2013 Seria 1 – Sportul Primavera

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Retur
Grupa 2013
Teren Sportul Primavera

DATA Duminica – 15.03.2020
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 ACS Argman AFC Progresul Sp. 1944
9:55 Sportul Primavera Aripi Buc.
10:50 CS FC Dinamo Seven Star Junior
11:45 CS Zamsport Prosport Ac.
12:35 Sta Chelsea

DATA Duminica – 22.03.2020
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 CS Chelsea Sportul Primavera
9:55 Prosport Ac. ACS Argman
10:50 Seven Star Junior CS Zamsport
11:45 Aripi Buc. CS FC Dinamo
12:35 Sta AFC Progresul Sp. 1944

DATA Duminica – 29.03.2020
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 CS FC Dinamo CS Chelsea
9:55 AFC Progresul Sp. 1944 Prosport Ac.
10:50 CS Zamsport Aripi Buc.
11:45 ACS Argman Seven Star Junior
12:35 Sportul Primavera Sta

DATA Duminica – 05.04.2020
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 CS Chelsea CS Zamsport
9:55 Seven Star Junior AFC Progresul Sp. 1944
10:50 Aripi Buc. ACS Argman
11:45 Sportul Primavera CS FC Dinamo
12:35 Sta Prosport Ac.

DATA Duminica – 12.04.2020
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACS Argman CS Chelsea
9:55 CS Zamsport Sportul Primavera
10:50 Prosport Ac. Seven Star Junior
11:45 AFC Progresul Sp. 1944 Aripi Buc.
12:35 CS FC Dinamo Sta

DATA Duminica – 26.04.2020
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 CS Chelsea AFC Progresul Sp. 1944
9:55 Aripi Buc. Prosport Ac.
10:50 CS FC Dinamo Zamsport
11:45 Sportul Primavera ACS Argman
12:35 Sta Seven Star

DATA Duminica – 03.05.2020
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 Prosport Ac CS Chelsea
9:55 ACS Argman CS FC Dinamo
10:50 AFC Progresul Sp. 1944 Sportul Primavera
11:45 Seven Star Junior Aripi Buc.
12:35 Zamsport Sta

DATA Duminica – 10.05.2020
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 CS Chelsea Seven Star Junior
9:55 CS Zamsport ACS Argman
10:50 Sportul Primavera Prosport Ac.
11:45 CS FC Dinamo AFC Progresul Sp. 1944
12:35 Sta Aripi Buc

DATA Duminica – 17.05.2020
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Aripi Buc. CS Chelsea
9:55 AFC Progresul Sp. 1944 CS Zamsport
10:50 Prosport Ac. CS FC Dinamo
11:45 Seven Star Junior Sportul Primavera
12:35 CS Argman Sta