2011 Verde – Gorjului

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2011/Verde
Teren/Gorjului

DATA Duminica – 08.03.2020
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Ilie Oana Initial
9:55 Argman Champion 1
10:50 Champion 2 Real Crangasi
11:45 Young Tygers New Stars
12:35 CS Concordia Chiajna ACS Gestyfootbal

DATA Duminica – 15.03.2020
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 CS Concordia Chiajna Ilie Oana
9:55 ACS Gestyfootbal Young Tygers
10:50 New Stars Champion 2
11:45 Champion 1 Initial
12:35 Real Crangasi Argman

DATA Duminica – 22.03.2020
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Ilie Oana Champion 1
9:55 Champion 2 ACS Gestyfootbal
10:50 Argman New Stars
11:45 Initial Real Crangasi
12:35 Young Tygers CS Concordia Chiajna

DATA Duminica – 29.03.2020
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Young Tygers Ilie Oana
9:55 New Stars Initial
10:50 ACS Gestyfootbal Argman
11:45 CS Concordia Chiajna Champion 2
12:35 Real Crangasi Champion 1

DATA Duminica – 05.04.2020
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Ilie Oana Real Crangasi
9:55 Argman CS Concordia Chiajna
10:50 Initial ACS Gestyfootbal
11:45 Champion 1 New Stars
12:35 Champion 2 Young Tygers

DATA Duminica – 12.04.2020
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 New Stars Real Crangasi
9:55 Young Tygers Argman
10:50 CS Concordia Chiajna Initial
11:45 ACS Gestyfootbal Champion 1
12:35 Champion 2 Ilie Oana

DATA Duminica – 26.04.2020
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 Ilie Oana New Stars
9:55 Real Crangasi ACS Gestyfootbal
10:50 Initial Young Tygers
11:45 Champion 1 CS Concordia Chiajna
12:35 Argman Champion 2

DATA Duminica – 03.05.2020
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Argman Ilie Oana
9:55 Champion 2 Initial
10:50 Young Tygers Champion 1
11:45 CS Concordia Chiajna Real Crangasi
12:35 ACS Gestyfootbal New Stars

DATA Duminica – 10.05.2020
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 Ilie Oana ACS Gestyfootbal
9:55 New Stars CS Concordia Chiajna
10:50 Real Crangasi Young Tygers
11:45 Champion 1 Champion 2
12:35 Initial Argman

DATA Duminica – 17.05.2020
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 Initial Ilie Oana
9:55 Champion 1 Argman
10:50 Real Crangasi Champion 2
11:45 New Stars Young Tygers
12:35 ACS Gestyfootbal CS Concordia Chiajna

DATA Duminica – 24.05.2020
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 Ilie Oana CS Concordia Chiajna
9:55 Young Tygers ACS Gestyfootbal
10:50 Champion 2 New Stars
11:45 Initial Champion 1
12:35 Argman Real Crangasi

DATA Duminica – 31.05.2020
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Champion 1 Ilie Oana
9:55 ACS Gestyfootbal Champion 2
10:50 New Stars Argman
11:45 Real Crangasi Initial
12:35 CS Concordia Chiajna Young Tygers

DATA Duminica – 07.06.2020
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 Ilie Oana Young Tygers
9:55 Champion 2 CS Concordia Chiajna
10:50 Champion 1 Real Crangasi
11:45 Initial New Stars
12:35 Argman Gestyfootbal

hampion 2