2010 Alb – Romprim

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019- 2020
Retur
Grupa 2010/Alb
Teren Romprim

DATA Sambata – 29.02.2020
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Celtic AS Romprim
10:00 Capital Sport 2 Cosmo Sport
11:00 Lumina Eagles Marius L 1
12:00 Inter Dumi Inter Galaxy
13:00 FC Player Arsenal 1
14:00 Capital Sport 1 Arsenal 2
15:00 Milanneto Marius L 2
16:00 Steaua N.G. Sta

DATA Sambata – 07.03.2020
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Cosmo Sport Celtic
10:00 Marius L 1 Capital Sport 2
11:00 Inter Galaxy Lumina Eagles
12:00 Arsenal 1 Inter Dumi
13:00 Arsenal 2 FC Player
14:00 Marius L 2 Capital Sport 1
15:00 AS Romprim Steaua N.G.
16:00 Sta Milanneto

DATA Sambata – 14.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Cosmo Sport AS Romprim
10:00 Celtic Marius L 1
11:00 Capital Sport 2 Inter Galaxy
12:00 Lumina Eagles Arsenal 1
13:00 Inter Dumi Arsenal 2
14:00 FC Player Marius L 2
15:00 Milanneto Steaua N.G.
16:00 Capital Sport 1 Sta

DATA Sambata – 21.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Marius L 1 Cosmo Sport
10:00 Inter Galaxy Celtic
11:00 Arsenal 1 Capital Sport 2
12:00 Arsenal 2 Lumina Eagles
13:00 Marius L 2 Inter Dumi
14:00 AS Romprim Milanneto
15:00 Steaua N.G. Capital Sport 1
16:00 Sta FC Player

DATA Sambata – 28.03.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Marius L 1 AS Romprim
10:00 Cosmo Sport Inter Galaxy
11:00 Celtic Arsenal 1
12:00 Capital Sport 2 Arsenal 2
13:00 Lumina Eagles Marius L 2
14:00 Capital Sport 1 Milanneto
15:00 FC Player Steaua N.G.
16:00 Sta Inter Dumi

DATA Sambata – 04.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 Inter Galaxy Marius L 1
10:00 Arsenal 1 Cosmo Sport
11:00 Arsenal 2 Celtic
12:00 Marius L 2 Capital Sport 2
13:00 AS Romprim Capital Sport 1
14:00 Steaua N.G. Inter Dumi
15:00 Milanneto FC Player
16:00 Sta Lumina Eagles

DATA Sambata – 11.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 Inter Galaxy AS Romprim
10:00 Marius L 1 Arsenal 1
11:00 Cosmo Sport Arsenal 2
12:00 Celtic Marius L 2
13:00 FC Player Capital Sport 1
14:00 Lumina Eagles Steaua N.G.
15:00 Inter Dumi Milanneto
16:00 Capital Sport 2 Sta

DATA Sambata – 25.04.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Arsenal 1 Inter Galaxy
10:00 Arsenal 2 Marius L 1
11:00 Marius L 2 Cosmo Sport
12:00 Capital Sport 1 Inter Dumi
13:00 Steaua N.G. Capital Sport 2
14:00 Milanneto Lumina Eagles
15:00 AS Romprim FC Player
16:00 Sta Celtic

DATA Sambata – 02.05.2020
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 AS Romprim Arsenal 1
10:00 Inter Galaxy Arsenal 2
11:00 Marius L 1 Marius L 2
12:00 Lumina Eagles Capital Sport 1
13:00 Celtic Steaua N.G.
14:00 Capital Sport 2 Milanneto
15:00 Inter Dumi FC Player
16:00 Cosmo Sport Sta

DATA Sambata – 09.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 Arsenal 2 Arsenal 1
10:00 Marius L 2 Inter Galaxy
11:00 Inter Dumi AS Romprim
12:00 Steaua N.G. Cosmo Sport
13:00 Milanneto Celtic
14:00 Capital Sport 1 Capital Sport 2
15:00 FC Player Lumina Eagles
16:00 Sta Marius L. 1

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 AS Romprim Arsenal 2
10:00 Arsenal 1 Marius L 2
11:00 Lumina Eagles Inter Dumi
12:00 Marius L 1 Steaua N.G.
13:00 Cosmo Sport Milanneto
14:00 Celtic Capital Sport 1
15:00 Capital Sport 2 FC Player
16:00 Inter Galaxy Sta

DATA Sambata – 23.05.2020
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Marius L 2 Arsenal 2
10:00 Lumina Eagles AS Romprim
11:00 Steaua N.G. Inter Galaxy
12:00 Milanneto Marius L 1
13:00 Capital Sport 1 Cosmo Sport
14:00 FC Player Celtic
15:00 Inter Dumi Capital Sport 2
16:00 Sta Arsenal 1

DATA Sambata – 30.05.2020
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 AS Romprim Marius L 2
10:00 Capital Sport 2 Lumina Eagles
11:00 Arsenal 1 Steaua N.G.
12:00 Inter Galaxy Milanneto
13:00 Marius L 1 Capital Sport 1
14:00 Cosmo Sport FC Player
15:00 Celtic Inter Dumi
16:00 Sta Arsenal 2

DATA Sambata – 06.06.2020
ORA ETAPA 27 Rezultat
9:00 Capital Sport 2 AS Romprim
10:00 Steaua N.G. Arsenal 2
11:00 Milanneto Arsenal 1
12:00 Capital Sport 1 Inter Galaxy
13:00 FC Player Marius L 1
14:00 Inter Dumi Cosmo Sport
15:00 Lumina Eagles Celtic
16:00 Sta Marius L 2

DATA Sambata – 13.06.2020
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 Celtic Capital Sport 2
10:00 Marius L 2 Steaua N.G.
11:00 Arsenal 2 Milanneto
12:00 Arsenal 1 Capital Sport 1
13:00 Inter Galaxy FC Player
14:00 Marius L 1 Inter Dumi
15:00 Cosmo Sport Lumina Eagles
16:00 Sta Romprim