2011 Galben – Antilopa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2011 Galben
Teren Antilopa – Duminica

DATA Duminica – 25.11.208
ORA ETAPA 12. Rezultat
11:10 ACS Inter Dumi SC Dinamo 1948
12:00 DNG 1 ACS Unirea D. 1
12:50 DNG 2 ACS Unirea D. 2
13:40 AS Termo – Arsenal
14:30 SC FC Voluntari CS FC Dinamo
15:20 AS Dan Chilom ACS GestiFootball

DATA Duminica –
ORA ETAPA 13 Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 1 AS Termo
12:00 ACS Unirea D. 2 DNG 1
12:50 SC Dinamo 1948 DNG 2
13:40 CS FC Dinamo ACS Inter Dumi
14:30 ACS GestiFootball SC FC Voluntari
15:20 Arsenal AS Dan Chilom

DATA Duminica –
ORA ETAPA 14 Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 1 Arsenal
12:00 AS Termo ACS Unirea D. 2
12:50 DNG 1 SC Dinamo 1948
13:40 DNG 2 CS FC Dinamo
14:30 ACS Inter Dumi ACS GestiFootball
15:20 SC FC Voluntari AS Dan Chilom

DATA Duminica –
ORA ETAPA 15 Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 2 ACS Unirea D. 1
12:00 SC Dinamo 1948 AS Termo
12:50 CS FC Dinamo DNG 1
13:40 ACS GestiFootball DNG 2
14:30 AS Dan Chilom ACS Inter Dumi
15;20 Arsenal SC FC Voluntari

DATA Duminica –
ORA ETAPA 16 Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 2 Arsenal
12:00 ACS Unirea D. 1 SC Dinamo 1948
12:50 AS Termo CS FC Dinamo
13:40 DNG 1 ACS GestiFootball
14:30 DNG 2 AS Dan Chilom
15:20 ACS Inter Dumi SC FC Voluntari

DATA Duminica –
ORA ETAPA 17 Rezultat
11:10 SC Dinamo 1948 ACS Unirea D. 2
12:00 CS FC Dinamo ACS Unirea D. 1
12:50 SC FC Voluntari DNG 2
13:40 AS Dan Chilom DNG 1
14:30 Inter Dumi Arsenal
15:20 ACS Gestifootbal – AS Termo(Amanat)

DATA Duminica –
ORA ETAPA 18 Rezultat
11:10 Arsenal SC Dinamo 1948
12:00 ACS Unirea D. 2 CS FC Dinamo
12:50 ACS Unirea D. 1 ACS GestiFootball
13:40 AS Termo AS Dan Chilom
14:30 DNG 1 SC FC Voluntari
15:20 DNG 2 ACS Inter Dumi
16:10 ACS Gestifootbal – AS Termo(Rest)

DATA Duminica –
ORA ETAPA 19 Rezultat
11:10 CS FC Dinamo SC Dinamo 1948
12:00 ACS GestiFootball ACS Unirea D. 2
12:50 AS Dan Chilom ACS Unirea D. 1
13:40 SC FC Voluntari AS Termo
14:30 ACS Inter Dumi DNG 1
15:20 DNG 2 Arsenal

DATA Duminica –
ORA ETAPA 20 Rezultat
11:10 Arsenal CS FC Dinamo
12:00 SC Dinamo 1948 ACS GestiFootball
12:50 ACS Unirea D. 2 AS Dan Chilom
13:40 ACS Unirea D. 1 SC FC Voluntari
14:30 AS Termo ACS Inter Dumi
15:20 DNG 1 DNG 2

DATA Duminica –
ORA ETAPA 21 Rezultat
11:10 ACS GestiFootball CS FC Dinamo
12:00 Dan Chilom – SC Dinamo 1948
12:50 SC FC Voluntari ACS Unirea D. 2
13:40 ACS Inter Dumi ACS Unirea D. 1
14:30 DNG 1 AS Termo
15:20 DNG 2 Arsenal

DATA Duminica – 18.11.2018
ORA ETAPA 22 Rezultat
11:10 SC Dinamo 1948 SC FC Voluntari
12:00 ACS Unirea D. 1 DNG 2
12:50 ACS Unirea D. 2 ACS Inter Dumi
13:40 AS Termo – DNG 1
14:30 CS FC Dinamo AS Dan Chilom
15:20 Arsenal ACS GestiFootball

Campionatul se prelungeste cu inca o etapa.
Vezi prima etapa.