2010 Alb – Tei

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2010 Alb
Teren Tei – Sambata

DATA Sambata – 09.03.2019
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 AS Young Tigers 1 Team Scoala Mea
9:50 ACS Atletic 2 AS Young Tigers 2
10:40 AS Nord Sport ACS D.N.G. 1
11:30 GVD ACS D.N.G. 2
12:20 ACSF Atletic 1 ACS Arsenal Sport 1
13:10 Inter Dumi ACS Arsenal Sport 2
14:00 ACS Atletic Filip FC Milisport

DATA Sambata – 16.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 AS Young Tigers 2 AS Young Tigers 1
9:50 ACS D.N.G. 1 ACS Atletic 2
10:40 ACS D.N.G. 2 AS Nord Sport
11:30 ACS Arsenal Sport 1 GVD
12:20 ACS Arsenal Sport 2 ACSF Atletic 1
13:10 FC Milisport Inter Dumi
14:00 Team Scoala Mea ACS Atletic Filip

DATA Sambata – 23.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 AS Young Tigers 2 Team Scoala Mea
9:50 AS Young Tigers 1 ACS D.N.G. 1
10:40 ACS Atletic 2 ACS D.N.G. 2
11:30 AS Nord Sport ACS Arsenal Sport 1
12:20 GVD ACS Arsenal Sport 2
13:10 ACSF Atletic 1 FC Milisport
14:00 Inter Dumi ACS Atletic Filip

DATA Sambata – 30.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. 1 AS Young Tigers 2
9:50 ACS D.N.G. 2 AS Young Tigers 1
10:40 ACS Arsenal Sport 1 ACS Atletic 2
11:30 ACS Arsenal Sport 2 AS Nord Sport
12:20 FC Milisport GVD
13:10 ACS Atletic Filip ACSF Atletic 1
14:00 Team Scoala Mea Inter Dumi

DATA Sambata – 06.04.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. 1 Team Scoala Mea
9:50 AS Young Tigers 2 ACS D.N.G. 2
10:40 AS Young Tigers 1 ACS Arsenal Sport 1
11:30 ACS Atletic 2 ACS Arsenal Sport 2
12:20 AS Nord Sport FC Milisport
13:10 GVD ACS Atletic Filip
14:00 ACSF Atletic 1 Inter Dumi

DATA Sambata – 13.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. 2 ACS D.N.G. 1
9:50 ACS Arsenal Sport 1 AS Young Tigers 2
10:40 ACS Arsenal Sport 2 AS Young Tigers 1
11:30 FC Milisport ACS Atletic 2
12:20 ACS Atletic Filip AS Nord Sport
13:10 Inter Dumi GVD
14:00 Team Scoala Mea ACSF Atletic 1

DATA Sambata – 20.04.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 Team Scoala Mea ACS D.N.G. 2
9:50 ACS D.N.G. 1 ACS Arsenal Sport 1
10:40 AS Young Tigers 2 ACS Arsenal Sport 2
11:30 AS Young Tigers 1 FC Milisport
12:20 ACS Atletic 2 ACS Atletic Filip
13:10 AS Nord Sport Inter Dumi
14:00 GVD ACSF Atletic 1

DATA Sambata – 04.05.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 ACS Arsenal Sport 1 ACS D.N.G. 2
9:50 ACS Arsenal Sport 2 ACS D.N.G. 1
10:40 FC Milisport AS Young Tigers 2
11:30 ACS Atletic Filip AS Young Tigers 1
12:20 Inter Dumi ACS Atletic 2
13:10 ACSF Atletic 1 AS Nord Sport
14:00 GVD Team Scoala Mea

DATA Duminica – 12.05.2019 – Se disputa duminica.
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Team Scoala Mea ACS Arsenal Sport 1
9:50 ACS D.N.G. 2 ACS Arsenal Sport 2
10:40 ACS D.N.G. 1 FC Milisport
11:30 AS Young Tigers 2 ACS Atletic Filip
12:20 AS Young Tigers 1 Inter Dumi
13:10 ACS Atletic 2 ACSF Atletic 1
14:00 AS Nord Sport GVD

DATA Sambata – 18.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 ACS Arsenal Sport 2 ACS Arsenal Sport 1
9:50 FC Milisport ACS D.N.G. 2
10:40 ACS Atletic Filip ACS D.N.G. 1
11:30 Inter Dumi AS Young Tigers 2
12:20 ACSF Atletic 1 AS Young Tigers 1
13:10 GVD ACS Atletic 2
14:00 AS Nord Sport Team Scoala Mea

DATA Sambata – 25.05.2019
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 Team Scoala Mea ACS Arsenal Sport 2
9:50 ACS Arsenal Sport 1 FC Milisport
10:40 ACS D.N.G. 2 ACS Atletic Filip
11:30 ACS D.N.G. 1 Inter Dumi
12:20 AS Young Tigers 2 ACSF Atletic 1
13:10 AS Young Tigers 1 GVD
14:00 ACS Atletic 2 AS Nord Sport

DATA Sambata – 01.06.2019
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 FC Milisport ACS Arsenal Sport 2
9:50 ACS Atletic Filip ACS Arsenal Sport 1
10:40 Inter Dumi ACS D.N.G. 2
11:30 ACSF Atletic 1 ACS D.N.G. 1
12:20 GVD AS Young Tigers 2
13:10 AS Nord Sport AS Young Tigers 1
14:00 ACS Atletic 2 Team Scoala Mea