2010 Rosu – Regie – Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2010/Rosu
Teren Regie

DATA Sambata – 07.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Argman CSS1
10:00 Sport Team Nefele
11:00 Dinamo N.G. Pro I Sport
12:00 CSS2 Gloria Kids
13:00 GVD CS Delcea – Amanat

DATA Sambata – 14.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 CSS1 CS Delcea
10:00 Gloria Kids GVD
11:00 Pro I Sport CSS2
12:00 Nefele Dinamo N.G.
13:00 Argman Sport Team

DATA Sambata – 21.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Sport Team CSS1
10:00 CSS2 Nefele
11:00 Dinamo N.G. Argman
12:00 GVD Pro I Sport
13:00 CS Delcea Gloria Kids

DATA Sambata – 28.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 CSS1 Gloria Kids
10:00 Pro I Sport CS Delcea
11:00 Nefele GVD
12:00 Argman CSS2
13:00 Sport Team Dinamo N.G.

DATA Sambata – 05.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 GVD Argman
10:00 CSS2 Sport Team
11:00 Dinamo N.G. CSS1
12:00 CS Delcea Nefele
13:00 Gloria Kids Pro I Sport

DATA Sambata – 12.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 CSS1 Pro I Sport
10:00 Nefele Gloria Kids
11:00 Argman CS Delcea
12:00 Sport Team GVD
13:00 Dinamo N.G. CSS2

DATA Sambata – 19.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 CSS2 CSS1
10:00 CS Delcea Sport Team
11:00 GVD DNG
12:00 Gloria Kids Argman
13:00 Pro I Sport Nefele

DATA Sambata – 26.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 CSS1 Nefele
10:00 Argman Pro I Sport
11:00 Sport Team Gloria Kids
12:00 Dinamo N.G. CS Delcea
13:00 CSS2 GVD

DATA Sambata – 02.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 GVD CSS1
10:00 CS Delcea CSS2
11:00 Gloria Kids Dinamo N.G.
12:00 Pro I Sport Sport Team
13:00 Nefele Argman

DATA Sambata – 09.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 CSS1 Argman
10:00 Nefele Sport Team
11:00 Pro I Sport Dinamo N.G.
12:00 Gloria Kids CSS2
13:00 CS Delcea GVD

DATA Sambata – 16.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 CS Delcea CSS1
10:00 GVD Gloria Kids
11:00 CSS2 Pro I Sport
12:00 Dinamo N.G. Nefele
13:00 Sport Team Argman

DATA Sambata – 23.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 CSS1 Sport Team
10:00 Pro I Sport GVD
11:00 Nefele CSS2
12:00 Argman – DNG
13:00 Gloria Kids CS Delcea

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Gloria Kids CSS1
10:00 CS Delcea Pro I Sport
11:00 GVD Nefele
12:00 CSS2 Argman
13:00 Dinamo N.G. Sport Team