2010 Verde – Regie – Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2010/Verde
Teren Regie

DATA Duminica – 08.03.2020
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 ACS Werder 2020 Buc. FC Milisport
10:00 Sparta Santos
11:00 ACS CP Rapid FC FCSB Acad 1
12:00 FC Rapid 1923 SA FC FCSB Acad 2
13:00 Juventus Acad Negru Atletic
14:00 CSS1 LPS Mircea E.
15:00 Juventus Acad Alb – Nefele

DATA Duminica – 15.03.2020
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Santos CSS1
10:00 FC FCSB Acad 1 Sparta
11:00 FC FCSB Acad 2 ACS CP Rapid
12:00 Atletic FC Rapid 1923 SA
13:00 LPS Mircea E. ACS Werder 2020 Buc
14:00 FC Milisport Juventus Acad Alb
15:00 Nefele – Juventus Acad Negru

DATA Duminica – 22.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Juventus Acad Alb ACS Werder 2020 Buc
10:00 CSS1 FC FCSB Acad 1
11:00 Sparta FC FCSB Acad 2
12:00 ACS CP Rapid Atletic
13:00 Santos LPS Mircea E.
14:00 Juventus Acad Negru FC Milisport
15:00 FC Rapid 1923 – Nefele

DATA Duminica – 29.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 FC FCSB Acad 1 Santos
10:00 FC FCSB Acad 2 CSS1
11:00 Atletic Sparta
12:00 LPS Mircea E. Juventus Acad Alb
13:00 FC Milisport FC Rapid 1923 SA
14:00 ACS Werder 2020 Buc Juventus Acad Negru
15:00 Nefele – ACS CP Rapid

DATA Duminica – 05.04.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Juventus Acad Negru Juventus Acad Alb
10:00 Santos FC FCSB Acad 2
11:00 CSS1 Atletic
12:00 FC FCSB Acad 1 LPS Mircea E.
13:00 ACS CP Rapid FC Milisport
14:00 FC Rapid 1923 SA ACS Werder 2020 Buc
15:00 Sparta – Nefele

DATA Duminica – 12.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 FC FCSB Acad 2 FC FCSB Acad 1
10:00 Atletic Santos
11:00 LPS Mircea E. Juventus Acad Negru
12:00 FC Milisport Sparta
13:00 ACS Werder 2020 Buc ACS CP Rapid
14:00 Juventus Acad Alb FC Rapid 1923 SA
15:00 Nefele – CSS1

DATA Duminica – 26.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 SA Juventus Acad Negru
10:00 FC FCSB Acad 1 Atletic
11:00 LPS Mircea E. FC FCSB Acad 2
12:00 CSS1 FC Milisport
13:00 Sparta ACS Werder 2020 Buc
14:00 ACS CP Rapid Juventus Acad Alb
15:00 Santos – Nefele

DATA Duminica – 03.05.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Atletic FC FCSB Acad 2
10:00 FC Rapid 1923 SA LPS Mircea E.
11:00 FC Milisport Santos
12:00 ACS Werder 2020 Buc CSS1
13:00 Juventus Acad Alb Sparta
14:00 Juventus Acad Negru ACS CP Rapid
15:00 Nefele – FCSB Acad 1

DATA Duminica – 10.05.2020
ORA ETAPA22 Rezultat
9:00 ACS CP Rapid FC Rapid 1923 SA
10:00 LPS Mircea E. Atletic
11:00 FC FCSB Acad 1 FC Milisport
12:00 Santos ACS Werder 2020 Buc
13:00 CSS1 Juventus Acad Alb
14:00 Sparta Juventus Acad Negru
15:00 FCSB Acad 2 – Nefele

DATA Duminica – 17.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
8:00 Sparta ACS CP Rapid
9:00 ACS CP Rapid LPS Mircea E.
10:00 FC Milisport FC FCSB Acad 2
11:00 ACS Werder 2020 Buc FC FCSB Acad 1
12:00 Juventus Acad Alb Santos
13:00 Juventus Acad Negru CSS1
14:00 FC Rapid 1923 SA Sparta
15:00 Nefele – Atletic

DATA Duminica – 24.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 Sparta ACS CP Rapid – Joc disputat
10:00 Atletic FC Milisport
11:00 FC FCSB Acad 2 ACS Werder 2020 Buc
12:00 FC FCSB Acad 1 Juventus Acad Alb
13:00 Santos Juventus Acad Negru
14:00 CSS1 FC Rapid 1923 SA
15:00 LPS Mircea E. – Nefele

DATA Duminica – 31.05.2020
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Sparta LPS Mircea E.
10:00 ACS Werder 2020 Buc Atletic
11:00 Juventus Acad Alb FC FCSB Acad 2
12:00 Juventus Acad Negru FC FCSB Acad 1
13:00 FC Rapid 1923 SA Santos
14:00 ACS CP Rapid CSS1
15:00 FC Milisport – ACP Chimistul

DATA Duminica – 07.06.2020
ORA ETAPA 26 Rezultat
10:00 LPS Mircea E. Milisport
11:00 Atletic Juventus Acad Alb
12:00 FC FCSB Acad 2 Juventus Acad Negru
13:00 FC FCSB Acad 1 FC Rapid 1923 SA
14:00 Santos ACS CP Rapid
15:00 Nefele – ACS Werder 2020 Buc
16:00 CSS1 Sparta