2010 Rosu – Regie – Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2010
Teren Regie – Sambata

DATA Sambata – 07.03.2020
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Atletic Filip Argman
10:00 Sport Team D.N.G. 2
11:00 D.N.G. 1 CSS1
12:00 CSS2 Nefele
13:00 GVD Pro I Sport
14:00 CS Delcea Gloria Kids

DATA Sambata – 14.03.2020
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Argman Sport Team
10:00 D.N.G. 2 D.N.G. 1
11:00 CSS1 CSS2
12:00 Nefele GVD
13:00 Pro I Sport CS Delcea
14:00 Gloria Kids Atletic Filip

DATA Sambata – 21.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Atletic Filip Sport Team
10:00 D.N.G. 1 Argman
11:00 CSS2 D.N.G. 2
12:00 GVD CSS1
13:00 CS Delcea Nefele
14:00 Gloria Kids Pro I Sport

DATA Sambata – 28.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Sport Team D.N.G. 1
10:00 D.N.G. 2 GVD
11:00 Argman CSS2
12:00 CSS1 CS Delcea
13:00 Nefele Gloria Kids
14:00 Pro I Sport Atletic Filip

DATA Sambata – 04.04.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Gloria Kids CSS1
10:00 CSS2 Sport Team
11:00 GVD Argman
12:00 CS Delcea D.N.G. 2
13:00 Atletic Filip D.N.G. 1
14:00 Pro I Sport Nefele

DATA Sambata – 11.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 CSS1 Pro I Sport
10:00 Sport Team GVD
11:00 Argman CS Delcea
12:00 D.N.G. 2 Gloria Kids
13:00 D.N.G. 1 CSS2
14:00 Atletic Filip Nefele

DATA Sambata – 25.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 CSS2 Atletic Filip
10:00 GVD D.N.G. 1
11:00 Pro I Sport D.N.G. 2
12:00 Gloria Kids Argman
13:00 CS Delcea Sport Team
14:00 Nefele CSS1

DATA Sambata – 02.05.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 CSS2 GVD
10:00 Atletic Filip CSS1
11:00 Sport Team Gloria Kids
12:00 Argman Pro I Sport
13:00 D.N.G. 2 Nefele
14:00 D.N.G. 1 CS Delcea

DATA Sambata – 09.05.2020
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 GVD Atletic Filip
10:00 CS Delcea CSS2
11:00 Gloria Kids D.N.G. 1
12:00 CSS1 DNG 2
13:00 Nefele Argman
14:00 Pro I Sport Sport Team

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 GVD CS Delcea
10:00 CSS2 Gloria Kids
11:00 D.N.G. 1 Pro I Sport
12:00 Atletic Filip D.N.G. 2
13:00 Argman CSS1
14:00 Sport Team Nefele

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 D.N.G. 2 Argman
10:00 CSS1 Sport Team
11:00 Nefele D.N.G. 1
12:00 Pro I Sport CSS2
13:00 Gloria Kids GVD
14:00 CS Delcea Atletic Filip