2011 Rosu – Gorjului

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2011 Rosu
Teren Gorjului – Sambata

DATA Sambata – 08.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 FC Danilescu Initial
9:50 FC Mario AS Barca Buc
10:40 CS Concordia Ch. FC Rusanu 1
11:30 ACS Marius L. ACS Atletic Filip
12:20 AS Young Tigers FC Rusanu 2

DATA Sambata – 15.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Initial ACS FC Rusanu 1
9:50 FC Danilescu – Mario
10:40 FC Rusanu 2 ACS Marius L.
11:30 AS Barca Buc CS Concordia Ch.
12:20 ACS Atletic Filip AS Young Tigers

DATA Sambata – 22.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 FC Mario Initial
9:50 CS Concordia Ch. FC Danilescu
10:40 ACS Marius L. AS Barca Buc
11:30 FC Rusanu 1 ACS Atletic Filip
12:20 Young Tigers – FC Rusanu 2

DATA Sambata – 29.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 FC Danilescu ACS Marius Lactus
9:50 FC Rusanu 1 – FC Rusanu 2
10:40 FC Mario – Concordia Ch.
11:30 Initial ACS Atletic Filip
12:20 AS Barca Buc AS Young Tigers

DATA Sambata – 06.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 CS Concordia Ch. Initial
9:50 ACS Marius L. FC Mario
10:40 ACS Atletic Filip FC Rusanu 1
11:30 FC Rusanu 2 AS Barca Buc
12:20 Young Tigers – FC Danilescu

DATA Sambata – 13.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 Initial ACS FC Rusanu 1
9:50 AS Barca Buc ACS Atletic Filip
10:40 FC Danilescu FC Rusanu 2
11:30 CS Concordia Ch. ACS Marius L.
12:20 FC Mario – Young Tigers

DATA Sambata – 20.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 ACS Marius L. Initial
9:50 FC Rusanu 1 -Barca
10:40 FC Rusanu 2 FC Mario
11:30 ACS Atletic Filip FC Danilescu
12:20 AS Young Tigers CS Concordia Ch.

DATA Sambata – 28.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Initial AS Barca Buc
9:50 FC Danilescu FC Rusanu 1
10:40 FC Mario ACS Atletic Filip
11:30 CS Concordia Ch. FC Rusanu 2
12:20 ACS Marius L. AS Young Tigers

DATA Sambata – 03.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 AS Young Tigers Initial
9:50 FC Rusanu 1 ACS Marius L.
10:40 ACS Atletic Filip CS Concordia Ch.
11:30 FC Rusanu 2 FC Mario
12:20 AS Barca Buc FC Danilescu