Delegari arbitri retur 2018 – 2019

 

Retur Liga 4
Programul jocurilor din 22, 23.03.2019
LIGA 4
Nr. Echipa gazda Echipa oaspete Arbitri și observatori
1 AFCS REAL CRANGASI AS VICTORIA BUCUREȘTI A: OANCEA ANDREI
Seria: A1: DOBRE VIOREL
Data: 23.03.2019 A2: PATURCEA MARIAN
ora: 16:00 R: SERBAN SORIN
Stadion: CORESI Obs: ENE MIHAI
2 AFC RAPID Ca TRICOLOR A: VALUSESCU MARIA
A1:
Data: 23.03.2019 A2:
ora: 18:00 R: VOICU ADRIAN
Stadion: TIRIAC ARENA Obs: BOGACIU STAN
3 STA AFC COMPREST GIM A:
Seria: A1:
Data: A2:
ora: R:
Stadion: Obs:
4 SC FC METALOGLOBUS 2 AFC ASALT A: TROFIN TRAIAN
Seria: A1: SIRGHI RALUCA
Data: 23.03.2019 A2: POPA ANDRU
ora: 16:30 R: POSTOLACHE STEFAN
Stadion: Metaloglobus Obs: LUPSA CRISTIAN
5 CS FC DINAMO AFC CARMEN 1937 A: OANCEA THEODOR
Seria: A1: OANCEA SERGIU
Data: 22.03.2019 A2: MARIN RAZVAN
ora: 15:00 R: PISLA IUSTIN
Stadion: DINAMO SINTETIC Obs: MUNTEANU MARIUS
6 AC SU POLI BUCUREȘTI AS VIS DE BUCUREȘTI A: BUCUR CLAUDIU
Seria: A1: CALIN DANIEL
Data: 23.03.2019 A2: COSTACHE GINEL
ora: 15:00 R: OANCEA FILIP
Stadion: LEU Obs: BRAGARU NICOLAE
7 AS PROGRESUL BUC 2005 AFC BUCUREȘTI UNITED A: FLOREA GABRIEL
Seria: A1: DAVID ALIN
Data: 22.03.2019 A2: PRICOP ANTONIO
ora: 15:00 R: COLESNICENCO VLADIMIR
Stadion: ROMPRIM Obs: SIMONIS ANDREI
8 CSA STEAUA AS ROMPRIM A: HRUSCA DAN
Seria: A1: IVANOV ROXANA
Data: 22.03.2019 A2: LINCU ORTANZA
ora: 15:00 R: NEDELCU ALEXANDRU
Stadion: GHENCEA Obs: COSTACHE MIHAI

 

Retur Liga 5
Programul jocurilor din 24.03.2019
LIGA 5 – SERIA 1
Nr. Echipa gazda Echipa oaspete Arbitrii si observatori
1 AFC VENUS 1914 STA A:
Seria: A1:
Date: A2:
ora: R:
Stadion: Obs:
2 ACS UNIREA POLI 2 AS TRACTIUNEA A: HRUSCA DAN
Seria: A1: DEACONU MIHAI
Date: 24.03.2019 A2: OANCEA SERGIU
ora: 15:00 R:
Stadion: LEU Obs: CRUCEANA VICTOR
3 ACS POWER TEAM Ca OLIMPIC A: MARINOIU RAZVAN
Seria: A1: MARIN RAZVAN
Date: 24.03.2019 A2: SOTIR GEORGE
ora: 15:00 R:
Stadion: AVERSA Obs: BOGACIU STAN
4 AFC CALCIO CS MILANNETO A: BUCUR CLAUDIU
Seria: A1: SERBAN SORIN
Date: 24.03.2019 A2: ULARU NARCIS
ora: 14:00 R:
Stadion: FRATIA Obs: LUPSA CRISTIAN
5 ACS SPORT TEAM AS ELECTRICA A: NEGRILA VLAD
Seria: A1: DOBROVAT ALEXANDRU
Date: 24.03.2019 A2: COJOCARU SILVIU
ora: 10:00 R:
Stadion: CORESI Obs: COSTACHE MIHAI

 

