2010 Albastru – Strand Berceni – Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2010/Albastru
Teren Strand B./Sambata

DATA Sambata – 07.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 CSS6 – Chelsea 1
10:00 ASC Sparta – Chelsea 2
11:00 SC Dinamo 1948 – Young Tigers
12:00 Juniorul 2014 – Prosport F 2
13:00 Prosport Focsani 1 AFC Comprest
14:00 ACP 3 Kids Sport ASTC Champion – Amanat
15:00 Ilie Oana -Sta

DATA Sambata – 14.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ASTC Champion ACS Juniorul 2014
10:00 Chelsea 1 ACP 3 Kids Sport
11:00 Chelsea 2 CSS6
12:00 AFC Comprest ACS Sparta
13:00 Prosport Focsani 1 Prosport F
14:00 Young Tygers Ilie Oana
15:00 Prosport Focsani 2 SC Dinamo 1948

DATA Sambata – 21.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 Chelsea 1
10:00 ACP 3 Kids Sport Chelsea 2
11:00 Ilie Oana SC Dinamo 1948
12:00 CSS6 AFC Comprest 1
13:00 ASTC Champion Prosport Focsani 2
14:00 Prosport Focsani 1 Young Tygers
15:00 Sparta – AFC Comprest 2

DATA Sambata – 28.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Chelsea 1 ASTC Champion
10:00 Chelsea 2 ACS Juniorul 2014
11:00 AFC Comprest 1 ACP 3 Kids Sport
12:00 Prosport Focsani 2 Ilie Oana
13:00 Young Tygers ACS Sparta
14:00 SC Dinamo 1948 Prosport Focsani 1
15:00 AFC Comprest 2 – CSS6

DATA Sambata – 05.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ASTC Champion – Chelsea 2
10:00 ACS Sparta SC Dinamo 1948
11:00 ACS Juniorul 2014 AFC Comprest 2
12:00 Chelsea 1 Prosport Focsani 2
13:00 CSS6 Young Tygers
14:00 Prsport F 1 – Ilie Oana
15:00 ACP 3 Kids – AFC Comprest 1

DATA Sambata – 12.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 Chelsea 2 Chelsea 1
10:00 SC Dinamo 1948 – CSS6
11:00 AFC Comprest 1 – ASTC Champion
12:00 Young Tygers ACP 3 Kids Sport
13:00 Ilie Oana ACS Sparta
14:00 IAFC Comprest 2 ACS Juniorul 2014
15:00 Prosport Focsani 2 Prosport Focsani 1

DATA Sambata – 19.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 ACP 3 Kids Sport SC Dinamo 1948
10:00 Chelsea 1 AFC Comprest 1
11:00 ASC Sparta Chelsea 2
12:00 ACS Juniorul 2014 Young Tygers
13:00 CSS6 – Ilie Oana
14:00 Prosport Focsani 1 AFC Comprest 2
15:00 Prosport Focsani 2 – Champion

DATA Sambata – 26.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 AFC Comprest 1 Chelsea 2
10:00 Ilie Oana ACP 3 Kids Sport
11:00 Young Tygers ASTC Champion
12:00 SC Dinamo 1948 ACS Juniorul 2014
13:00 ACS Sparta – Prosport Focsani 2
14:00 Prosport Focsani 1 – CSS6
15:00 AFC Comprest 2 – Chelsea 1

DATA Sambata – 02.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 CSS6 ACS Sparta
10:00 AS Juniorul 2014 – Ilie Oana
11:00 Chelsea 1 Young Tygers
12:00 ASTC Champion SC Dinamo 1948
13:00 Prosport Focsani 2 AFC Comprest 1
14:00 ACP 3 Kids Sport Prosport Focsani 1
15:00 AFC Comprest 2 – Chelsea 2

DATA Sambata – 09.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 AFC Comprest 2 AFC Comprest 1
10:00 Young Tygers Chelsea 2
11:00 SC Dinamo 1948 Chelsea 1
12:00 Ilie Oana ASTC Champion
13:00 Prosport Focsani 1 ACS Juniorul 2014
14:00 CSS6 – Prosport Focsani 2
15:00 ACS Sparta ACP 3 Kids Sport
16:00 ACS Juniorul 2014 ACS Sparta

DATA Sambata – 16.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 ACS Sparta – Joc disputat.
10:00 Chelsea 1 Ilie Oana
11:00 Chelsea 2 SC Dinamo 1948
12:00 AFC Comprest 2 Young Tygers
13:00 ACP 3 Kids CSS6
14:00 ASTC Champion Prosport Focsani 1
15:00 Prosport Focsani 2 AFC Comprest 1

DATA Sambata – 23.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 CSS6 – Juniorul 2014
10:00 SC Dinamo 1948 AFC Comprest 2
11:00 Ilie Oana Chelsea 2
12:00 Prosport Focsani 1 Chelsea 1
13:00 ACP 3 Kids Sport Prosport Focsani 2
14:00 ACS Sparta CSTC Champion
15:00 AFC Comprest 1 – Young Tigers – Amanat

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 ACP 3 Kids Sport
10:00 ASTC Champion – AFC Comprest 2
11:00 AFC Comprest 1 Ilie Oana
12:00 Chelsea 2 Prosport Focsani 1
13:00 Chelsea 1 ACS Sparta
14:00 Prosport Focsani 2 Young Tigers
15:00 CSS6 – SC Dinamo 1948