2011 Seria 1 – Danilescu

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Play-Off / Play-Out
Grupa 2011
Teren Danilescu

DATA Sambata – 29.02.2020
ORA ETAPA 1. Rezultat
10:00 SC FC FCSB SA ACS Initial
11:05 ACS Prosport FA FC Rusanu
12:10 AS New Star CS FC Dinamo
Play-Out
13:15 ASTC Champion ACS Tandem Sport
14:20 AC Proluceafarul CS Chelsea Buc.
15:25 AS Astra Kids 2015 CS Inter Galaxi
16:35 FC Juniorul ACS FCSB Academy

DATA Sambata – 07.03.2020
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:30 ACS Initial CS FC Dinamo
10:35 FC Rusanu AS New Star
11:40 SC FC FCSB SA ACS Prosport FA
Play-Out
12:35 ACS Tandem Sport ACS FCSB Academy
13:30 CS Inter Galaxi FC Juniorul
14:25 CS Chelsea Buc. AS Astra Kids 2015
15:20 ASTC Champion AC Proluceafarul

DATA Sambata – 14.03.2020
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:30 ACS Prosport FA ACS Initial
10:35 AS New Star SC FC FCSB SA
11:40 CS FC Dinamo FC Rusanu
Play-Out
12:55 AC Proluceafarul ACS Tandem Sport
13:30 AS Astra Kids 2015 ASTC Champion
14:25 FC Juniorul CS Chelsea Buc.
15:20 ACS FCSB Academy CS Inter Galaxi

DATA Sambata – 21.03.2020
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:30 ACS Initial FC Rusanu
10:35 SC FC FCSB SA CS FC Dinamo
11:40 ACS Prosport FA AS New Star
Play-Out
12:35 ACS Tandem Sport CS Inter Galaxi
13:30 CS Chelsea Buc. ACS FCSB Academy
14:25 ASTC Champion FC Juniorul
15:20 AC Proluceafarul AS Astra Kids 2015

DATA Sambata – 28.03.2020
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:30 AS New Star ACS Initial
10:35 CS FC Dinamo ACS Prosport FA
11:40 FC Rusanu SC FC FCSB SA
Play-Out
12:35 AS Astra Kids 2015 ACS Tandem Sport
13:30 FC Juniorul AC Proluceafarul
14:25 ACS FCSB Academy ASTC Champion
15:20 CS Inter Galaxi CS Chelsea Buc.

DATA Sambata – 04.04.2020
ORA ETAPA 6 Rezultat
09:30 ACS Initial SC FC FCSB SA
10:35 FC Rusanu ACS Prosport FA
11:40 CS FC Dinamo AS New Star
Play-Out
12:35 ACS Tandem Sport CS Chelsea Buc.
13:30 ASTC Champion CS Inter Galaxi
14:25 AC Proluceafarul ACS FCSB Academy
15:20 AS Astra Kids 2015 FC Juniorul

DATA Sambata – 11.04.2020
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:30 CS FC Dinamo ACS Initial
10:35 AS New Star FC Rusanu
11:40 ACS Prosport FA SC FC FCSB SA
Play-Out
12:55 FC Juniorul ACS Tandem Sport
13:30 ACS FCSB Academy AS Astra Kids 2015
14:25 CS Inter Galaxi AC Proluceafarul
15:20 CS Chelsea Buc. ASTC Champion

DATA Sambata – 25.04.2020
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:30 ACS Initial ACS Prosport FA
10:35 SC FC FCSB SA AS New Star
11:40 FC Rusanu CS FC Dinamo
Play-Out
12:35 ACS Tandem Sport ASTC Champion
13:30 CS Chelsea Buc. AC Proluceafarul
14:25 CS Inter Galaxi AS Astra Kids 2015
15:20 FC Juniorul ACS FCSB Academy

DATA Sambata – 02.05.2020
ORA ETAPA 9 Rezultat
09:30 FC Rusanu ACS Initial
10:35 CS FC Dinamo SC FC FCSB SA
11:40 AS New Star ACS Prosport FA
Play-Out
12:35 ACS FCSB Academy ACS Tandem Sport
13:30 FC Juniorul CS Inter Galaxi
14:25 AS Astra Kids 2015 CS Chelsea Buc.
15:20 AC Proluceafarul ASTC Champion

DATA Sambata – 09.05.2020
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:30 ACS Initial AS New Star
10:35 ACS Prosport FA CS FC Dinamo
11:40 SC FC FCSB SA FC Rusanu
Play-Out
12:35 ACS Tandem Sport AC Proluceafarul
13:30 ASTC Champion AS Astra Kids 2015
14:25 CS Chelsea Buc. FC Juniorul
15:20 CS Inter Galaxi ACS FCSB Academy

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 11 Rezultat
Play-Out
9:30 CS Inter Galaxi ACS Tandem Sport
10:30 ACS FCSB Academy CS Chelsea Buc.
11:30 FC Juniorul ASTC Champion
12:30 AS Astra Kids 2015 AC Proluceafarul

DATA Sambata – 23.05.2020
ORA ETAPA 12 Rezultat
Play-Out
9:30 ACS Tandem Sport AS Astra Kids 2015
10:30 AC Proluceafarul FC Juniorul
11:30 ASTC Champion ACS FCSB Academy
12:30 CS Chelsea Buc. CS Inter Galaxi

DATA Sambata – 30.05.2020
ORA ETAPA 13 Rezultat
Play-Out
9:30 CS Chelsea Buc. ACS Tandem Sport
10:30 CS Inter Galaxi ASTC Champion
11:30 ACS FCSB Academy AC Proluceafarul
12:30 FC Juniorul AS Astra Kids 2015

DATA Sambata – 06.06.2020
ORA ETAPA 14 Rezultat
Play-Out
09:30 ACS Tandem Sport FC Juniorul
10:30 AS Astra Kids 2015 ACS FCSB Academy
11:30 AC Proluceafarul CS Inter Galaxi
12:30 ASTC Champion CS Chelsea Buc.