2010 Albastru – Parcul Florilor

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2010 Albastru
Parcul Florilor – Duminica

DATA Duminica – 03.03.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Celtic Daco -Getica
9:50 SC FC Dinamo 1948 2 ASC Sparta
10:40 Delcea SC FC Dinamo 1948 1
11:30 Palatul Copiilor ACS Zamsport
12:20 ACS Unirea D. ASTC Champion
13:10 SC FC Voluntari CSS2
14:00 FC Player Rusanu
14:50 ACS Juniorul 2014 1 Sta

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 ASC Sparta ACS Juniorul 2014 1
9:50 SC FC Dinamo 1948 1 SC FC Dinamo 1948 2
10:40 FC Rusanu Delcea
11:30 ASTC Champion FC Player
12:20 CSS2 ACS Unirea D.
13:10 ACS Zamsport SC FC Voluntari
14:00 Daco -Getica Palatul Copiilor
14:50 Sta Celtic

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Palatul Copiilor Celtic
9:50 ACS Juniorul 2014 1 SC FC Dinamo 1948 1
10:40 SC FC Dinamo 1948 2 FC Rusanu
11:30 Delcea ASTC Champion
12:20 FC Player CSS2
13:10 ACS Unirea D. ACS Zamsport
14:00 SC FC Voluntari Daco -Getica
14:50 ASC Sparta ACS Juniorul 2014 2

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 SC FC Dinamo 1948 1 ASC Sparta
9:50 Celtic FC Voluntari
10:40 ASTC Champion SC FC Dinamo 1948 2
11:30 CSS2 Delcea
12:20 ACS Zamsport FC Player
13:10 Daco -Getica ACS Unirea D.
14:00 FC Rusanu ACS Juniorul 2014 1
14:50 ACS Juniorul 2014 2 Palatul Copiilor

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari Palatul Copiilor
9:50 ASC Sparta FC Rusanu
10:40 Unire D Celtic
11:30 SC FC Dinamo 1948 2 CSS2
12:20 Delcea ACS Zamsport
13:10 FC Player Daco -Getica
14:00 ACS Juniorul 2014 1 ASTC Champion
14:50 SC FC Dinammo 1948 1 ACS Juniorul 2014 2

DATA Duminica – 07.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 FC Rusanu SC FC Dinamo 1948 1
9:50 ASTC Champion ASC Sparta
10:40 Palatul Copiilor ACS Unirea D.
11:30 ACS Zamsport SC FC Dinamo 1948 2
12:20 Daco -Getica Delcea
13:10 Celtic FC Player
14:00 CSS2 ACS Juniorul 2014 1
14:50 ACS Juniorul 2014 2 SC FC Voluntari

DATA Duminica – 14.04.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 ACS Unirea D. SC FC Voluntari
9:50 SC FC Dinamo 1948 1 ASTC Champion
10:40 ASC Sparta CSS2
11:30 Delcea Celtic
12:20 SC FC Dinamo 1948 2 Daco -Getica
13:10 ACS Juniorul 2014 1 ACS Zamsport
14:00 FC Player Palatul Copiilor
14:50 FC Rusanu ACS Juniorul 2014 2

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 ASTC Champion FC Rusanu
9:50 CSS2 SC FC Dinamo 1948 1
10:40 ACS Zamsport ASC Sparta
11:30 Palatul Copiilor Delcea
12:20 Celtic SC FC Dinamo 1948 2
13:10 Daco -Getica ACS Juniorul 2014 1
14:00 SC FC Volunatri FC Player
14:50 ACS Juniorul 2014 2 ACS Unirea D.

DATA Duminica – 05.05.2019
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 FC Player ACS Unirea D.
9:50 FC Rusanu CSS2
10:40 SC FC Dinamo 1948 1 ACS Zamsport
11:30 ASC Sparta Daco -Getica
12:20 SC FC Dinamo 1948 2 Palatul Copiilor
13:10 Delcea FC Voluntari
14:00 ACS Juniorul 2014 1 Celtic
14:50 ACS Juniorul 2014 2 AS TC Champion

DATA Duminica – 12.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 CSS2 ASTC Champion
9:50 ACS Zamsport FC Rusanu
10:40 Daco -Getica SC FC Dinamo 1948 1
11:30 Celtic ASC Sparta
12:20 ACS Unirea D. Delcea
13:10 SC FC Voluntari SC FC Dinamo 1948 2
14:00 Palatul Copiilor ACS Juniorul 2014 1
14:50 FC Player ACS Juniorul 2014 2

DATA Duminica – 19.05.2019
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 Delcea FC Player
9:50 ASTC Champion ACS Zamsport
10:40 FC Rusanu Daco -Getica
11:30 SC FC Dinamo 1948 1 Celtic
12:20 ASC Sparta Palatul Copiilor
13:10 ACS Juniorul 2014 1 SC FC Voluntari
14:00 SC FC Dinamo 1948 2 ACS Unirea D.
14:50 ACS Juniorul 2014 2 CSS2

DATA Duminica – 26.05.2019
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 ACS Zamsport CSS2
9:50 Daco -Getica ASTC Champion
10:40 Celtic FC Rusanu
11:30 Palatul Copiilor SC FC Dinamo 1948 1
12:20 SC FC Voluntari ASC Sparta
13:10 ACS Unirea D. ACS Juniorul 2014 1
14:00 FC Player SC FC Dinamo 1948 2
14:50 Delcea ACS Juniorul 2014 2

DATA Duminica – 02.06.2019
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 SC FC Dinamo 1948 2 Delcea
9:50 CSS2 Daco -Getica
10:40 FC Rusanu Palatul Copiilor
11:30 ASTC Champion Celtic
12:20 SC FC Dinamo 1948 1 SC FC Voluntari
13:10 ASC Sparta ACS Unirea D.
14:00 ACS Juniorul 2014 1 FC Player
14:50 ACS Juniorul 2014 2 ACS Zamsport

DATA Duminica – 09.06.2019
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 Daco -Getica ACS Zamsport
9:50 Celtic CSS2
10:40 Palatul Copiilor ASTC Champion
11:30 SC FC Voluntari FC Rusanu
12:20 ACS Unirea D. SC FC Dinamo 1948 1
13:10 FC Player ASC Sparta
14:00 Delcea ACS Juniorul 2014 1
14:50 SC FC Dinamo 1948 2 ACS Juniorul 2014 2