2012 Gorjului

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2012
Teren Gorjului – Duminica

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 CS Chelsea CS Cautis
9:50 Inter Galaxi ASTC Champion
10:40 Celtic ACS Prosport Acad
11:30 FCSB ACS Capital
12:20 FC Danilescu ACS Marius L.
13:10 Sparta Best Boys
14:00 Rusanu Sta

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 ACS Capital Sport Cs Chelsea
9:50 ACS Prosport Acad Inter Galaxi
10:40 Best Boys Celtic
11:30 ACS Marius L. Sparta
12:20 CS Cautis FC danilescu
13:10 ASTC Champion Rusanu
14:00 Sta FCSB

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 CS Chelsea FCSB
9:50 FC Rusanu ACS Prosport Acad
10:40 Inter Galaxi Best Boys
11:30 Celtic ACS Marius L.
12:20 FC Danilescu ACS Capital Sport
13:10 Sparta CS Cautis
14:00 ASTC Champion Sta

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 ACS Prosport Acad ASTC Champion
9:50 Best Boys FC Rusanu
10:40 ACS Marius L. Inter Galaxi
11:30 CS Cautis Celtic
12:20 ACS Capital Sport Sparta
13:10 FCSB FC Danilescu
14:00 Sta Cs Chelsea

DATA Duminica – 07.04.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 FC Danilescu Cs Chelsea
9:50 ASTC Champion Best Boys
10:40 FC Rusanu ACS Marius L.
11:30 Inter Galaxi CS Cautis
12:20 Celtic ACS Capital Sport
13:10 Sparta FCSB
14:00 ACS Prosport Ac Sta

DATA Duminica – 14.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Best Boys ACS Prosport Acad
9:50 ACS Marius L. ASTC Champion
10:40 CS Cautis FC Rusanu
11:30 ACS Capital Sport Inter Galaxi
12:20 FCSB Celtic
13:10 Cs Chelsea Sparta
14:00 Sta FC Danilescu

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 Sparta FC Danilescu
9:50 ACS Prosport Acad ACS Marius L.
10:40 ASTC Champion CS Cautis
11:30 FC Rusanu ACS Capital Sport
12:20 Inter Galaxi FCSB
13:10 Celtic Cs Chelsea
14:00 Sta Best Boys

DATA Duminica – 05.05.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 ACS Marius L. Best Boys
9:50 CS Cautis ACS Prosport Acad
10:40 ACS Capital Sport ASTC Champion
11:30 FCSB FC Rusanu
12:20 Cs Chelsea Inter Galaxi
13:10 FC Danilescu Celtic
14:00 Sparta Sta

DATA Duminica – 12.05.2019
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Celtic Sparta
9:50 Best Boys CS Cautis
10:40 ACS Prosport Acad ACS Capital Sport
11:30 ASTC Champion FCSB
12:20 FC Rusanu Cs Chelsea
13:10 Inter Galaxi FC Danilescu
14:00 Sta ACS Marius L.

DATA Duminica – 19.05.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 CS Cautis ACS Marius L.
9:50 ACS Capital Sport Best Boys
10:40 FCSB ACS Prosport Acad
11:30 Cs Chelsea ASTC Champion
12:20 FC Danilescu FC Rusanu
13:10 Sparta Inter Galaxi
14:00 Celtic Sta

DATA Duminica – 26.05.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Inter Galaxi Celtic
9:50 ACS Marius L. ACS Capital Sport
10:40 Best Boys FCSB
11:30 ACS Prosport Acad Cs Chelsea
12:20 ASTC Champion FC Danilescu
13:10 FC Rusanu Sparta
14:00 Sta CS Cautis

DATA Duminica – 02.06.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 ACS Capital Sport CS Cautis
9:50 FCSB ACS Marius L.
10:40 Cs Chelsea Best Boys
11:30 FC Danilescu ACS Prosport Acad
12:20 Celtic FC Rusanu
13:10 Sparta ASTC Champion
14:00 Inter Galaxi Sta

DATA Duminica – 09.06.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 FC Rusanu Inter Galaxi
9:50 CS Cautis FCSB
10:40 ACS Marius L. Cs Chelsea
11:30 Best Boys FC Danilescu
12:20 ACS Prosport Acad Sparta
13:10 ASTC Champion Celtic
14:00 Sta ACS Capital