2012 – Albastru – Rocar

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 20120
Tur
Grupa 2012/Albastru
Teren Rocar

DATA Duminica – 08.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Sta FC Juniorul
9:55 D’angelo Marius L.
10:50 CSS2 Ilie Oana
11:45 CSS6 Cosmo Sport
12:35 Progresul 1944 Sp. Sportul Primavera

DATA Duminica – 15.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 FC Juniorul Sportul Primavera
9:55 Cosmo Sport Progresul 1944 Sp.
10:50 Ilie Oana CSS6
11:45 Marius L. CSS2
12:35 FC FCSB Acad. D’angelo

DATA Duminica – 22.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 D’angelo FC Juniorul
9:55 Sportul Primavera Cosmo Sport
10:50 CSS6 Marius L.
11:45 Progresul 1944 Sp. Ilie Oana
12:35 FC FCSB Acad. – CSS2

DATA Duminica – 29.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 FC Juniorul Cosmo Sport
9:55 Ilie Oana Sportul Primavera
10:50 Marius L. Progresul 1944 Sp.
11:45 D’angelo CSS2
12:35 FC FCSB Acad. – CSS6

DATA Duminica – 06.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 CSS2 FC Juniorul
9:55 CSS6 D’angelo
10:50 Cosmo Sport Ilie Oana
11:45 Sportul Primavera Marius L.
12:35 Progresyul Spartac 1944 – FC FCSB Acad.

DATA Duminica – 13.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 FC Juniorul Ilie Oana
9:55 Marius L. Cosmo Sport
10:50 CSS2 CSS6
11:45 D’angelo Progresul 1944 Sp.
12:35 FC FCSB Acad. – Sportul Primavera

DATA Duminica – 20.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 CSS6 FC Juniorul
9:55 Progresul 1944 Sp. CSS2
10:50 Sportul Primavera D’angelo
11:45 Ilie Oana Marius L.
12:35 Cosmo – Sport – FC FCSB Acad.

DATA Duminica – 27.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 FC Juniorul Marius L.
9:55 CSS6 Progresul 1944 Sp.
10:50 D’angelo Cosmo Sport
11:45 CSS2 Sportul Primavera
12:35 FC FCSB Acad. – Ilie Oana

DATA Duminica – 03.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Progresul 1944 Sp. FC Juniorul
9:55 Sportul Primavera CSS6
10:50 Cosmo Sport CSS2
11:45 Ilie Oana D’angelo
12:35 Marius L. FC FCSB Acad.

DATA Duminica – 10.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 Sportul Primavera Progresul 1944 Sp.
9:55 Marius L. D’angelo
10:50 Ilie Oana CSS2
11:45 Cosmo Sport CSS6
12:35 FC Juniorul – FC FCSB Acad.

DATA Duminica – 17.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Sportul Primavera FC Juniorul
9:55 Progresul 1944 Sp. Cosmo Sport
10:50 CSS6 Ilie Oana
11:45 CSS2 Marius L.
12:35 D’angelo FC FCSB Acad.

DATA Duminica – 24.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 FC Juniorul D’angelo
9:55 Cosmo Sport Sportul Primavera
10:50 Marius L. CSS6
11:45 Ilie Oana Progresul 1944 Sp.
12:35 FC FCSB Acad. – CSS2

DATA Duminica – 01.12.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Cosmo Sport FC Juniorul
9:55 Sportul Primavera Ilie Oana
10:50 Progresul 1944 Sp. Marius L.
11:45 CSS2 D’angelo
12:35 CSS6 – FC FCSB Acad.