Retur Liga 5
Programul jocurilor din 24.03.2019
LIGA 5 – SERIA 2
Nr. Echipa gazda Echipa oaspete Arbitrii si observatori
1 ACS SPORTIVII BUC ACS MEXIC A: OANCEA ANDREI
Seria: A1: PAUN GEORGE
Date: 24.03.2019 A2: POPA ANDRU
ora: 14:00 R:
Stadion: CERNICA Obs: COSTACHE MIHAI
2 AFC TITAN BUC CS INTER GALAXY A: CIRSTEA IULIAN
Seria: A1: MANEA ANGEL
Date: 24.03.2019 A2: LINCU ORTANZA
ora: 17:00 R:
Stadion: SPARTAC Obs: BANTESCU COSTEL
3 AS ROYAL BUC AFC ATLETICO BUC 2003 A: VASILACHE COSMIN
Seria: A1: POSTOLACHE STEFAN
Date: 24.03.2019 A2: GIDEA DANIEL
ora: 12:00 R:
Stadion: ELECTROMAGNETICA Obs: CRUCEANA VICTOR
4 ACS RAPID FNG. ACS VK SOCCER A: ENE MIHAI
Seria: A1: PALCAU ALEXANDRU
Date: 24.03.2019 A2: DOBRE VIOREL
ora: 18:00 R:
Stadion: CORESI Obs: ZALUPCA CHRISTIAN
5 AS BENFICA NG ACS SPORTUL D & A A: GHEORGHE PETRISOR
Seria: A1: COLESNICENCO VLADIMIR
Date: 24.03.2019 A2: STOICA MIHAI
ora: 16:00 R:
Stadion: CORESI Obs: SIMTION DANIEL

 

Program Jocuri Copii si Juniori – 23.03.2019 – SAMBATA
Nr. Teren Data ora Categ. Echipa gazda Echipa oaspete Arbitrul Arbitrul A1 Arbitrul A2 Rezerva
1 1 Decembrie 23.03 9:30 04/1 ACP 3 Kids Sport CSA Steaua Bucur Claudiu Calin Daniel Costache Ginel
2 Arena Valencia 23.03 8:00 2000 CS Cadet ACS Prosport Vasilache Cosmin Postolache Stefan Voinea Dragos
3 Arena Valencia 23.03 10:30 2002 CS Cadet SC FC FCSB Voinea Dragos Vasilache Cosmin Postolache Stefan
4 Aversa 23.03 09:00 04/2 CS Antilopa AFC Comprimare Gim. Cojocaru Silviu Dragota Claudiu Oancea Filip
5 Aversa 23.03 11:00 2002 CS Electroaparataj AS CS Carmen 1937 Dragota Claudiu Cojocaru Silviu Oancea Filip
6 Aversa 23.03 13:30 04/1 ACS Steaua NG Lic. Teh. Sf. Pantelimon Dragota Claudiu Cojocaru Silviu Oancea Filip
7 Biruinta 23.03 09:00 2002 CSS 1 FC Rusanu Cirstea Iulian Bobaru George Cosmescu Vlad
8 Biruinta 23.03 11:00 03/2 CSS 2 AFC Comprimare Gim Cirstea Iulian Bobaru George Cosmescu Vlad
9 Buftea FRF 23.03 10:00 2002 AS Vointa Buftea AFC Viitorul Marin Razvan Oancea Sergiu Sandu Bogdan
10 Coresi 23.03 12:30 04/2 CSTC campion ACS Real Sport Oancea Andrei Dobre Viorel Paturcea Marian
11 Coresi 23.03 18:00 03/1 Echipa CS Sport ACS Tractiunea Oancea Andrei Dobre Viorel Paturcea Marian
12 Crevedia 23.03 16:00 2000 ACS Vointa Crevedia 2018 AS Automatica Ramulescu Dumitru Joimir Ionel Goanta Alex.
13 CSN Lia Manoliu 23.03 10:00 05/2 Lic. Teh. Sf. Pantelimon SC Dinamo 1948 2 Gheorghe Petrisor Ularu Narcis Bugeanu Alin
14 Dinamo Sintetic 23.03 10:00 05/3 CS FC Dinamo 2 AS Daimon Nitu Vlad Neacsu Robert Rosu Alex.
15 Frăția 23.03 16:00 05/2 ACS Inizio SC FC FCSB 2 Marin Alex. Marin Costel Petrisor Calin
16 Ghencea 23.03 10:00 2000 CSA Steaua SCFC Voluntari Valusescu Maria Gheorghe Alex. Serban Sorin Bantescu Costel
17 Juventus 23.03 9:30 05/1 AFC Daco-Getica SC Dinamo 1948 Trofin Traian Sirghi Raluca Popa Andru
18 Mircea Eliade 23.03 10:00 05/1 LPS Mircea Eliade ACS inițială Hrusca Dan Gidea Daniel Lincu Ortanza
19 Mircea Eliade 23.03 12:00 2000 LPS Mircea Eliade Ca Olimpic Hrusca Dan Gidea Daniel Lincu Ortanza Costache Mihai
20 Mircea Eliade 23.03 15:00 03/2 LPS Mircea Eliade ACS Elite 2 Gidea Daniel Hrusca Dan Lincu Ortanza Costache Mihai
21 Olimpic 23.03 09:00 04/2 Ca Olimpic ACS Dinamo NG Diaconu Adrian Sterp Ioan Grasu Mihai
22 Olimpic 23.03 11:00 05/3 Ca Olimpic AS Viitorul Giurgiu Diaconu Adrian Sterp Ioan Grasu Mihai
23 Olimpic 23.03 13:00 2002 Ca Olimpic Palatul Nat. al Copiilor Sterp Ioan Diaconu Adrian Grasu Mihai
24 Otopeni 23.03 10:00 2000 CS Alpas Sport CS Otopeni Chelariu Alin Marcef Mihai Constantinescu Radu
25 Pipera 23.03 15:30 05/3 SCFC Voluntari 2 CSS 4 Manea Alex. Petrescu Andrei Dinu Bogdan
26 Progresul Spartac 23.03 10:00 05/1 ACS Prog.1944 Spartac CSA Steaua Negrila Vlad Enache Adrian Biju Alex.
27 Progresul Spartac 23.03 12:00 04/2 Progresul 1944 Spartac 2 ACS Luceafarul NG Biju Alex. Negrila Vlad Enache Adrian
28 Progresul Spartac 24.03 14:00 04/1 ACS Prog.1944 Spartac CS FC Dinamo Negrila Vlad Enache Adrian Biju Alex.
29 ROMPRIM 23.03 09:00 04/1 AS Romprim LPS Mircea Eliade Merabtine Letfi Duculescu Valentin Pana Andrei
30 Tiriac Arena 23.03 10:00 2002 SC Dinamo 1948 CS FC Dinamo Vasilescu Andrei Lazăr Matei Ghita Robert Cristoloveanu Gheorghe

