2009 Seria 1 – Prosport Arena

 

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2009 SERIA 1
TEREN  PROSPORT ARENA
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA  1.     Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Juniorul 2014
10:00 Prosport Academy SC FC Steaua SA
11:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Elite Football Academy
12:00 LPS Mircea Eliade – D SC FC Voluntari SA
13:00 AS New Stars Footbal Club CS Inter Galaxy
14:00 CS Cautis Steaua Sudului ASTC Champion
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA  2.  Rezultat
09:00 SC FC Steaua SA SC Dinamo 1948 SA
10:00 ACS Elite Football Academy Prosport Academy
11:00 SC FC Voluntari SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:00 CS Inter Galaxy LPS Mircea Eliade – D
13:00 ASTC Champion AS New Stars Footbal Club
14:00 ACS Juniorul 2014 CS Cautis Steaua Sudului
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA  3.    Rezultat
09:00 SC FC Steaua SA ACS Juniorul 2014
10:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Elite Football Academy
11:00 Prosport Academy SC FC Voluntari SA
12:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Inter Galaxy
13:00 LPS Mircea Eliade – D ASTC Champion
14:00 AS New Stars Footbal Club CS Cautis Steaua Sudului
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA  4.  Rezultat
09:00 ACS Elite Football Academy SC FC Steaua SA
10:00 SC FC Voluntari SA SC Dinamo 1948 SA
11:00 CS Inter Galaxy Prosport Academy
12:00 ASTC Champion ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 CS Cautis Steaua Sudului LPS Mircea Eliade – D
14:00 ACS Juniorul 2014 AS New Stars Footbal Club
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA  5.    Rezultat
09:00 ACS Elite Football Academy ACS Juniorul 2014
10:00 SC FC Steaua SA SC FC Voluntari SA
11:00 SC Dinamo 1948 SA CS Inter Galaxy
12:00 Prosport Academy ASTC Champion
13:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Cautis Steaua Sudului
14:00 LPS Mircea Eliade – D AS New Stars Footbal Club
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA  6.       Rezultat
09:00 SC FC Voluntari SA ACS Elite Football Academy
10:00 CS Inter Galaxy SC FC Steaua SA
11:00 ASTC Champion SC Dinamo 1948 SA
12:00 CS Cautis Steaua Sudului Prosport Academy
13:00 AS New Stars Footbal Club ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 LPS Mircea Eliade – D ACS Juniorul 2014
ORA ETAPA  7.  
09:00 ACS Juniorul 2014  
10:00 ACS Elite Football Academy CS Inter Galaxy
11:00 SC FC Steaua SA ASTC Champion
12:00 SC Dinamo 1948 SA CS Cautis Steaua Sudului
13:00 Prosport Academy AS New Stars Footbal Club
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I LPS Mircea Eliade – D
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA  8.    Rezultat
09:00 CS Inter Galaxy SC FC Voluntari SA
10:00 ASTC Champion ACS Elite Football Academy
11:00 CS Cautis Steaua Sudului SC FC Steaua SA
12:00 AS New Stars Footbal Club SC Dinamo 1948 SA
13:00 LPS Mircea Eliade – D Prosport Academy
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Juniorul 2014
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA  9.  Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 CS Inter Galaxy
10:00 SC FC Voluntari SA ASTC Champion
11:00 ACS Elite Football Academy CS Cautis Steaua Sudului
12:00 SC FC Steaua SA AS New Stars Footbal Club
13:00 SC Dinamo 1948 SA LPS Mircea Eliade – D
14:00 Prosport Academy ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA  10.    Rezultat
09:00 ASTC Champion CS Inter Galaxy
10:00 CS Cautis Steaua Sudului SC FC Voluntari SA
11:00 AS New Stars Footbal Club ACS Elite Football Academy
12:00 LPS Mircea Eliade – D SC FC Steaua SA
13:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC Dinamo 1948 SA
14:00 Prosport Academy ACS Juniorul 2014
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA  11.   Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA Prosport Academy
10:00 SC FC Steaua SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
11:00 ACS Elite Football Academy LPS Mircea Eliade – D
12:00 SC FC Voluntari SA AS New Stars Footbal Club
13:00 CS Inter Galaxy CS Cautis Steaua Sudului
14:00 ACS Juniorul 2014 ASTC Champion
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA  12.   Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 SC Dinamo 1948 SA
10:00 SC FC Steaua SA Prosport Academy
11:00 ACS Elite Football Academy ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:00 SC FC Voluntari SA LPS Mircea Eliade – D
13:00 CS Inter Galaxy AS New Stars Footbal Club
14:00 ASTC Champion CS Cautis Steaua Sudului
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA  13.    Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Steaua SA
10:00 Prosport Academy ACS Elite Football Academy
11:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC FC Voluntari SA
12:00 LPS Mircea Eliade – D CS Inter Galaxy
13:00 AS New Stars Footbal Club ASTC Champion
14:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Juniorul 2014
DATA MIERCURI – 30.11.2016
ORA ETAPA  14.   Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 SC FC Steaua SA
10:00 ACS Elite Football Academy SC Dinamo 1948 SA
11:00 SC FC Voluntari SA Prosport Academy
12:00 CS Inter Galaxy ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 ASTC Champion LPS Mircea Eliade – D
14:00 CS Cautis Steaua Sudului AS New Stars Footbal Club
 
