2011 – Seria 2 – Valencia – Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020 – 2021
Tur
Grupa 2011/2
Teren Valencia

DATA Sambata –
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 FCSB AS TERMO
10:10 FC RUSANU PROGRESUL P.A.
11:20 ASTC CHAMPION JUVENTUS ACAD.
12:30 ASTRA KIDS D.N.G.
13:40 SC FC VOLUNTARI SA ARIPI BUC.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 AS TERMO ARIPI BUC.
10:10 D.N.G. SC FC VOLUNTARI SA
11:20 JUVENTUS ACAD. ASTRA KIDS
12:30 PROGRESUL P.A. ASTC CHAMPION
13:40 FCSB FC RUSANU

DATA Sambata –
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 FC RUSANU AS TERMO
10:10 ASTC CHAMPION FCSB
11:20 ASTRA KIDS PROGRESUL P.A.
12:30 SC FC VOLUNTARI SA JUVENTUS ACAD.
13:40 ARIPI BUC. D.N.G.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 AS TERMO D.N.G.
10:10 JUVENTUS ACAD. ARIPI BUC.
11:20 PROGRESUL P.A. SC FC VOLUNTARI SA
12:30 FCSB ASTRA KIDS
13:40 FC RUSANU ASTC CHAMPION

DATA Sambata –
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ASTC CHAMPION AS TERMO
10:10 ASTRA KIDS FC RUSANU
11:20 SC FC VOLUNTARI SA FCSB
12:30 ARIPI BUC. PROGRESUL P.A.
13:40 D.N.G. JUVENTUS ACAD.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 AS TERMO JUVENTUS ACAD.
10:10 PROGRESUL P.A. D.N.G.
11:20 FCSB ARIPI BUC.
12:30 FC RUSANU SC FC VOLUNTARI SA
13:40 ASTC CHAMPION ASTRA KIDS

DATA Sambata –
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 ASTRA KIDS AS TERMO
10:10 SC FC VOLUNTARI SA ASTC CHAMPION
11:20 ARIPI BUC. FC RUSANU
12:30 D.N.G. FCSB
13:40 JUVENTUS ACAD. PROGRESUL P.A.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 AS TERMO PROGRESUL P.A.
10:10 FCSB JUVENTUS ACAD.
11:20 FC RUSANU D.N.G.
12:30 ASTC CHAMPION ARIPI BUC.
13:40 ASTRA KIDS SC FC VOLUNTARI SA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 SC FC VOLUNTARI SA AS TERMO
10:10 ARIPI BUC. ASTRA KIDS
11:20 D.N.G. ASTC CHAMPION
12:30 JUVENTUS ACAD. FC RUSANU
13:40 PROGRESUL P.A. FCSB