2011 – Galben – Tei

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2011/Galben
Teren Tei

DATA Sambata – 07.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 SC FC Voluntari DNG
9:55 Gloria Kids Atletic Filip
10:50 Cosmo Sp. – Popesti Leordeni
11:45 Juventus Acad Progresul Sp 1944
12:35 Capital Sport FC Nana – Amical

DATA Sambata – 14.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 DNG FC Nana
9:55 Progresul Sp 1944 Capital Sport
10:50 Atletic Filip Juventus Acad
11:45 Popesti Leordeni Gloria Kids
12:35 SC FC Voluntari Cosmo Sp.

DATA Sambata – 21.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Cosmo Sp. DNG
9:55 Gloria Kids SC FC Voluntari
10:50 Juventus Acad Popesti Leordeni
11:45 Capital Sport Atletic Filip
12:35 FC Nana Progresul Sp 1944

DATA Sambata – 28.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 DNG Progresul Sp 1944
9:55 Atletic Filip FC Nana
10:50 Popesti Leordeni Capital Sport
11:45 SC FC Voluntari Juventus Acad
12:35 Cosmo Sp. Gloria Kids

DATA Sambata – 05.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Gloria Kids DNG
9:55 Juventus Acad Cosmo Sp.
10:50 Capital Sport SC FC Voluntari
11:45 FC Nana Popesti Leordeni
12:35 Progresul Sp 1944 Atletic Filip

DATA Sambata – 12.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 DNG Atletic Filip
9:55 Popesti Leordeni Progresul Sp 1944
10:50 SC FC Voluntari FC Nana
11:45 Cosmo Sp. Capital Sport
12:35 Gloria Kids Juventus Acad

DATA Sambata – 19.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 Juventus Acad DNG
9:55 Capital Sport Gloria Kids
10:50 FC Nana Cosmo Sp.
11:45 Progresul Sp 1944 SC FC Voluntari
12:35 Atletic Filip Popesti Leordeni

DATA Sambata – 26.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 DNG Popesti Leordeni
9:55 SC FC Voluntari Atletic Filip
10:50 Cosmo Sp. Progresul Sp 1944
11:45 Gloria Kids FC Nana
12:35 Juventus Acad Capital Sport

DATA Sambata – 02.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Capital Sport DNG
9:55 FC Nana Juventus Acad
10:50 Progresul Sp 1944 Gloria Kids
11:45 Atletic Filip Cosmo Sp.
12:35 Popesti Leordeni SC FC Voluntari

DATA Sambata – 09.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 DNG SC FC Voluntari
9:55 Popesti Leordeni Cosmo Sp.
10:50 Atletic Filip Gloria Kids
11:45 Progresul Sp 1944 Juventus Acad
12:35 FC Nana Capital Sport

DATA Sambata – 16.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 FC Nana DNG
9:55 Capital Sport Progresul Sp 1944
10:50 Juventus Acad Atletic Filip
11:45 Gloria Kids Popesti Leordeni
12:35 Cosmo Sp. SC FC Voluntari

DATA Sambata – 23.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 DNG Cosmo Sp.
9:55 SC FC Voluntari Gloria Kids
10:50 Popesti Leordeni Juventus Acad
11:45 Atletic Filip Capital Sport
12:35 Progresul Sp 1944 FC Nana

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Progresul Sp 1944 DNG
9:55 FC Nana Atletic Filip
10:50 Capital Sport Popesti Leordeni
11:45 Juventus Acad SC FC Voluntari
12:35 Gloria Kids Cosmo Sp.