2011 Galben – Antilopa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2011 Galben
Teren Antilopa – Duminica

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 14. Rezultat
11:10 Sparta AS Termo
12:00 ACS Unirea D. 1 SC FC Voluntari
12:50 ACS Unirea D. 2 ACS Lumina Eagles
13:40 SC Dinamo 1948 Santos
14:30 FC Juniorul Arsenal
15:20 Gestyfootbal DNG 2
16:10 AS Dan Chilom 1 DNG 1
17:00 AS Dan Chilom 2 ACS Inter Dumi

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
11:10 AS Termo ACS Unirea D. 1
12:00 SC FC Voluntari ACS Unirea D. 2
12:50 ACS Lumina Eagles SC Dinamo 1948
13:40 Santos FC Juniorul
14:30 Arsenal Gestyfootbal
15:20 DNG 2 AS Dan Chilom 1
16:10 DNG 1 AS Dan Chilom 2
17:00 ACS Inter Dumi Sparta

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
11:10 Sparta ACS Unirea D. 1
12:00 ACS Unirea D. 2 AS Termo
12:50 SC Dinamo 1948 SC FC Voluntari
13:40 FC Juniorul ACS Lumina Eagles
14:30 Gestyfootbal Santos
15:20 AS Dan Chilom 1 Arsenal
16:10 AS Dan Chilom 2 DNG 2
17:00 ACS Inter Dumi DNG 1

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 1 ACS Unirea D. 2
12:00 SC FC Voluntari FC JUNIORUL
12:50 AS Termo SC Dinamo 1948
13:40 ACS Lumina Eagles Gestyfootbal
14:30 Santos AS Dan Chilom 1
15:20 Arsenal AS Dan Chilom 2
16:10 DNG 2 ACS Inter Dumi
17:00 DNG 1 Sparta

DATA Duminica – 07.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
11:10 Sparta ACS Unirea D. 2
12:00 DNG 1 DNG 2
12:50 FC Juniorul AS Termo
13:40 Gestyfootbal SC FC Voluntari
14:30 AS Dan Chilom 1 ACS Lumina Eagles
15:20 AS Dan Chilom 2 Santos
16:10 ACS Inter Dumi Arsenal
17:00 Sta ACS Unirea D. 1

DATA Duminica – 14.04.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
11:10 DNG 2 Sparta
12:00 ACS Unirea D. 1 FC Juniorul
12:50 AS Termo Gestyfootbal
13:40 SC FC Voluntari AS Dan Chilom 1
14:30 ACS Lumina Eagles AS Dan Chilom 2
15:20 Santos ACS Inter Dumi
16:10 Arsenal DNG 1
17:00 ACS Unirea D. 2 Sta

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
11:10 ACS Inter Dumi ACS Lumina Eagles
12:00 FC Juniorul ACS Unirea D. 2
12:50 Gestyfootbal ACS Unirea D. 1
13:40 AS Dan Chilom 1 AS Termo
14:30 AS Dan Chilom 2 SC FC Voluntari
15:20 DNG 2 Arsenal
16:10 DNG 1 Santos
17:00 Sparta ACS Juniorul 2014

DATA Joi – 25.04.2019 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 21 Rezultat
11:10 Arsenal Sparta
12:00 ACS Unirea D. 2 Gestyfootbal
12:50 ACS Unirea D. 1 AS Dan Chilom 1
13:40 AS Termo AS Dan Chilom 2
14:30 SC FC Voluntari ACS Inter Dumi
15:20 ACS Lumina Eagles DNG 1
16:10 Santos DNG 2
17:00 ACS Juniorul 2014 Juniorul

DATA Duminica – 05.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
11:10 FC Juniorul Sparta
12:00 Arsenal Santos
12:50 AS Dan Chilom 1 ACS Unirea D. 2
13:40 AS Dan Chilom 2 ACS Unirea D. 1
14:30 ACS Inter Dumi AS Termo
15:20 DNG 1 SC FC Voluntari
16:10 DNG 2 ACS Lumina Eagles
17:00 Gestifootbal ACS Juniorul 2014

DATA Duminica – 12.05.2019
ORA ETAPA 1023 Rezultat
11:10 FC Juniorul Gestyfootbal
12:00 ACS Juniorul 2014 Dan Chilom 1
12:50 ACS Unirea D. 2 AS Dan Chilom 2
13:40 ACS Unirea D. 1 ACS Inter Dumi
14:30 AS Termo DNG 1
15:20 SC FC Voluntari DNG 2
16:10 ACS Lumina Eagles Arsenal
17:00 Sparta Santos

DATA Duminica – 19.05.2019
ORA ETAPA 24 Rezultat
11:10 Arsenal SC FC Voluntari
12:00 AS Dan Chilom 1 FC Juniorul
12:50 Santos ACS Lumina Eagles
13:40 ACS Inter Dumi ACS Unirea D. 2
14:30 DNG 1 ACS Unirea D. 1
15:20 DNG 2 AS Termo
16:10 Gestyfootbal Sparta
17:00 ACS Juniorul 2014 Dan Chilom 2

DATA Duminica – 26.05.2019
ORA ETAPA 25 Rezultat
11:10 AS Dan Chilom 1 Gestyfootbal
12:00 AS Dan Chilom 2 FC Juniorul
12:50 ACS Lumina Eagles Sparta
13:40 DNG 1 ACS Unirea D. 2
14:30 DNG 2 ACS Unirea D. 1
15:20 Arsenal AS Termo
16:10 Santos SC FC Voluntari
17:00 Inter Dumi ACS Juniorul 2014

DATA Duminica – 02.06.2019
ORA ETAPA 26 Rezultat
11:10 AS Dan Chilom 2 Gestyfootbal
12:00 AS Dan Chilom 1 Sparta
12:50 ACS Inter Dumi FC Juniorul
13:40 ACS Inter Dumi ACS Unirea D. 2(Joc Reprogramat)
14:30 Santos AS Termo
15:20 Arsenal ACS Unirea D. 1
16:10 DNG 2 ACS Unirea D. 2
17:00 ACS Juniorul 2014 DNG 1
17:50 ACS Lumina Eagles SC FC Voluntari

DATA Duminica – 09.06.2019
ORA ETAPA 27 Rezultat
11:10 AS Dan Chilom 1 AS Dan Chilom 2
12:00 Gestyfootbal ACS Inter Dumi
12:50 AS Termo ACS Lumina Eagles
13:40 Sparta SC FC Voluntari
14:30 ACS Unirea D. 2 Arsenal
15:20 ACS Unirea D. 1 Santos
16:10 FC Juniorul DNG 1
17:00 ACS Juniorul 2014 DNG 2