2011 Albastru – Rocar

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2011/Albastru
Teren Rocar

DATA Sambata – 29.02.2020
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Best Boys 1 CS Progresul 2005
09:55 Best Boys 2 FC Mario
10:50 ACS New Victoria Buc. D’angelo
11:45 SC Dinamo 1948 1 Best Team
12:35 SC Dinamo 1948 2 Lider
13:30 ACS Acad Eric D Marius L
14:25 AFC Comprest Galactik Amanat (07.03)
15:20 Aripi Sta

DATA Sambata – 07.03.2020
ORA ETAPA 15 Rezultat
8:00 Best Team SC Dinamo 1948 2
9:00 CS Progresul 2005 SC Dinamo 1948 1
09:55 Lider AFC Comprest Gim
10:50 AFC Comprest Galactik(Et din 29.02)
11:45 Marius L Aripi Buc
12:35 D’angelo ACS Acad Eric D.
13:30 Galactik ACS New Victoria
14:25 FC Mario Best Boys 1
15:20 Sta Best Boys 2

DATA Sambata – 14.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 2 CS Progresul 2005
09:55 SC Dinamo 1948 1 FC Mario
10:50 ACS Ac. Eric D. Galactik
11:45 ACS New Victoria Buc. Lider
12:35 AFC Comprest Best Team
13:30 Best Boys 1 Best Boys 2
14:25 Aripi Buc D’angelo
15:20 Marius L Sta

DATA Sambata – 21.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 AFC Comprest
09:55 FC Mario SC Dinamo 1948 2
10:50 Best Boys 2 SC Dinamo 1948 1
11:45 Best Team ACS New Vicoria Buc.
12:40 D’angelo Marius L.
13:35 Galactik Aripi Buc
14:30 Lider ACS Ac. Eric D.
15:20 Sta Best Boys 1

DATA Sambata – 28.03.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 ACS New Vicoria Buc. CS Progresul 2005
09:55 SC Dinamo 1948 1 Best Boys 1
10:50 SC Dinamo 1948 2 Best Boys 2
11:45 ACS Ac. Eric D. Best Team
12:40 AFC Comprest FC Mario
13:35 Marius L Galactik
14:30 Aripi Buc Lider
15:20 D’angelo Sta

DATA Sambata – 04.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 ACS Ac. Eric D.
09:55 Best Boys 1 SC Dinamo 1948 2
10:50 Best Boys 2 AFC Comprest
11:45 Galactik D’angelo
12:40 FC Mario ACS New Vicoria Buc.
13:35 Best Team Aripi Buc
14:30 Lider Marius L.
15:20 Sta SC Dinamo 1948 1

DATA Sambata – 11.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 Aripi Buc CS Progresul 2005
09:55 SC Dinamo 1948 2 SC Dinamo 1948 1
10:50 Marius L Best Team
11:45 ACS Ac. Eric D. FC Mario
12:40 ACS New Vicoria Buc. Best Boys 2
13:35 AFC Comprest Best Boys 1
14:30 D’ANGELO Lider
15:20 AS Galactik Sta

DATA Sambata – 25.04.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 Marius L
09:55 SC Dinamo 1948 1 AFC Comprest
10:50 Aripi FC Mario
11:45 Lider AS Galactik
12:40 Best Boys 2 ACS Ac. Eric D.
13:35 Best Boys 1 ACS New Vicoria Buc.
14:30 Best Team D’angelo
15:20 Sta SC Dinamo 1948 2

DATA Sambata – 02.05.2020
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 D’angelo CS Progresul 2005
09:55 ACS New Vicoria Buc. SC Dinamo 1948 1
10:50 AFC Comprest SC Dinamo 1948 2
11:45 Aripi Buc Best Boys 2
12:40 ACS Ac. Eric D. Best Boys 1
13:35 Galactik Best Team
14:30 Marius L FC Mario
15:20 Sta Lider

DATA Sambata – 09.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 Galactik
09:55 SC Dinamo 1948 1 ACS Ac. Eric D.
10:50 SC Dinamo 1948 2 ACS New Vicoria Buc.
11:45 Best Boys 2 Marius L
12:40 Best Boys 1 Aripi Buc
13:35 Best Team Lider
14:30 FC Mario D’angelo
15:20 AFC Comprest Sta

DATA Sambata – 16.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 Lider CS Progresul 2005
09:55 ACS Ac. Eric D. SC Dinamo 1948 2
10:50 Aripi Buc SC Dinamo 1948 1
11:45 D’angelo Best Boys 2
12:40 Marius L Best Boys 1
13:35 Aripi Buc SC Dinamo 1948 1
11:30 ACS New Vicoria Buc. AFC Comprest
15:20 Sta Best Team

DATA Sambata – 23.05.2020
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 CS Progresul 2005 Best Team
09:55 Best Boys 1 D’angelo
10:50 Best Boys 2 Galactik
11:45 FC Mario Lider
12:40 SC Dinamo 1948 1 Marius L
13:35 SC Dinamo 1948 2 Aripi Buc
14:30 AFC Comprest ACS Ac. Eric D.
12:20 ACS New Vicoria Buc. Sta

DATA Sambata – 30.05.2020
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 ACS Ac. Eric D. ACS New Vicoria Buc.
09:55 Best Team FC Mario
10:50 Lider Best Boys 2
11:45 Galactik Best Boys 1
12:40 D’angelo SC Dinamo 1948 1
13:35 Marius L SC Dinamo 1948 2
14:30 Aripi Buc AFC Comprest
15:20 Sta Progresul 2005

DATA Sambata – 06.06.2020
ORA ETAPA 27 Rezultat
9:00 FC Mario CS Progresul 2005
09:55 Best Boys 2 Best Team
10:50 Best Boys 1 Lider
11:45 SC Dinamo 1948 1 Galactik
12:40 SC Dinamo 1948 2 D’angelo
13:35 AFC Comprest Marius L
14:30 ACS New Vicoria Buc. Aripi Buc
15:20 ACS Ac. Eric D. Sta

DATA Sambata – 13.06.2020
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 Sta FC Mario
09:55 CS Progresul 2005 Best Boys 2
10:50 Best Team Best Boys 1
11:45 Lider SC Dinamo 1948 1
12:40 Galactik SC Dinamo 1948 2
13:35 D’angelo AFC Comprest
14:30 Marius L ACS New Vicoria Buc.
15:20 Aripi Buc ACS Ac. Eric D.