2011 – Seria 1 – Prosport – Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020-2021
Tur
Grupa 2011/1
Teren Prosport

DATA Duminica –
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 NEW STARS CS CHELSEA
10:10 PROSPORT INTER GALAXY
11:20 INITIAL SC FC DINAMO 1948 SA
12:30 PROLUCEAFARUL BEST BOYS
13:40 FC JUNIORUL FCSB ACAD.

DATA Duminica –
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 CS CHELSEA FCSB ACAD.
10:10 BEST BOYS FC JUNIORUL
11:20 SC FC DINAMO 1948 SA PROLUCEAFARUL
12:30 INTER GALAXY INITIAL
13:40 NEW STARS PROSPORT

DATA Duminica –
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 PROSPORT CS CHELSEA
10:10 INITIAL NEW STARS
11:20 PROLUCEAFARUL INTER GALAXY
12:30 FC JUNIORUL SC FC DINAMO 1948 SA
13:40 FCSB ACAD. BEST BOYS

DATA Duminica –
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 CS CHELSEA BEST BOYS
10:10 SC FC DINAMO 1948 SA FCSB ACAD.
11:20 INTER GALAXY FC JUNIORUL
12:30 NEW STARS PROLUCEAFARUL
13:40 PROSPORT INITIAL

DATA Duminica –
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 INITIAL CS CHELSEA
10:10 PROLUCEAFARUL PROSPORT
11:20 FC JUNIORUL NEW STARS
12:30 FCSB ACAD. INTER GALAXY
13:40 BEST BOYS SC FC DINAMO 1948 SA

DATA Duminica –
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 CS CHELSEA SC FC DINAMO 1948 SA
10:10 INTER GALAXY BEST BOYS
11:20 NEW STARS FCSB ACAD.
12:30 PROSPORT FC JUNIORUL
13:40 INITIAL PROLUCEAFARUL

DATA Duminica –
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 PROLUCEAFARUL CS CHELSEA
10:10 FC JUNIORUL INITIAL
11:20 FCSB ACAD. PROSPORT
12:30 BEST BOYS NEW STARS
13:40 SC FC DINAMO 1948 SA INTER GALAXY

DATA Duminica –
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 CS CHELSEA INTER GALAXY
10:10 NEW STARS SC FC DINAMO 1948 SA
11:20 PROSPORT BEST BOYS
12:30 INITIAL FCSB ACAD.
13:40 PROLUCEAFARUL FC JUNIORUL

DATA Duminica –
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 FC JUNIORUL CS CHELSEA
10:10 FCSB ACAD. PROLUCEAFARUL
11:20 BEST BOYS INITIAL
12:30 SC FC DINAMO 1948 SA PROSPORT
13:40 INTER GALAXY NEW STARS