2011 Galben – Antilopa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2011/Galben
Teren Antilopa – Duminica

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 12. Rezultat
11:10 SC FC Voluntari AS Dan Chilom
12:00 Santos ACS Unirea D. 1
12:50 Arsenal ACS Unirea D. 2
13:40 DNG 2 SC Dinamo 1948
14:30 DNG 1 CS FC Dinamo
15:20 ACS Inter Dumi Gestyfootbal
16:10 AS Termo Lucian Sanmartean

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 13. Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 1 AS Termo
12:00 ACS Unirea D. 2 Santos
12:50 SC Dinamo 1948 Arsenal
13:40 CS FC Dinamo DNG 2
14:30 Gestyfootbal DNG 1
15:20 AS Dan Chilom ACS Inter Dumi
16:10 Lucian Sanmartean SC FC Voluntari

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
11:10 ACS Inter Dumi SC FC Voluntari
12:00 AS Termo ACS Unirea D. 2
12:50 Santos SC Dinamo 1948
13:40 Arsenal CS FC Dinamo
14:30 DNG 2 Gestyfootbal
15:20 DNG 1 AS Dan Chilom
16:10 ACS Unirea D. 1 Lucian Sanmartean

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
11:10 ACS Unirea D. 2 ACS Unirea D. 1
12:00 SC Dinamo 1948 AS Termo
12:50 CS FC Dinamo Santos
13:40 Gestyfootbal Arsenal
14:30 AS Dan Chilom DNG 2
15:20 SC FC Voluntari DNG 1
16:10 Lucian Sanmartean ACS Inter Dumi

DATA Duminica – 07.04.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
11:10 DNG 1 ACS Inter Dumi
12:00 DNG 2 SC FC Voluntari
12:50 AS Termo CS FC Dinamo
13:40 Santos Gestyfootbal
14:30 Arsenal AS Dan Chilom
15:20 ACS Unirea D. 1 SC Dinamo 1948
16:10 ACS Unirea D. 2 Lucian Sanmartean

DATA Duminica – 14.04.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
11:10 SC Dinamo 1948 ACS Unirea D. 2
12:00 CS FC Dinamo ACS Unirea D. 1
12:50 Gestyfootbal AS Termo
13:40 AS Dan Chilom Santos
14:30 SC FC Voluntari Arsenal
15:20 ACS Inter Dumi DNG 2
16:10 Lucian Sanmartean DNG 1

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
11:10 DNG 2 DNG 1
12:00 ACS Unirea D. 2 CS FC Dinamo
12:50 ACS Unirea D. 1 Gestyfootbal
13:40 AS Termo AS Dan Chilom
14:30 Santos SC FC Voluntari
15:20 Arsenal ACS Inter Dumi
16:10 Lucian Sanmartean DNG 1

DATA Duminica – 05.05.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
11:10 CS FC Dinamo SC Dinamo 1948
12:00 Gestyfootbal ACS Unirea D. 2
12:50 AS Dan Chilom ACS Unirea D. 1
13:40 SC FC Voluntari AS Termo
14:30 ACS Inter Dumi Santos
15:20 DNG 1 Arsenal
16:10 DNG 2 Lucian Sanmartean

DATA Duminica – .0125.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
11:10 Arsenal DNG 2
12:00 Santos DNG 1
12:50 ACS Unirea D. 2 AS Dan Chilom
13:40 ACS Unirea D. 1 SC FC Voluntari
14:30 AS Termo ACS Inter Dumi
15:20 SC Dinamo 1948 Gestyfootbal
16:10 Lucian Sanmartean CS FC Dinamo

DATA Duminica – 19.05.2019
ORA ETAPA 21. Rezultat
11:10 Gestyfootbal CS FC Dinamo
12:00 AS Dan Chilom SC Dinamo 1948
12:50 SC FC Voluntari ACS Unirea D. 2
13:40 ACS Inter Dumi ACS Unirea D. 1
14:30 DNG 1 AS Termo
15:20 DNG 2 Santos
16:10 Arsenal Lucian Sanmartean

DATA Duminica – 26.05.2019
ORA ETAPA 22. Rezultat
11:10 Santos Arsenal
12:00 CS FC Dinamo AS Dan Chilom
12:50 SC Dinamo 1948 SC FC Voluntari
13:40 ACS Unirea D. 2 ACS Inter Dumi
14:30 ACS Unirea D. 1 DNG 1
15:20 AS Termo DNG 2
16:10 Lucian Sanmartean Gestyfootbal

DATA Duminica – 02.06.2019
ORA ETAPA 23. Rezultat
11:10 AS Dan Chilom Gestyfootbal
12:00 SC FC Voluntari CS FC Dinamo
12:50 ACS Inter Dumi SC Dinamo 1948
13:40 DNG 1 ACS Unirea D. 2
14:30 DNG 2 ACS Unirea D. 1
15:20 Arsenal AS Termo
16:10 Santos Lucian Sanmartean

DATA Duminica – 09.06.2019
ORA ETAPA 24. Rezultat
11:10 AS Termo Santos
12:00 Gestyfootbal SC FC Voluntari
12:50 CS FC Dinamo ACS Inter Dumi
13:40 SC Dinamo 1948 DNG 1
14:30 ACS Unirea D. 2 DNG 2
15:20 ACS Unirea D. 1 Arsenal
16:10 Lucian Sanmartean AS Dan Chilom