsport
11:00 Progresul 1944 Sp CSS6
12:00 AS Galactik Steaua N.G.
13:00 Rusanu Sportul Primavera
14:00 Inter Galaxy Romprim 1
15:00 CS Progresul 2005 2 Romprim 2
16:00 CS Progresul 2005 1 Alexandru V.

DATA Sambata – 02.05.2020
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 Inter Galaxy FC FCSB SA
10:00 CSS4 AS FCSB Acad
11:00 ACS Zamsport Progresul 1944 Sp
12:00 CSS6 AS Galactik
13:00 Steaua N.G. Rusanu
14:00 Romprim 1 Romprim 2
15:00 Alexandru V. CS Progresul 2005 2
16:00 Sportul Primavera CS Progresul 2005 1

DATA Sambata – 09.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 AS FCSB Acad FC FCSB SA
10:00 Progresul 1944 Sp CSS4
11:00 AS Galactik ACS Zamsport
12:00 Rusanu CSS6
13:00 Romprim 2 Inter Galaxy
14:00 Romprim 1 Alexandru Vaidean
15:00 CS Progresul 2005 1 Steaua N.G.
16:00 CS Progresul 2005 2 Sportul Primavera

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 Inter Galaxy AS FCSB Acad
10:00 FC FCSB SA Progresul 1944 Sp
11:00 CSS4 AS Galactik
12:00 ACS Zamsport Rusanu
13:00 Sportul Primavera Romprim 1
14:00 Steaua N.G. CS Progresul 2005 2
15:00 CSS6 CS Progresul 2005 1
16:00 Alexandru V. Romprim 2

DATA Sambata – 23.05.2020
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Progresul 1944 Sp AS FCSB Acad
10:00 AS Galactik FC FCSB SA
11:00 Rusanu CSS4
12:00 Romprim 1 Steaua NG
13:00 CS Progresul 2005 2 CSS6
14:00 CS Progresul 2005 1 ACS Zamsport
15:00 Romprim 2 Sportul Primavera
16:00 Alexandru V. Inter Galaxy

DATA Sambata – 30.05.2020
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 Inter Galaxy Progresul 1944 Sp
10:00 AS FCSB Acad AS Galactik
11:00 FC FCSB SA Rusanu
12:00 CSS6 Romprim 1
13:00 ACS Zamsport CS Progresul 2005 2
14:00 CSS4 CS Progresul 2005 1
15:00 Steaua N.G. Romprim 2
16:00 Sportul Primavera Alexandru V.

DATA Sambata – 06.06.2020
ORA ETAPA 27 Rezultat
9:00 AS Galactik Progresul 1944 Sp
10:00 Rusanu AS FCSB Acad
11:00 Romprim 1 Zamsport
12:00 CS Progresul 2005 2 CSS4
13:00 CS Progresul 2005 1 FC FCSB SA
14:00 Romprim 2 CSS6
15:00 Alexandru V. Steaua N.G.
16:00 Sportul Primavera Inter Galaxy

DATA Sambata – 13.06.2020
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 Inter Galaxy AS Galactik
10:00 Progresul 1944 Sp Rusanu
11:00 AS FCSB Acad CS Progresul 2005 1
12:00 FC FCSB SA CS Progresul 2005 2
13:00 CSS4 Romprim 1
14:00 ACS Zamsport Romprim 2
15:00 CSS6 Alexandru V.
16:00 Steaua N.G. Sportul Primavera