2012 – Seria 1 – Danilescu – Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020 – 2021
Tur
Grupa 2012/1
Teren Danilescu

DATA Sambata –
ORA ETAPA 1. Rezultat
10:00 BEST BOYS STA
11:00 FCSB ACS FCSB ACAD.
12:00 DNG AC PROLUCEAFARUL
13:00 CS CHELSEA CSA STEAUA
14:00 ASTC CHAMPION ASC SPARTA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 2 Rezultat
10:00 STA ASC SPARTA
11:00 CSA STEAUA ASTC CHAMPION
12:00 AC PROLUCEAFARUL CS CHELSEA
13:00 ACS FCSB ACAD. DNG
14:00 BEST BOYS FCSB

DATA Sambata –
ORA ETAPA 3 Rezultat
10:00 FCSB STA
11:00 DNG BEST BOYS
12:00 CS CHELSEA ACS FCSB ACAD.
13:00 ASTC CHAMPION AC PROLUCEAFARUL
14:00 ASC SPARTA CSA STEAUA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 4 Rezultat
10:00 STA CSA STEAUA
11:00 AC PROLUCEAFARUL ASC SPARTA
12:00 ACS FCSB ACAD. ASTC CHAMPION
13:00 BEST BOYS CS CHELSEA
14:00 FCSB DNG

DATA Sambata –
ORA ETAPA 5 Rezultat
10:00 DNG STA
11:00 CS CHELSEA FCSB
12:00 ASTC CHAMPION BEST BOYS
13:00 ASC SPARTA ACS FCSB ACAD.
14:00 CSA STEAUA AC PROLUCEAFARUL

DATA Sambata –
ORA ETAPA 6 Rezultat
10:00 STA AC PROLUCEAFARUL
11:00 ACS FCSB ACAD. CSA STEAUA
12:00 BEST BOYS ASC SPARTA
13:00 FCSB ASTC CHAMPION
14:00 DNG CS CHELSEA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 7 Rezultat
10:00 CS CHELSEA STA
11:00 ASTC CHAMPION DNG
12:00 ASC SPARTA FCSB
13:00 CSA STEAUA BEST BOYS
14:00 AC PROLUCEAFARUL ACS FCSB ACAD.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 8 Rezultat
10:00 STA ACS FCSB ACAD.
11:00 BEST BOYS AC PROLUCEAFARUL
12:00 FCSB CSA STEAUA
13:00 DNG ASC SPARTA
14:00 CS CHELSEA ASTC CHAMPION

DATA Sambata –
ORA ETAPA 9 Rezultat
10:00 ASTC CHAMPION STA
11:00 ASC SPARTA CS CHELSEA
12:00 CSA STEAUA DNG
13:00 AC PROLUCEAFARUL FCSB
14:00 ACS FCSB ACAD. BEST BOYS