2010 Galben – Regie

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2010 Galben
Teren Regie – Sambata

DATA Sambata – 09.03.2019
ORA ETAPA 12. Rezultat
11:00 Santos CS Progresul 2005
11:50 AS Termo ACS CP Rapid
12:40 CSS1 – 1 CSS1 – 3
13:30 CSS1 – 2 Tandem
14:20 FC Danilescu Acp 3 Kids Sport 1
15:10 CS Argman ACP 3 Kids 2

DATA Sambata – 16.03.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
11:00 CS Progresul 2005 CSS1 – 1
11:50 CSS1 – 3 CSS1 – 2
12:40 ACS CP Rapid Argman
13:30 Tandem AS Termo
14:20 ACP 3 Kids 1 Santos
15:10 ACP 3 Kids 2 FC Danilescu

DATA Sambata – 23.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
11:00 CSS1 – 2 CS Progresul 2005
11:50 CSS1 – 1 Acp 3 Kids Sp 1
12:40 ACP 3 Kids 2 ACS CP Rapid
13:30 AS Termo CSS1 – 3
14:20 FC Danilescu Santos
15:10 CS Argman Tandem

DATA Sambata – 30.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
11:00 CS Progresul 2005 AS Termo
11:50 CSS1 3 Argman
12:40 Santos CSS1 – 1
13:30 Acp 3 Kids Sport 1 CSS1 – 2
14:20 Tandem ACP 3 Kids 2
15:10 ACS CP Rapid FC Danilescu

DATA Sambata – 06.04.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
11:00 CS Argman CS Progresul 2005
11:50 AS Termo Acp 3 Kids Sport 1
12:40 ACP 3 Kids 2 CSS1 – 3
13:30 FC Danilescu CSS1 – 1
14:20 CSS1 2 Santos
15:10 ACS CP Rapid Tandem

DATA Sambata – 13.04.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
11:00 CS Progresul 2005 ACP 3 Kids 2
11:50 Santos AS Termo
12:40 Acp 3 Kids Sport 1 CS Argman
13:30 CSS1 – 1 CSS2 – 2
14:20 CSS1 – 3 ACS CP Rapid
15:10 FC Danilescu Tandem
16:00 ACS CP Rapid CS Progresul 2005

DATA Sambata – 20.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
11:00 ACS CP Rapid CS Progresul 2005(Amanat)
11:50 Tandem CSS1 3
12:40 CS Argman Santos
13:30 ACP 3 Kids 2 Acp 3 Kids Sport 1
14:20 AS Termo CSS1 1
15:10 CSS1 – 2 FC Danilescu

DATA Sambata – 04.05.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
11:00 CS Progresul 2005 Tandem
11:50 CSS1 2 Termo
12:40 CSS1 – 1 CS Argman
13:30 Santos ACP 3 Kids 2
14:20 ACP 3 Kids 1 ACS CP Rapid
15:10 FC Danilescu CSS1 – 3

DATA Sambata – 11.05.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
11:00 CSS1 – 3 CS Progresul 2005
11:50 CS Argman CSS1 – 2
12:40 ACP 3 Kids 2 CSS1 – 1
13:30 Tandem Acp 3 Kids Sport 1
14:20 ACS CP Rapid Santos
15:10 AS Termo FC Danilescu

DATA Sambata – 18.05.2019
ORA ETAPA 21 Rezultat
11:00 FC Danilescu CS Progresul 2005
11:50 Santos Tandem
12:40 CSS1 – 1 ACS CP Rapid
13:30 CSS1 – 2 ACP 3 Kids 2
14:20 Acp 3 Kids Sport 1 CSS1 – 3
15:10 AS Termo CS Argman

DATA Sambata – 25.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
11:00 CS Argman FC Danilescu
11:50 CSS1 – 3 Santos
12:40 Tandem CSS1 – 1
13:30 ACS CP Rapid CSS1 – 2
14:20 ACP 3 Kids 2 AS Termo
15:10 CS Progresul 2005 Acp 3 Kids Sport 1