2011 Albastru – Rocar

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2011/Albastru
Teren Rocar

DATA Sambata – 07.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Aripi Buc – Best Boys
9:55 Marius L D’angelo
10:50 Galactik AFC Comprest
11:45 Lider Dinamic FC Mario
12:35 Best Team CS Progresul 2005
13:20 SC Dinamo 1948 1 – SC Dinamo 1948 2

DATA Sambata – 14.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 2 CS Progresul 2005
9:55 D’angelo SC Dinamo 1948 1
10:50 Galactik Best Bois
11:45 Lider AFC Comprest
12:40 Best Team FC Mario
13:35 MariuL. – Aripi Buc

DATA Sambata – 21.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 FC Mario CS Progresul 2005
9:55 Aripi Buc D’angelo
10:50 SC Dinamo 1948 1 Galactik
11:45 Best Bois Lider
12:40 AFC Comprest Best Team
13:35 Marius L. – SC Dinamo 1948 2

DATA Sambata – 28.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 D’angelo Marius L
9:55 SC Dinamo 2 FC Mario
10:50 Lider SC Dinamo 1948 1
11:45 Best Team Best Bois
12:40 CS Progresul 2005 AFC Comprest
13:35 Galactik Aripi Buc

DATA Sambata – 05.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 D’angelo SC Dinamo 1948 2
9:55 SC Dinamo 1948 1 Best Team
10:50 Aripi Buc Lider
11:45 Marius L Galactik
12:40 Best Bois CS Progresul 2005
13:35 AFC Comprest FC Mario

DATA Sambata – 12.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 Galactik D’angelo
9:55 Lider Marius L
10:50 Best Team Aripi Buc
11:45 FC Mario – Best Boys
12:40 CS Progresul 2005 SC Dinamo 1948 1
13:35 AFC Comprest SC Dinamo 1948 2

DATA Sambata – 19.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 2 Galactik
9:55 SC Dinamo 1948 1 FC Mario
10:50 Marius L Best Team
11:45 Aripi Buc CS Progresul 2005
12:40 D’angelo Lider
13:35 Best Bois AFC Comprest

DATA Sambata – 26.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 Marius L
9:55 Best Team D’angelo
10:50 Lider – Galactik
11:45 FC Mario Aripi Buc
12:40 AFC Comprest SC Dinamo 1948 1
13:35 Best Bois SC Dinamo 1948 2

DATA Sambata – 02.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Aripi Buc AFC Comprest
9:55 Galactik Best Team
10:50 Marius L. – FC Mario
11:45 D’angelo CS Progresul 2005
12:40 SC Dinamo 1948 2 Lider
13:35 SC Dinamo 1948 1 Best Bois

DATA Sambata – 09.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 Best Team Lider
9:55 CS Progresul 2005 Galactik
10:50 FC Mario D’angelo
11:45 AFC Comprest Marius L
12:40 Best Bois Aripi Buc
13:35 SC Dinamo 1948 1 SC Dinamo 1948 2

DATA Sambata – 16.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Marius L Best Boys
9:55 Lider CS Progresul 2005
10:50 D’angelo AFC Comprest
11:45 Galactik FC Mario
12:40 Aripi Buc SC Dinamo 1948 1
13:35 SC Dinamo 1948 2 Best Team

DATA Sambata – 23.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 Best Team CS Progresul 2005
9:55 Marius L SC Dinamo 1948 1
10:50 SC Dinamo 1948 2 – Aripi Buc
11:45 Galactik AFC Comprest
12:40 Lider FC Mario
13:35 D’angelo Best Boys

DATA Sambata – 25.11.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Aripi Buc Marius L
9:55 CS Progresul 2005 SC Dinamo 1948 2
10:50 SC Dinamo 1948 1 – D’angelo
11:45 AFC Comprest Lider
12:40 FC Mario Best Team
13:35 Best Boys Galactik