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA  15.   Rezultat
09:00 SC FC Steaua SA ACS Elite Football Academy
10:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Voluntari SA
11:00 Prosport Academy CS Inter Galaxy
12:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ASTC Champion
13:00 LPS Mircea Eliade – D CS Cautis Steaua Sudului
14:00 AS New Stars Footbal Club ACS Juniorul 2014
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA  16.    Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 ACS Elite Football Academy
10:00 SC FC Voluntari SA SC FC Steaua SA
11:00 CS Inter Galaxy SC Dinamo 1948 SA
12:00 ASTC Champion Prosport Academy
13:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 AS New Stars Footbal Club LPS Mircea Eliade – D
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA  17.    Rezultat
09:00 ACS Elite Football Academy SC FC Voluntari SA
10:00 SC FC Steaua SA CS Inter Galaxy
11:00 SC Dinamo 1948 SA ASTC Champion
12:00 Prosport Academy CS Cautis Steaua Sudului
13:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS New Stars Footbal Club
14:00 ACS Juniorul 2014 LPS Mircea Eliade – D
DATA Sambata – 01.04.2017  
ORA ETAPA  18.   Rezultat
09:00 SC FC Voluntari SA ACS Juniorul 2014
10:00 CS Inter Galaxy ACS Elite Football Academy
11:00 ASTC Champion SC FC Steaua SA
12:00 CS Cautis Steaua Sudului SC Dinamo 1948 SA
13:00 AS New Stars Footbal Club Prosport Academy
14:00 LPS Mircea Eliade – D ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA  19.  Rezultat
09:00 SC FC Voluntari SA CS Inter Galaxy
10:00 ACS Elite Football Academy ASTC Champion
11:00 SC FC Steaua SA CS Cautis Steaua Sudului
12:00 SC Dinamo 1948 SA AS New Stars Footbal Club
13:00 Prosport Academy LPS Mircea Eliade – D
14:00 ACS Juniorul 2014 ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA  20.    Rezultat
09:00 CS Inter Galaxy ACS Juniorul 2014
10:00 ASTC Champion SC FC Voluntari SA
11:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Elite Football Academy
12:00 AS New Stars Footbal Club SC FC Steaua SA
13:00 LPS Mircea Eliade – D SC Dinamo 1948 SA
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I Prosport Academy
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA  21.    Rezultat
09:00 CS Inter Galaxy ASTC Champion
10:00 SC FC Voluntari SA CS Cautis Steaua Sudului
11:00 ACS Elite Football Academy AS New Stars Footbal Club
12:00 SC FC Steaua SA LPS Mircea Eliade – D
13:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 ACS Juniorul 2014 Prosport Academy
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA  22.    Rezultat
09:00 Prosport Academy SC Dinamo 1948 SA
10:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC FC Steaua SA
11:00 LPS Mircea Eliade – D ACS Elite Football Academy
12:00 AS New Stars Footbal Club SC FC Voluntari SA
13:00 CS Cautis Steaua Sudului CS Inter Galaxy
14:00 ASTC Champion ACS Juniorul 2014
PROGRAM
AN  COMPETITIONAL
2016 – 2017
CAMPIONAT  2016 – 2017
Nr. Crt. Etapa Data
1 1 03/04.09.2016
2 intermediare 06/08.09.2016
3 2 10/11.09.2016
4 3 17/18.09.2016
5 4 24/25.09.2016
6 5 01/02.10.2016
7 6 08/09.10.2016
8 7 15/16.10.2016
9 8 22/23.10.2016
10 9 29/30.10.2016
11 10 05/06.11.2016
12 11 12/13.11.2016
13 12 19/20.11.2016
14 13 26/27.11.2016
15 14 03/04.12.2016
16 15 11/12.03.2017
17 16 18/19.03.2017
18 17 25/26.03.2017
19 18 01/02.04.2017
20 19 08/09.04.2017
21 16 – 17 – 18.04.2017 – Sarbatorile pascale
22 intermediare 18/20.04.2017
23 20 22/23.04.2017
24 21 29/30.04.2017
25 22 06/07.05.2017
CUPA  BUCURESTIULUI
Nr. Crt. Etapa Data
1 Tur 1 preliminar 13/14.05.2017
2 Tur 2 preliminar 20/21.05.2017
3 Saisprezecimi 27/28.05.2017
4 Optimi 03 – 11.06.2017
5 Sferturi 17/18.06.2017
6 Semifinale + Finala 24/25.06.2017