2012 Seria 1 – Prosport

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Play-Off / Play-Out
Grupa 2012/1
Teren Prosport

DATA Duminica – 01.03.2020
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 AS Best Boys SC FC Voluntari SA
9:50 SC FC FCSB SA ACS D.N.G.
10:40 ACS Prosport FA AC Proluceafarul
Play-Out
11:30 AS New Stars CSS1
12:20 ASTC Champion ACS Inter Galaxi
13:10 CS Chelsea AS Capital Sport

DATA Duminica – 08.03.2020
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 AS Capital Sport CSS1
9:50 ACS D.N.G. ACS Prosport FA
10:40 AS Best Boys SC FC FCSB SA
Play-Out
11:30 SC FC Voluntari SA AC Proluceafarul
12:20 ACS Inter Galaxi AS New Star
13:10 CS Chelsea ASTC Champion

DATA Duminica – 15.03.2020
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 SC FC FCSB SA SC FC Voluntari SA
9:50 ACS Prosport FA AS Best Boys
10:40 AC Proluceafarul ACS D.N.G.
Play-Out
11:30 ASTC Champion AS Capital Sport
12:20 CSS1 Inter Galaxi
13:10 AS New Star CS Chelsea

DATA Duminica – 22.03.2020
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari SA ACS D.N.G.
9:50 AS Best Boys AC Proluceafarul
10:40 SC FC FCSB SA ACS Prosport FA
Play-Out
11:30 AS Capital Sport ACS Inter Galaxi
12:20 ASTC Champion AS New Star
13:10 CS Chelsea CSS1

DATA Duminica – 29.03.2020
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACS Prosport FA SC FC Voluntari SA
9:50 AC Proluceafarul SC FC FCSB SA
10:40 ACS D.N.G. AS Best Boys
Play-Out
11:30 AS New Star AS Capital Sport
12:20 CSS1 ASTC Champion
13:10 ACS Inter Galaxi CS Chelsea

DATA Duminica – 05.04.2020
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari SA AS Best Boys
9:50 ACS D.N.G. SC FC FCSB SA
10:40 AC Proluceafarul ACS Prosport FA
Play-Out
11:30 CSS1 New Stars
12:20 ACS Inter Galaxi ASTC Champion
13:10 AS Capital Sport CS Chelsea

DATA Duminica – 12.04.2020
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 AC Proluceafarul SC FC Voluntari SA
9:50 ACS Prosport FA ACS D.N.G.
10:40 SC FC FCSB SA AS Best Boys
Play-Out
11:30 CSS1 AS Capital Sport
12:20 AS New Star ACS Inter Galaxi
13:10 ASTC Champion CS Chelsea

DATA Duminica – 26.04.2020
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari SA SC FC FCSB SA
9:50 AS Best Boys ACS Prosport FA
10:40 ACS D.N.G. AC Proluceafarul
Play-Out
11:30 AS Capital Sport ASTC Champion
12:20 ACS Inter Galaxi CSS1
13:10 CS Chelsea New Stars

DATA Duminica – 03.05.2020
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. SC FC Voluntari SA
9:50 AC Proluceafarul AS Best Boys
10:40 ACS Prosport FA SC FC FCSB SA
Play-Out
11:30 ACS Inter Galaxi AS Capital Sport
12:20 CSS1 CS Chelsea
13:10 AS New Star ASTC Champion

DATA Duminica – 10.05.2020
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari SA ACS Prosport FA
9:50 SC FC FCSB SA AC Proluceafarul
10:40 AS Best Boys ACS D.N.G.
Play-Out
11:30 AS Capital Sport AS New Star
12:20 ASTC Champion CSS1
13:10 CS Chelsea ACS Inter Galaxi