Program juniori 11 vs 11

ETAPA INTERMEDIARA    22/23.05.2018

 1DEC 23.05  19.00 2003/1  3kids Sport  juniorul 2014
 El Aparataj  22.05  15;00 99 AS Elie Radu CS Otopeni
99 STA STA
99 STA CS Cadet
99 AS Olimpic STA
Eliade 23.05 19;00 99 LPS Mircea Eliade AS Tricolor
 Coresi  22.05  11;00 99 AFC Rapid AFC Carmen
 Rosu  23.05  14;00 99 CS Concordia Chiajna FC Juventus
El aparataj 22.05 11;00 99 Lic. Teh. Sf. Pantelimon AFC Aasalt
El aparataj 22.05 18;30 99 FC Rusanu Prosport
2001 AS Vointa Crevedia STA
Prosport 22.05 9;00 2001 CS Cadet LPS Mircea Elide
 Spartac  22.05  10;30 2001 CSS 6 Sport Team
Olimpic 22.05 9;00 2001 AS Olimpic AS Academia Rapid
 Coresi  22.05  13;00 2001 AFC Rapid Prosport
2001 STA AFC Calcio
 Coresi  22.05  16;00 2001 CS Victoria SC Dinamo1948 SA
El aparataj 22.05 13;00 2001 AS Automatica AS Dan Chilom
El aparataj 22.05 9;00 2002 Electroaparataj AFC Progresul 1944 Spartac
Viitorul 23.05 18;00 2002 Carmen CSS 1
Eliade 23.05 10;00 2002  Mircea Eliade  SF. Pantelimon
 Coresi  23.05  14;00 2002 SP Stud  Nefele
Viitorul 22.05 17;00 2002 Palatul National. AS Olimpic
 Prosport  22.05  19;00 2002 Prosport AFC Juventus
2002  Sport Team STA
 Buftea FRF  22.05  10;00 2002 AS Vointa Buftea CS Concordia Chi.
Ghencea 22.05 10;00 2002 Csa Steaua FC Fcsb
 Prosport  23.05  20;00  2004/1  Prosport  Proteam
 Biruinta  24.05  11;00  2003/2  Proteam  Lic sf Pantelimon
 Piti Varga  22.05  18;00  2003/1  Cs Dinamo  Fc Dinamo 1948
 Eliade  23.05  17;00  2003/1  Eliade  Comprest Gim
 Rosu  23.05  16;00  2003/1  Concordia Chi.  Voluntari

 

 

