2012 – Galben – Antilopa

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2012/Galben
Teren Antilopa

DATA Sambata – 07.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Celtic Sparta
9:55 ACP 3 Kids Voinicelul
10:50 Petre Florentin Atletic
11:45 FC Rusanu Dan Chilom
12:35 SC FC Dinamo 1948 – Unirea D.

DATA Sambata – 14.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Sparta Dan Chilom
9:55 Celtic ACP 3 Kids
10:50 Atletic SC Dinamo 1948
11:45 Voinicelul Petre Florentin
12:35 Unirea D.- FC Rusanu

DATA Sambata – 21.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 ACP 3 Kids Sparta
9:55 Dan Chilom Unirea D.
10:50 SC Dinamo 1948 Voinicelul
11:45 FC Rusanu Atletic
12:35 Petre Florentin Celtic

DATA Sambata – 28.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 ACP 3 Kids Petre Florentin
9:55 Atletic Dan Chilom
10:50 Voinicelul FC Rusanu
11:45 Celtic SC Dinamo 1948
12:35 Sparta Unirea D.

DATA Sambata – 05.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Petre Florentin Sparta
9:55 SC Dinamo 1948 ACP 3 Kids
10:50 FC Rusanu Celtic
11:45 Dan Chilom Voinicelul
12:35 Unirea D. Atletic

DATA Sambata – 12.10.2018
ORA Rezultat
9:00 Sparta Atletic
9:55 Petre Florentin SC Dinamo 1948
10:50 Celtic Dan Chilom
11:45 ACP 3 Kids FC Rusanu
12:35 Voinicelul Unirea D.

DATA Sambata – 19.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 Sparta
9:55 FC Rusanu Petre Florentin
10:50 Dan Chilom ACP 3 Kids
11:45 Atletic Voinicelul
12:35 Unirea D. – Celtic

DATA Sambata – 26.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Sparta Voinicelul
9:55 Celtic Atletic
10:50 SC Dinamo 1948 FC Rusanu
11:45 Petre Florentin Dan Chilom
12:35 ACP 3 Kids Unirea D.

DATA Sambata – 02.11.2018
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 FC Rusanu Sparta
9:55 Dan Chilom SC Dinamo 1948
10:50 Voinicelul Celtic
11:45 Atletic ACP 3 Kids
12:35 Unirea D. Petre Florentin

DATA Sambata – 09.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 Sparta Celtic
9:55 Voinicelul ACP 3 Kids
10:50 Atletic Petre Florentin
11:45 Dan Chilom FC Rusanu
12:35 Unirea D. SC Dinamo 1948

DATA Sambata – 16.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Dan Chilom Sparta
9:55 ACP 3 Kids Celtic
10:50 SC Dinamo 1948 Atletic
11:45 Petre Florentin Voinicelul
12:35 Rusanu – Unirea D.

DATA Sambata – 23.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 Sparta ACP 3 Kids
9:55 Celtic Petre Florentin
10:50 Voinicelul SC Dinamo 1948
11:45 Atletic FC Rusanu
12:35 Unirea D. Dan Chilom

DATA Sambata – 30.11.2018
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Petre Florentin ACP 3 Kids
9:55 Dan Chilom Atletic
10:50 FC Rusanu Voinicelul
11:45 SC Dinamo 1948 Celtic
12:35 Unirea D. – Sparta