 

Programul Jocuri Copii si Juniori – 24.03.2019 – DUMINICA
Nr. Teren Data ora Categ. Echipa gazda Echipa oaspete Arbitrul Arbitrul A1 Arbitrul A2 Rezerva
1 1 Decembrie 24.03 9:30 03/1 ACP 3 Kids Sport AS Dan Chilom Diaconu Adrian Enache Adrian Tanase Valentin
2 Aversa 24.03 11:00 04/2 ACS Celtic FCSB SA 2 Marinoiu Razvan Marin Razvan Sotir George
3 Biruinta 24.03 09:00 2000 AFCS Real Crangasi ACS Victoria Purice Florin Mareș Marius Nitu Vlad
4 Biruinta 24.03 11:00 04/1 ACS Proteam SC FC FCSB Mareș Marius Purice Florin Nitu Vlad
5 Clinceni 24.03 12:00 03/2 ACS Prosport AS Tricolor FC Isac Iustin Dulgheru Antonio Sandu Alin
6 Clinceni 24.03 14:00 05/2 ACS Prosport 2 ACS Micii Fotbalisti Isac Iustin Dulgheru Antonio Sandu Alin
7 Coresi 24.03 12:00 05/2 ACS Tânăr Steaua Alexandria LPS Mircea Eliade 2 Lechea Cristian Bojin Paul Dinu Bogdan
8 CSN Lia Manoliu 24.03 10:00 03/1 Lic. Teh. Sf. Pantelimon ACS Elite Chelariu Alin Grama Gabriel Pisla Iustin
9 CSN Lia Manoliu 24.03 12:30 03/1 AS CS Carmen 1937 SC FC Rapid Grama Gabriel Pisla Iustin Chelariu Alin
10 Dinamo Sintetic 24.03 10:00 2000 CS FC Dinamo AS CS Carmen 1937 Ene Mihai Dobre Viorel Merabtine Lotfi
11 FCSB 24.03 09:00 05/1 FCSB SA ACS Juniorul 2014 Bucur Claudiu Serban Sorin Ularu Narcis
12 Ghencea 24.03 10:00 03/1 CSA Steaua CS Concordia Chiajna Bunghiuz Aisha Nechita Dragos Circiumaru Lucas
13 Ghencea 24.03 12:00 05/2 CSA Steaua CSTC campion Bunghiuz Aisha Nechita Dragos Circiumaru Lucas
14 Juventus 24.03 10:00 05/3 ASC Daco-Getica 2 ACS Benfica NG Cirstea Iulian Bobaru George Cosmescu Vlad
15 Juventus 24.03 13:00 05/1 AS Dan Chilom CS FC Dinamo Cirstea Iulian Bobaru George Cosmescu Vlad
16 Pipera 24.03 10:30 05/1 SCFC Voluntari CS Concordia Chiajna Florea Gabriel Marcef Mihai Lincu Ortanza
17 Pipera 24.03 12:00 03/2 SCFC Voluntari Progresul Buc. 2005 Florea Gabriel Marcef Mihai Lincu Ortanza
18 Politehnica 24.03 11:00 05/3 FC Fair Play AS Real Nou Duculescu Valentin Petre Fhilip Marin Alex.
19 Prosport 24.03 17:30 05/1 AFC Calcio Echipa CS Sport Goanta Andrei Voinea Dragos Goanta Alex.
20 Rocar 24.03 09:00 05/3 AFC Comprimare Gim CS Derby Ramulescu Dumitru Protopopescu Robert Pana Andrei
21 Tiriac Arena 24.03 09:00 05/2 AFC Rapid Echipa CS Sport 2 Manea Angel Nitu Vlad Neacsu Robert
22 Tractiunea 24.03 10:00 2000 AFC Vis de București CS Alpas Sport Oancea Andrei Paun George Popa Andru
1 Tiriac Arena 25.03 19:30 03/2 FC Metaloglobus SC Dinamo 1948 Hrusca Dan Pisla Iustin Voinea Dragos

