2009 Verde – Romprim

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Retur
Grupa 2009 / Verde
Teren / Romprim /Duminica
DATA Duminica – 04.03.2018
ORA ETAPA  14. Rezultat
9:00 Celtic 1 Capital 2
10:00 Steaua N.G. Celtic 2
11:00 Sparta Inter Bucharest
12:00 Romprim Capital 1
13:00 Zamsport 1 Inter Galaxi
14:00 Zamsport 2 Proactiv
15:00 Dan Chilom Cautis 2
16:00 Marius Lacatus Comprest
DATA Duminica – 11.03.2018
ORA ETAPA  15. Rezultat
9:00 Capital 2 Steaua N.G.
10:00 Celtic 2 Sparta
11:00 Inter Bucharest Romprim
12:00 Capital 1 Zamsport 1
13:00 Inter Galaxi Zamsport 2
14:00 Proactiv Dan Chilom
15:00 Cautis 2 Marius Lacatus
16:00 Comprest Celtic 1
DATA Duminica – 18.03.2018
ORA ETAPA  16. Rezultat
9:00 Celtic 1 Steaua N.G.
10:00 Sparta Capital 2
11:00 Romprim Celtic 2
12:00 Zamsport 1 Inter Bucharest
13:00 Zamsport 2 Capital 1
14:00 Dan Chilom Inter Galaxi
15:00 Marius Lacatus Proactiv
16:00 Comprest Cautis 2
DATA Duminica – 25.03.2018
ORA ETAPA  17. Rezultat
9:00 Steaua N.G. Sparta
10:00 Capital 2 Romprim
11:00 Celtic 2 Zamsport 1
12:00 Inter Bucharest Zamsport 2
13:00 Capital 1 Dan Chilom
14:00 Inter Galaxi Marius Lacatus
15:00 Proactiv Comprest
16:00 Cautis 2 Celtic 1
DATA Duminica – 01.04.2018
ORA ETAPA  18. Rezultat
9:00 Celtic 1 Sparta
10:00 Romprim Steaua N.G.
11:00 Zamsport 1 Capital 2
12:00 Zamsport 2 Celtic 2
13:00 Dan Chilom Inter Bucharest
14:00 Marius Lacatus Capital 1
15:00 Comprest Inter Galaxi
16:00 Cautis 2 Proactiv
DATA Duminica – 15.04.2018
ORA ETAPA  19. Rezultat
9:00 Sparta Romprim
10:00 Steaua N.G. Zamsport 1
11:00 Capital 2 Zamsport 2
12:00 Celtic 2 Dan Chilom
13:00 Inter Bucharest Marius Lacatus
14:00 Capital 1 Comprest
15:00 Inter Galaxi Cautis 2
0.667 Proactiv Celtic 1
DATA Duminica – 22.04.2018
ORA ETAPA  20. Rezultat
9:00 Celtic 1 Romprim
10:00 Zamsport 1 Sparta
11:00 Zamsport 2 Steaua N.G.
12:00 Dan Chilom Capital 2
13:00 Marius Lacatus Celtic 2
14:00 Comprest Inter Bucharest
15:00 Cautis 2 Capital 1
0.667 Proactiv Inter Galaxi
DATA Duminica – 29.04.2018
ORA ETAPA  21. Rezultat
9:00 Romprim Zamsport 1
10:00 Sparta Zamsport 2
11:00 Steaua N.G. Dan Chilom
12:00 Capital 2 Marius Lacatus
13:00 Celtic 2 Comprest
14:00 Inter Bucharest Cautis 2
15:00 Capital 1 Proactiv
0.667 Inter Galaxi Celtic 1
DATA Duminica – 06.05.2018
ORA ETAPA  22. Rezultat
9:00 Zamsport 1 Celtic 1
10:00 Zamsport 2 Romprim
11:00 Dan Chilom Sparta
12:00 Marius Lacatus Steaua N.G.
13:00 Comprest Capital 2
14:00 Cautis 2 Celtic 2
15:00 Proactiv Inter Bucharest
0.667 Inter Galaxi Capital 1
DATA Duminica – 13.05.2018
ORA ETAPA  23. Rezultat
9:00 Zamsport 1 Zamsport 2
10:00 Romprim Dan Chilom
11:00 Sparta Marius Lacatus
12:00 Steaua N.G. Comprest
13:00 Capital 2 Cautis 2
14:00 Celtic 2 Proactiv
15:00 Inter Bucharest Inter Galaxi
0.667 Celtic 1 Capital 1
DATA Duminica – 20.05.2018
ORA ETAPA  24. Rezultat
9:00 Zamsport 2 Celtic 1
10:00 Dan Chilom Zamsport 1
11:00 Marius Lacatus Romprim
12:00 Comprest Sparta
13:00 Cautis 2 Steaua N.G.
14:00 Proactiv Capital 2
15:00 Inter Galaxi Celtic 2
0.667 Capital 1 Inter Bucharest
DATA Duminica – 27.05.2018
ORA ETAPA  25. Rezultat
9:00 Rusanu Sport Team
10:00 Micii Fotbalisti Tandem
11:00 Real Sport Ciresarii
12:00 Concordia Ch. Atletic
13:00 Ilie Oana FCSB 2
14:00 3 Kids FC Milisport
15:00 Dinamo N.G. 2 Champion
0.667 Atletic Filip Dinamo N.G.
DATA Duminica – 03.06.2018
ORA ETAPA  26. Rezultat
9:00 Dan Chilom Celtic 1
10:00 Marius Lacatus Zamsport 2
11:00 Comprest Zamsport 1
12:00 Cautis 2 Romprim
13:00 Proactiv Sparta
14:00 Inter Galaxi Steaua N.G.
15:00 Capital 1 Capital 2
16:00 Inter Bucharest Celtic 2
DATA Duminica – 06.06.2018
ORA ETAPA  27. Rezultat
9:00 Dan Chilom Marius Lacatus
10:00 Zamsport 2 Comprest
11:00 Zamsport 1 Cautis 2
12:00 Romprim Proactiv
13:00 Sparta Inter Galaxi
14:00 Steaua N.G. Capital 1
15:00 Capital 2 Inter Bucharest
16:00 Celtic 1 Celtic 2
DATA Duminica – 13.06.2018
ORA ETAPA  28. Rezultat
9:00 Marius Lacatus Celtic 1
10:00 Comprest Dan Chilom
11:00 Cautis 2 Zamsport 2
12:00 Proactiv Zamsport 1
13:00 Inter Galaxi Romprim
14:00 Capital 1 Sparta
15:00 Inter Bucharest Steaua N.G.
16:00 Celtic 2 Capital 2