2011 – Rosu – Parcul Florilor

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 20120
Tur
Grupa 2011/Rosu
Teren Parcul Florior

DATA Duminica – 08.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Sparta – Sta
9:55 Celtic CS Chelsea
10:50 FC Rusanu 2 FC Rusanu 1
11:45 Lumina Eagles Dan Chilom
12:40 Unirea D. Inter Sport
13:35 Seven Star – Inter Dumi – Amanat

DATA Duminica – 15.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 CS Chelsea Sparta
9:55 Inter Dumi Celtic
10:50 Dan Chilom Seven Star
11:45 Inter Sport Lumina Eagles
12:40 FC Rusanu 1 Unirea D.
13:35 Sta FC Rusanu 2

DATA Duminica – 22.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Sparta Inter Dumi
9:55 Celtic Dan Chilom
10:50 Seven Star Inter Sport
11:45 Lumina Eagles FC Rusanu 1
12:40 Unirea D. FC Rusanu 2
13:35 Chelsea Sta

DATA Duminica – 29.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Inter Dumi CS Chelsea
9:55 Dan Chilom Sparta
10:50 Inter Sport Celtic
11:45 FC Rusanu 1 Seven Star
12:40 FC Rusanu 2 Lumina Eagles
13:35 Sta Unirea D.

DATA Duminica – 06.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Lumina Eagles Unirea D.
9:55 CS Chelsea Dan Chilom
10:50 Sparta Inter Sport
11:45 Celtic FC Rusanu 1
12:40 Seven Star FC Rusanu 2
13:35 Inter Dumi – Sta

DATA Duminica – 13.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
0.375 Dan Chilom Inter Dumi
9:55 Inter Sport CS Chelsea
10:50 FC Rusanu 1 Sparta
11:45 FC Rusanu 2 Celtic
12:40 Unirea D. Seven Star
13:35 Lumina Eagles Sta

DATA Duminica – 20.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 Seven Star Lumina Eagles
9:55 Inter Dumi Inter Sport
10:50 CS Chelsea FC Rusanu 1
11:45 Sparta FC Rusanu 2
12:40 Celtic Unirea D.
13:35 Sta – Dan Chilom

DATA Duminica – 27.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Inter Sport Dan Chilom
9:55 FC Rusanu 1 Inter Dumi
10:50 FC Rusanu 2 CS Chelsea
11:45 Unirea D. Sparta
12:40 Lumina Eagles Celtic
13:35 Seven Star Sta

DATA Duminica – 03.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Celtic Seven Star
9:55 Dan Chilom FC Rusanu 1
10:50 Inter Dumi FC Rusanu 2
11:45 CS Chelsea Unirea D.
12:40 Sparta Lumina Eagles
13:35 Sta – Inter Sport

DATA Duminica – 10.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 FC Rusanu 1 Inter Sport
9:55 FC Rusanu 2 Dan Chilom
10:50 Unirea D. Inter Dumi
11:45 Lumina Eagles CS Chelsea
12:40 Seven Star Sparta
13:35 Celtic Sta

DATA Duminica – 17.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Sparta Celtic
9:55 CS Chelsea Seven Star
10:50 Inter Dumi Lumina Eagles
11:45 Dan Chilom Unirea D.
12:40 Inter Sport FC Rusanu 2
13:35 Sta FC Rusanu 1

DATA Duminica – 24.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 FC Rusanu 1 FC Rusanu 2
9:55 CS Chelsea Celtic
10:50 Inter Dumi Seven Star
11:45 Dan Chilom Lumina Eagles
12:40 Inter Sport Unirea D.
13:35 Sta – Sparta

DATA Duminica – 01.12.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Sparta CS Chelsea
9:55 Celtic Inter Dumi
10:50 Seven Star Dan Chilom
11:45 Lumina Eagles Inter Sport
12:40 Unirea D. FC Rusanu 1
13:35 FC Rusanu 2 Sta