2009 Rosu – Strand Berceni

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2009 Rosu
Teren Strand Berceni – Sambata

Returul 2018/2019 incepe pe data de 02.03.2018 cu Et.14 din Tur.

DATA Sambata – 02.03.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Astra Kids AFC Comprest
10:00 ACS Capital Sport CS Chelsea
11:00 ACS Ilie Oana Benfica N.G.
12:00 AS Real New CSS4
13:00 AS Galactik AS Olimpique
14:00 ACS Juniorul 2014 ACS Celtic Buc.
15:00 AS Real Stars AS Cosmo Sport
16:00 CS Antilopa Proactiv Sport

DATA Sambata – 09.03.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Proactiv Sport ACS Capital Sport
10:00 CS Chelsea Astra Kids
11:00 CSS4 ACS Ilie Oana
12:00 AS Olimpique AS Real New
13:00 ACS Celtic Buc. AS Galactik
14:00 AS Cosmo Sport ACS Juniorul 2014
15:00 AFC Comprest AS Real Stars
16:00 Benfica N.G. CS Antilopa

DATA Sambata – 16.03.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 AS Galactik AS Cosmo Sport
10:00 ACS Capital Sport Benfica N.G.
11:00 Proactiv Sport CS Chelsea
12:00 ACS Ilie Oana AS Olimpique
13:00 AS Real New ACS Celtic Buc.
14:00 AS Real Stars Astra Kids
15:00 ACS Juniorul 2014 AFC Comprest
16:00 CS Antilopa CSS4

DATA Sambata – 23.03.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Benfica N.G. Proactiv Sport
10:00 CSS4 ACS Capital Sport
11:00 CS Chelsea AS Real Stars
12:00 ACS Celtic Buc. ACS Ilie Oana
13:00 AS Cosmo Sport AS Real New
14:00 AFC Comprest AS Galactik
15:00 Astra Kids ACS Juniorul 2014
16:00 AS Olimpique CS Antilopa

DATA Sambata – 30.03.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 AS Real Stars
10:00 Proactiv Sport CSS4
11:00 ACS Capital Sport AS Olimpique
12:00 Benfica N.G. CS Chelsea
13:00 ACS Ilie Oana AS Cosmo Sport
14:00 AS Real New AFC Comprest
15:00 AS Galactik Astra Kids
16:00 CS Antilopa ACS Celtic Buc.

DATA Sambata – 06.04.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 CSS4 Benfica N.G.
10:00 AS Olimpique Proactiv Sport
11:00 ACS Celtic Buc. ACS Capital Sport
12:00 CS Chelsea ACS Juniorul 2014
13:00 AFC Comprest ACS Ilie Oana
14:00 Astra Kids AS Real New
15:00 AS Real Stars AS Galactik
16:00 AS Cosmo Sport CS Antilopa

DATA Sambata – 13.04.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 ACS Capital Sport AS Cosmo Sport
10:00 Benfica N.G. AS Olimpique
11:00 Proactiv Sport ACS Celtic Buc.
12:00 AS Galactik ACS Juniorul 2014
13:00 CSS4 CS Chelsea
14:00 ACS Ilie Oana Astra Kids
15:00 AS Real New AS Real Stars
16:00 CS Antilopa AFC Comprest

DATA Sambata – 20.04.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 AS Olimpique CSS4
10:00 ACS Celtic Buc. Benfica N.G.
11:00 AS Cosmo Sport Proactiv Sport
12:00 AFC Comprest ACS Capital Sport
13:00 CS Chelsea AS Galactik
14:00 AS Real Stars ACS Ilie Oana
15:00 ACS Juniorul 2014 AS Real New
16:00 Astra Kids CS Antilopa

DATA Miercuri – 24.04.2019 – Et. Intermediara
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 AS Real New AS Galactik
10:00 CSS4 ACS Celtic Buc.
11:00 Benfica N.G. AS Cosmo Sport
12:00 Proactiv Sport AFC Comprest
13:00 ACS Capital Sport Astra Kids
14:00 CS Chelsea Olimpique
15:00 ACS Ilie Oana ACS Juniorul 2014
16:00 CS Antilopa CS Real Stars

DATA Sambata – 04.05.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc. AS Olimpique
10:00 AS Cosmo Sport CSS4
11:00 AFC Comprest Benfica N.G.
12:00 Astra Kids Proactiv Sport
13:00 AS Real Stars ACS Capital Sport
14:00 AS Real New CS Chelsea
15:00 AS Galactik ACS Ilie Oana
16:00 ACS Juniorul 2014 CS Antilopa

DATA Sambata – 11.05.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 ACS Ilie Oana AS Real New
10:00 AS Olimpique AS Cosmo Sport
11:00 CSS4 AFC Comprest
12:00 Benfica N.G. Astra Kids
13:00 Proactiv Sport AS Real Stars
14:00 ACS Capital Sport ACS Juniorul 2014
15:00 CS Antilopa AS Galactik
16:00 CS Chelsea ACS Celtic

DATA Sambata – 18.05.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 AS Cosmo Sport ACS Celtic Buc.
10:00 AFC Comprest AS Olimpique
11:00 Astra Kids CSS4
12:00 AS Real Stars Benfica N.G.
13:00 ACS Juniorul 2014 Proactiv Sport
14:00 AS Galactik ACS Capital Sport
15:00 AS Real New CS Antilopa
16:00 ACS Ilie Oana CS Chelsea

DATA Sambata – 25.05.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 CS Chelsea Cosmo Sp.
10:00 ACS Celtic Buc. AFC Comprest
11:00 AS Olimpique Astra Kids
12:00 CSS4 AS Real Stars
13:00 Benfica N.G. ACS Juniorul 2014
14:00 Proactiv Sport AS Galactik
15:00 ACS Capital Sport AS Real New
16:00 CS Antilopa CS Ilie Oana

DATA Sambata – 01.06.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 AFC Comprest AS Cosmo Sport
10:00 Astra Kids ACS Celtic Buc.
11:00 AS Real Stars AS Olimpique
12:00 ACS Juniorul 2014 CSS4
13:00 AS Galactik Benfica N.G.
14:00 AS Real New Proactiv Sport
15:00 ACS Ilie Oana ACS Capital Sport
16:00 CS Antilopa CS Chelsea

DATA Sambata – 08.06.219
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Proactiv Sport ACS Ilie Oana
10:00 AS Cosmo Sport Astra Kids
11:00 ACS Celtic Buc. AS Real Stars
12:00 AS Olimpique ACS Juniorul 2014
13:00 CSS4 AS Galactik
14:00 Benfica N.G. AS Real New
15:00 ACS Capittal CS Antilopa
16:00 CS Chelsea AFC Comprest

DATA Sambata – 15.05.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Astra Kids AFC Comprest
10:00 ACS Capital Sport CS Chelsea
11:00 ACS Ilie Oana Benfica N.G.
12:00 AS Real New CSS4
13:00 AS Galactik AS Olimpique
14:00 ACS Juniorul 2014 ACS Celtic Buc.
15:00 AS Real Stars AS Cosmo Sport
16:00 CS Antilopa Proactv Sport