2010 Galben – Strand Berceni – Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2010/Galben
Teren Strand B.

DATA Duminica – 08.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Olimpic Palatul Copiilor
10:00 Petre Florentin SC FC Voluntari
11:00 Joga Bonito VK Soccer
12:00 CSA Steaua – Victoria 2010
13:00 Sporting Progresul Sp. 1944
14:00 Zamsport Benfica N.G.
15:00 FC FCSB SA – Daco-Getica

DATA Duminica – 15.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Benfica N.G. – Sporting
10:00 Victoria 2010 – Joga Bonito
11:00 Daco-Getica Petre Florentin
12:00 Progresul Sp. 1944 Olimpic
13:00 SC FC Voluntari CSA Steaua
14:00 VK Soccer Zamsport
15:00 Palatul Copiilor – FC FCSB SA

DATA Duminica – 22.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari Victoria 2010
10:00 Petre Florentin Palatul Copiilor
11:00 Zamsport – Joga Bonito
12:00 CSA Steaua – Daco-Getica
13:00 Olimpic Benfica N.G.
14:00 Sporting VK Soccer
15:00 FC FCSB SA – Progresul Spartac

DATA Duminica – 29.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Progresul Sp. 1944 Petre Florentin
10:00 Victoria 2010 – Zamsport
11:00 Daco – Getica SC FC Volutari
12:00 Joga Bonito Sporting
13:00 VK Soccer Olimpic
14:00 Palatul Copiilor CSA Steaua
15:00 Benfica FC FCSB SA

DATA Duminica – 06.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Daco-Getica Victoria 2010
10:00 SC FC Voluntari Palatul Copiilor
11:00 Olimpic Joga Bonito
12:00 CSA Steaua Progresul Sp. 1944
13:00 Sporting Zamsport
14:00 Petre Florentin – Benfica N.G.
15:00 FC FCSB SA – VK Soccer

DATA Duminica – 13.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 Daco-Getica Olimpic
10:00 Progresul Sp. 1944 SC FC Voluntari
11:00 Benfica N.G. CSA Steaua
12:00 Victoria 2010 Sporting
13:00 VK Soccer Petre Florentin
14:00 Palatul Copiilor Zamsport
15:00 Joga Bonito – FC FCSB SA

DATA Duminica – 20.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 Victoria 2010 Palatul Copiilor
10:00 Daco-Getica Progresul Sp. 1944
11:00 SC FC Voluntari Benfica N.G.
12:00 FC FCSB Zamsport
13:00 Petre Florentin Joga Bonito
14:00 Olimpic Sporting
15:00 CSA Steaua VK Soccer

DATA Duminica – 27.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Progresul Sp. 1944 Palatul Copiilor
10:00 Benfica N.G. Daco-Getica
11:00 VK Soccer SC FC Voluntari
12:00 Joga Bonito CSA Steaua
13:00 Olimpic – Victoria 2010
14:00 Zamsport Petre Florentin
15:00 Sporting – FC FCSB SA

DATA Duminica – 03.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Victoria 2010 Progresul Sp. 1944
10:00 Palatul Copiilor Benfica N.G.
11:00 Daco-Getica VK Soccer
12:00 Petre Florentin Sporting
13:00 SC FC Voluntari Joga Bonito
14:00 FC FCSB SA – Olimpic
15:00 CSA Steaua Zamsport

DATA Duminica – 10.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 Benfica N.G. Progresul Sp. 1944
10:00 VK Soccer Palatul Copiilor
11:00 Joga Bonito Daco-Getica
12:00 Zamsport SC FC Voluntari
13:00 Sporting CSA Steaua
14:00 FC FCSB SA Victoria 2010
15:00 Olimpic – Petre Florentin

DATA Duminica – 17.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Victoria 2010 Benfica N.G.
10:00 Petre Florentin – FC FCSB SA
11:00 Palatul Copiilor Joga Bonito
12:00 Daco-Getica Zamsport
13:00 SC FC Voluntari Sporting
14:00 Progresul Sp. 1944 VK Soccer
15:00 CSA Steaua Olimpic

DATA Duminica – 24.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 VK Soccer Benfica N.G.
10:00 Petre Florentin Victoria 2010
11:00 Zamsport Palatul Copiilor
12:00 Sporting Daco-Getica
13:00 Olimpic SC FC Voluntari
14:00 Joga Bonito – Progresul Spartac 1944
15:00 FC FCSB SA – CSA Steaua

DATA Duminica – 01.12.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Victoria 2010 VK Soccer
10:00 Benfica N.G. Joga Bonito
11:00 Progresul Sp. 1944 Zamsport
12:00 CSA Steaua – Petre Florentin
13:00 Daco-Getica Olimpic
14:00 Palatul Copiilor Sporting
15:00 SC FC Voluntari – FC FCSB SA