2011 Galben – Tei

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2011/Galben
Teren Tei

DATA Sambata – 07.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 SC FC Voluntari DNG
9:55 Gloria Kids FC Nana 2
10:50 Capital Sport FC Nana
11:45 Juventus Acad Progresul Sp 1944
12:35 Cosmo Sp. – Popesti Leordeni

DATA Sambata – 14.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Progresul Sp 1944 Capital Sport
9:55 DNG FC Nana
10:50 FC Nana 2 Juventus Acad
11:45 Popesti Leordeni Gloria Kids
12:35 SC FC Voluntari Cosmo Sp.

DATA Sambata – 21.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Cosmo Sp. DNG
9:55 FC Nana Progresul Sp 1944
10:50 Capital Sport FC Nana 2
11:45 Juventus Acad Popesti Leordeni
12:35 Gloria Kids SC FC Voluntari

DATA Sambata – 28.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 DNG Progresul Sp 1944
9:55 FC Nana 2 FC Nana
10:50 Popesti Leordeni Capital Sport
11:45 SC FC Voluntari Juventus Acad
12:35 Cosmo Sp. Gloria Kids

DATA Sambata – 05.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Gloria Kids DNG
9:55 Progresul Sp 1944 FC Nana 2
10:50 FC Nana Popesti Leordeni
11:45 Capital Sport SC FC Voluntari
12:35 Juventus Acad. Cosmo Sp.

DATA Sambata – 12.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 Popesti Leordeni Progresul Sp 1944
9:55 DNG FC Nana 2
10:50 SC FC Voluntari FC Nana
11:45 Cosmo Sp. Capital Sport
12:35 Gloria Kids Juventus Acad

DATA Sambata – 19.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 Juventus Acad DNG
9:55 FC Nana 2 Popesti Leordeni
10:50 FC Nana Cosmo Sp.
11:45 Progresul Sp 1944 SC FC Voluntari
12:35 Capital Sport Gloria Kids

DATA Sambata – 26.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 DNG Popesti Leordeni
9:55 SC FC Voluntari FC Nana 2
10:50 Gloria Kids FC Nana
11:45 Cosmo Sp. Progresul Sp 1944
12:35 Juventus Acad Capital Sport

DATA Sambata – 02.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Capital Sport DNG
9:55 FC Nana Juventus Acad
10:50 FC Nana 2 Cosmo Sp.
11:45 Progresul Sp 1944 Gloria Kids
12:35 Popesti Leordeni SC FC Voluntari

DATA Sambata – 09.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 DNG SC FC Voluntari
9:55 Popesti Leordeni Cosmo Sp.
10:50 FC Nana 2 Gloria Kids
11:45 FC Nana Capital Sport
12:35 Progresul Sp 1944 Juventus Acad

DATA Sambata – 16.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Capital Sport Progresul Sp 1944
9:55 FC Nana DNG
10:50 Juventus Acad FC Nana 2
11:45 Gloria Kids Popesti Leordeni
12:35 Cosmo Sp. SC FC Voluntari

DATA Sambata – 23.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 DNG Cosmo Sp.
9:55 FC Nana 2 Capital Sport
10:50 Progresul Sp. 1944 FC Nana
11:45 SC FC Voluntari Gloria Kids
12:35 Popesti Leordeni Juventus Acad

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Progresul Sp 1944 DNG
9:55 FC Nana FC Nana 2
10:50 Capital Sport Popesti Leordeni
11:45 Juventus Acad SC FC Voluntari
12:35 Gloria Kids Cosmo Sp.