 

Programul Jocuri pe teren Redus – 23 / 24.03.2019
Nr. Teren Data ora Categoria Nr.jocuri Nr.arbitri Arbitrul A1 Arbitrul A2 delegat
1 Arena Valencia 23:03 09:00 2009V 8 2 Crisan Alexandru Iliescu Cristian Crisan Alexandru
2 Coresi 23:03 12:00 2007 / V 7 2 Dragoi Vladut Circiu Andrei
3 Danilescu 23:03 10:00 2010/1 8 1 Zota Andrei Strati Dumitru
4 FCSB 23:03 09:00 2006 / Albastru 5 2 Voicu Adrian Curea Răzvan Florea Vasile
5 FCSB 23:03 09:00 2008/1 7 2 Isac Iustin Nedelcu Alexandru
6 Gorjului 23:03 09:00 2011 / Rosu 7 1 Bunghiuz Aisha
7 Juventus 23:03 09:00 2006 / R 8 2 Mihailoiu Marian Joimir Ionel
8 Prosport Arena 23:03 09:00 2006/1 7 2 Goanta Andrei Grama Gabriel Craciunescu Virgil
9 Prosport Arena 23:03 09:00 2008 / G 8 2 Nedelea Daniel Toader Silviu Nistor Gheorghe
10 Prosport Arena 23:03 09:00 2010 / V 6 1 Iordache George Cruceana Victor
11 Regiile 23:03 11:00 2010 / G 6 1 Dulgheru Antonio Dobre Marian
12 ROMPRIM 23:03 09:00 2008 / Albastru 8 2 Sandu Gheorghe Radoi Cristian Sandu Gheorghe
13 Strand Berceni 23:03 09:00 2009 / R 8 2 Munteanu Marius Grigore Andrei Munteanu Marius
14 Sud Arena 23:03 09:00 2006 / G 7 2 Petre Fhilip Barbu Mihai
15 Tei 23:03 09:00 2010 / Alb 7 1 Pisla Iustin
1 Antilopa 24:03 11:10 2011 / Galben 8 1 Rosu Alexandru
2 Arena Valencia 24:03 09:00 2009 / Alb 8 2 Crisan Alexandru Pislan Laurentiu Crisan Alexandru
3 Coresi 24:03 09:00 2008 / R 8 2 Vancea Petre Nicolaescu Florian Vancea Petre
4 FCSB 24:03 09:00 2007/1 8 2 Zota Andrei Nedelea Daniel Manole Alexandru
5 FCSB 24:03 09:00 2009 / Albastru 8 2 Biju Alexandru Sandu Mircea Costache Nicolae
6 Gorjului 24:03 09:00 2012 6 1 Sandu Bogdan Ramureanu Adrian
7 Juventus 24:03 09:00 2007 / G 6 2 Mihailoiu Marian Vasilescu Andrei
8 Olimpic 24:03 09:00 2006 / V 7 2 Constantin Ronaldo Pena Ciprian
9 Parcul Florilor 24:03 09:00 2010 / Albastru 8 1 Barbu Mihai Nutu Petre
10 Prosport Arena 24:03 09:00 2007 / R 6 2 Goanta Andrei Goanta Alexandru Simția Daniel
11 Prosport Arena 24:03 09:00 2009/1 8 2 Voinea Dragos Oancea Filip Bantescu Costel
12 Prosport Arena 24:03 09:00 2011/1 7 1 Hrusca Dan
13 Rocar 24:03 09:00 2010 / R 8 1 Dragoi Vladut
14 ROMPRIM 24:03 09:00 2009 / G 7 2 Bogaciu Nicolae Bisoi Remus Bogaciu Nicolae
15 Strand Berceni 24:03 09:00 2008 / V 8 2 Sandu Gheorghe Ghita Robert Sandu Gheorghe
16 Sud Arena 24:03 09:00 2007 / Albastru 7 2 Bogdan Alexandru Lazăr Matei