2012 – Verde – Gorjului

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2012/Gorjului
Teren

DATA Sambata – 07.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Prosport Legione Granata
9:55 Lumina Eagles ASTC Champion
10:50 Initial 2 Initial
11:45 CSS1 ACS Valencia Acad
12:40 CSA Steaua Tandem Sp
13:35 Juventus Acad Sta

DATA Sambata – 14.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ASTC Champion Prosport
9:55 Initial Lumina Eagles
10:50 ACS Valencia Acad Initial 2
11:45 CSA Steaua CSS1
12:40 Legione Granata Juventus Acad
13:35 Sta Tandem Sp

DATA Sambata – 21.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 ASTC Champion Legione Granata
9:55 Prosport Initial
10:50 Lumina Eagles ACS Valencia Acad
11:45 Initial 2 Tandem Sp
12:40 CSA Steaua Juventus Acad
13:35 CSS1 Sta

DATA Sambata – 28.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Legione Granata CSA Steaua
9:55 ACS Valencia Acad Prosport
10:50 Tandem Sp Lumina Eagles
11:45 Juventus Acad CSS1
12:40 Initial 1 ASTC Champion
13:35 Sta Initial 2

DATA Sambata – 05.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Juventus Acad ACS Valencia Acad
9:55 CSS1 CSA Steaua
10:50 Prosport Tandem Sp
11:45 Initial 1 Legione Granata
12:40 Initial 2 AS TC Champion
13:35 Lumina Eagles Sta

DATA Sambata – 12.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 ACS Valencia Acad Initial 1
9:55 Juventus Acad Lumina Eagles
10:50 CSA Steaua Initial 2
11:45 Tandem Sp Champion
12:40 CSS1 Legione Granata
13:35 Sta Prosport

DATA Sambata – 19.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 AS TC Champion Sta
9:55 Initial Tandem Sp
10:50 Initial 2 CSS1
11:45 Prosport Juventus Acad
12:40 Lumina Eagles CSA Steaua
13:35 Legione Granata ACS Valencia Acad

DATA Sambata – 26.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Initial Sta
9:55 Tandem Sp ACS Valencia Acad
10:50 CSS1 Lumina Eagles
11:45 CSA Steaua Prosport
12:40 Juventus Acad ASTC Champion
13:35 Initial 2 Legione Granata

DATA Sambata – 02.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Valencia Acad Sta
9:55 Lumina Eagles Initial 2
10:50 Initial Juventus Acad
11:45 ASTC Champion CSA Steaua
12:40 Prosport CSS1
13:35 Legione Granata Tandem Sp

DATA Sambata – 09.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 Sta CSA Steaua
9:55 Juventus Acad ACS Valencia Acad
10:50 Tandem Sp Initial
11:45 CSS1 ASTC Champion
12:40 Initial 2 Prosport
13:35 Lumina Eagles Legione Granata

DATA Sambata – 16.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Prosport Lumina Eagles
9:55 ASTC Champion Initial 2
10:50 Initial CSS1
11:45 ACS Valencia Acad CSA Steaua
12:40 Tandem Sp Juventus Acad
13:35 Legione Granata Sta

DATA Sambata – 23.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 Sta Juventus Acad.
9:55 ACS Valencia Acad CSS1
10:50 Initial Initial 2
11:45 ASTC Champion Lumina Eagles
12:40 Tandem Sp CSA Steaua
13:35 Legione Granata Prosport

DATA Sambata – 30.11.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 CSA Steaua Sta
9:55 Lumina Eagles Initial
10:50 Initial 2 ACS Valencia Acad
11:45 CSS1 Tandem Sp
12:40 Prosport ASTC Champion
13:35 Juventus Acad Legione Granata