2010 Rosu – Gorjului

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Tur
Grupa 2010 / Rosu
Teren Gorjului / Sambata
DATA Sambata – 09.09.2017
ORA ETAPA  1. Rezultat
9:00 Prosport 2 Cosmo Sport
10:00 AS Termo Elite C
11:00 Argman Elite 2
12:00 Marius Lacatus Atletic
13:00 Atletic Filip Ilie Oana
14:00 Real Cadet Palatul Copiilor
DATA Sambata – 16.09.2017
ORA  ETAPA  2 Rezultat
9:00 Elite C Prosport 2
10:00 Elite 2 AS Termo
11:00 Atletic Argman
12:00 Ilie Oana Marius Lacatus
13:00 Palatul Copiilor Atletic Filip
14:00 Cosmo Sport Real Cadet
DATA Sambata – 23.09.2017
ORA ETAPA  3. Rezultat
9:00 Elite C Cosmo Sport
10:00 Prosport 2 Elite 2
11:00 AS Termo Atletic
12:00 Argman Ilie Oana
13:00 Marius Lacatus Palatul Copiilor
14:00 Atletic Filip Real Cadet
DATA Sambata – 30.09.2017
ORA ETAPA  4. Rezultat
9:00 Elite 2 Elite C
10:00 Atletic Prosport 2
11:00 Ilie Oana AS Termo
12:00 Palatul Copiilor Argman
13:00 Real Cadet Marius Lacatus
14:00 Cosmo Sport Atletic Filip
DATA Sambata – 07.10.2017
ORA ETAPA  5. Rezultat
9:00 Elite 2 Cosmo Sport
10:00 Elite C Atletic
11:00 Prosport 2 Ilie Oana
12:00 AS Termo Palatul Copiilor
13:00 Argman Real Cadet
14:00 Marius Lacatus Atletic Filip
DATA Sambata – 14.10.2017
ORA ETAPA  6. Rezultat
9:00 Atletic Elite 2
10:00 Ilie Oana Elite C
11:00 Palatul Copiilor Prosport 2
12:00 Real Cadet AS Termo
13:00 Atletic Filip Argman
14:00 Marius Lacatus Cosmo Sport
DATA Sambata – 21.10.2017
ORA ETAPA  7. Rezultat
9:00 Cosmo Sport Atletic
10:00 Elite 2 Ilie Oana
11:00 Elite C Palatul Copiilor
12:00 Prosport 2 Real Cadet
13:00 AS Termo Atletic Filip
14:00 Argman Marius Lacatus
DATA Sambata – 28.10.2017
ORA ETAPA  8. Rezultat
9:00 Ilie Oana Atletic
10:00 Palatul Copiilor Elite 2
11:00 Real Cadet Elite C
12:00 Atletic Filip Prosport 2
13:00 Marius Lacatus AS Termo
14:00 Argman Cosmo Sport
DATA Marti – 31.10.2017 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA  9. Rezultat
9:00 Cosmo Sport Ilie Oana
10:00 Atletic Palatul Copiilor
11:00 Elite 2 Real Cadet
12:00 Elite C Atletic Filip
13:00 Prosport 2 Marius Lacatus
14:00 AS Termo Argman
DATA Joi – 02.11.2017 – Etapa Intermediarta
ORA ETAPA  10. Rezultat
9:00 Palatul Copiilor Ilie Oana
10:00 Real Cadet Atletic
11:00 Atletic Filip Elite 2
12:00 Marius Lacatus Elite C
13:00 Argman Prosport 2
14:00 AS Termo Cosmo Sport
DATA Sambata – 04.11.2017
ORA ETAPA  11. Rezultat
9:00 Prosport 2 AS Termo
10:00 Elite C Argman
11:00 Elite 2 Marius Lacatus
12:00 Atletic Atletic Filip
13:00 Ilie Oana Real Cadet
14:00 Cosmo Sport Palatul Copiilor
DATA Sambata – 11.11.2017
ORA ETAPA  12. Rezultat
9:00 Cosmo Sport Prosport 2
10:00 Elite C AS Termo
11:00 Elite 2 Argman
12:00 Atletic Marius Lacatus
13:00 Ilie Oana Atletic Filip
14:00 Palatul Copiilor Real Cadet
DATA Sambata – 18.11.2017
ORA ETAPA  13. Rezultat
9:00 Prosport 2 Elite C
10:00 AS Termo Elite 2
11:00 Argman Atletic
12:00 Marius Lacatus Ilie Oana
13:00 Atletic Filip Palatul Copiilor
14:00 Real Cadet Cosmo Sport
Prima Etapa din Retur
DATA Sambata – 25.11.2017
ORA ETAPA  14. Rezultat
9:00 Cosmo Sport Elite C
10:00 Elite 2 Prosport 2
11:00 Atletic AS Termo
12:00 Ilie Oana Argman
13:00 Palatul Copiilor Marius Lacatus
14:00 Real Cadet Atletic Filip
DATA Sambata – 02.12.2017
0.375 ETAPA  15. Rezultat
9:00 Elite C Elite 2
10:00 Prosport 2 Atletic
11:00 AS Termo Ilie Oana
12:00 Argman Palatul Copiilor
13:00 Marius Lacatus Real Cadet
14:00 Atletic Filip Cosmo Sport
DATA Sambata – 09.12.2017
ORA ETAPA  16. Rezultat
9:00 Cosmo Sport Elite 2
10:00 Atletic Elite C
11:00 Ilie Oana Prosport 2
12:00 Palatul Copiilor AS Termo
13:00 Real Cadet Argman
14:00 Atletic Filip Marius Lacatus