Nr.   PROGRAMUL JOCURI DIN DATĂ DE 19 / 20.05.2018
1
Nr. Teren Data ora CTG Echipa Gazda Echipa Oaspete
1  Coresi  19.05  14; 00 99 AS Tricolor AS Elie Radu
2  Coresi  20.05  12; 00 99 AFC Asalt CS Concordia Chiajna
3  Prosport  18.05  15; 00 99 CS Cadet FC Rusanu
4  Prosport  19.05  19; 30 99 Prosport  LIC. Teh. Sf. Pantelimon
5 99 STA STA
6 99 STA Ca Olimpic
7 99 CS Otopeni STA
8  Juventus  19.05  10; 00 99 FC Juventus AFC Rapid
9  Viitorul  19.05  14; 00 99 AFC Carmen LPS Mircea Eliade
10  Eliade  19.05  9; 00 2001 LPS Mircea Eliade AS VointaCrevedia
11  Eliade  20.05  15; 00 2001 Sport Team CS Cadet
12 Coresi 18.05 9; 0 0 2001 AS Academia Rapid CSS 6
13  Prosport  19.05  17; 30 2001 Prosport  Olimpic
14  Frăția  20.05  9; 00 2001 AFC Calcio AFC Rapid
15 2001 SC Dinamo 1948 SA STA
16  TiriacArena  20.05  15; 00 2001 AS Dan Chilom CS Victoria
17 2001 STA AS Automatica
18 2002 STA AFC Progresul 1944 Spartac
19  Juventus  19.05  12; 00 2002 AFC Juventus  Sport Team
20  Olimpic  19.05  17; 00 2002  Olimpic Prosport 
21  Floreasca  19.05  9; 00 2002 AS Nefele LPS Mircea Eliade
22  El Aparataj  20.05  11; 00 2002 Lic. Teh. Sf. Pantelimon Palatul Nat. Copiilor
23 El Aparataj 19.05 9; 00 2002 AS Electroaparataj CSA Steaua
24  FCSB  19.05  11; 30 2002 FC FCSB AS Vointa Buftea
25  Roșu  19.05  10; 00 2002 CS Concordia Chiajna Carmen
26  Biruinta  19.05  9; 00 2002 CSS 1 SP Stud
27 Dinamo 19.05 9; 00 2003/1 CS FC Dinamo LPS Mircea Eliade
28  Floreasca  19.05  14; 30 2003/1 ACS Elite FA Sc Fc Fcsb SA
29  TiriacArena  20.05  16; 30 2003/1 AS Dan Chilom AS Regal Sport
30  Pipera  19.05  9; 00 2003/1 FC Voluntari FC Juventus
31  Metaloglobus  20.05  10; 00 2003/1 FC Metaloglobus SC Dinamo 1948
32 Ghencea 19.05 9; 00 2003/1 CSA Steaua ACP 3 Kids Sport
33  Rocar  20.05  14; 00 2003/1 AFC Comprest Gim CS Concordia
34 El Aparataj 20.05 9; 00 2003/2 Sf. Pantelimon Inter București
35  Biruinta  19.05  13; 00 2003/2 CS Delcea  CS Proteam
36 2003/2 STA ACS Juniorul 2014
37  Floreasca  19.05  17; 00 2003/2 AS Nefele FC Rusanu
38  Coresi  20.05  9; 00 2003/2 Academia Rapid ACS Elite FA
39  Coresi  19.05  12; 30 2003/2 CS TC Champion FC Viitorul
40  Frăția  19.05  9; 30 2003/2 Progresul 2005 Carmen
41  Viitorul  20.05  10; 30 2003/3 Carmen ACS Tractiunea
42  Tiriac  19.05  11; 00 2003/3 ACS Unirea Dob. CSS 2
43 2003/3 Tandem Sport STA
44 2003/3 STA FC Venus 1914
45  Politehnica  22.05  19; 00 2003/3 FC Fair Play Real Crangasi
46  Frăția  19.05  12; 00 2003/3 FC Mario Marius Lacatus
47  Coresi  19.05  9; 00 2004/1    Sport Team AS GalactikFK
48  Coresi  19.05  20; 00 2004/1 AS Regal Sport SC FC Fcsb SA
49  IOR  19.05  10; 00 2004/1 ACS Juniorul 2014 ACS Prosport FA
50 Biruinta 19.05 11; 00 2004/1  ACS Proteam 1 SC Dinamo 1948 SA
51  Cautis  19.05  10; 00 2004/1 CS Cautis 1 SC Juventus
52  Pipera  19.05  10; 30 2004/1 SC FC Voluntari 1 CS Concordia Chiajna
53  El Aparataj  20.05  13; 00 2004/2 ACS Steaua NG LIC. SF. Pantelimon
54 Tiriac 19.05 9; 00 2004/2 SC Dinamo 1948 SA 2 AFC Progresul 1944 Spartac
55 Sudarena  20.05 18; 30 2004/2 ACS Marius Lacatus CSA Steaua
56  Juventus  20.05  10; 00 2004/2 SC Juventus 2 SC FC Voluntari SA 2
57  FCSB  19.05  9; 30 2004/2 SC FC Fcsb SA 2 AS Dan Chilom
58  Eliade  20.05  19; 00 2004/2 LPS Mircea Eliade ACS Prosport FA 2
59  Crevedia  19.05  14; 30 2004/3 ACS Vointa Crevedia ACS Victoria 2010
60  1 Dec  20.05  19; 00 2004/3 ACP 3 Kids Sport CS Chitila
61 2004/3 STA CS FC Dinamo
62  Coresi  20.05  10; 30 2004/3 CS TC Champion CS Cautis 3
63  Spartac  20.05  12:30 2004/3 CSS 6 FC Juniorul
64 2004/3 ACS Young Steaua sta
65  Olimpic  19.05  19; 00 2004/4 SC FC Sportul Stud. CS Cautis 2
66  Rocar  20.05  12; 00 2004/4 ACS Real Sport AS Termo
67 Biruinta 19.05 16; 0 0 2004/4 ACS Pro Team2 CSS 1
68  Prosport  20.05  17; 30 2004/4  AS Real New ACS Celtic
69  Romprim  19.05  9; 00 2004/4 AS Romprin CS Milanneto
70  Rocar  20.05  10; 00 2004/4 AFC Comprest Gim ACS Dinamo NG
71  Eliade  21.05  19; 00 2004/4 LPS Mircea Eliade 2 ASF Micii Fotbalisti
72
73
74