2013 – Seria 1 – Prosport – Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020 – 2021
Tur
Grupa 2013/1
Teren Prosport

DATA Duminica –
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 PROSPORT INTER GALAXY
10:00 NEW STARS AXI ARENA
11:00 ASTC CHAMPION PRPGRESUL SP. 1944
12:00 PROLUCEAFARUL FCSB
13:00 SC FC VOLUNTARI CS CHELSEA

DATA Duminica –
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 INTER GALAXY CS CHELSEA
10:00 FCSB SC FC VOLUNTARI
11:00 PRPGRESUL SP. 1944 PROLUCEAFARUL
12:00 AXI ARENA ASTC CHAMPION
13:00 PROSPORT NEW STARS

DATA Duminica –
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 NEW STARS INTER GALAXY
10:00 ASTC CHAMPION PROSPORT
11:00 PROLUCEAFARUL AXI ARENA
12:00 SC FC VOLUNTARI PRPGRESUL SP. 1944
13:00 CS CHELSEA FCSB

DATA Duminica –
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 INTER GALAXY FCSB
10:00 PRPGRESUL SP. 1944 CS CHELSEA
11:00 AXI ARENA SC FC VOLUNTARI
12:00 PROSPORT PROLUCEAFARUL
13:00 NEW STARS ASTC CHAMPION

DATA Duminica –
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ASTC CHAMPION INTER GALAXY
10:00 PROLUCEAFARUL NEW STARS
11:00 SC FC VOLUNTARI PROSPORT
12:00 CS CHELSEA AXI ARENA
13:00 FCSB PRPGRESUL SP. 1944

DATA Duminica –
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 INTER GALAXY PRPGRESUL SP. 1944
10:00 AXI ARENA FCSB
11:00 PROSPORT CS CHELSEA
12:00 NEW STARS SC FC VOLUNTARI
13:00 ASTC CHAMPION PROLUCEAFARUL

DATA Duminica –
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 PROLUCEAFARUL INTER GALAXY
10:00 SC FC VOLUNTARI ASTC CHAMPION
11:00 CS CHELSEA NEW STARS
12:00 FCSB PROSPORT
13:00 PRPGRESUL SP. 1944 AXI ARENA

DATA Duminica –
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 INTER GALAXY AXI ARENA
10:00 PROSPORT PRPGRESUL SP. 1944
11:00 NEW STARS FCSB
12:00 ASTC CHAMPION CS CHELSEA
13:00 PROLUCEAFARUL SC FC VOLUNTARI

DATA Duminica –
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 SC FC VOLUNTARI INTER GALAXY
10:00 CS CHELSEA PROLUCEAFARUL
11:00 FCSB ASTC CHAMPION
12:00 PRPGRESUL SP. 1944 NEW STARS
13:00 AXI ARENA PROSPORT