Delegari arbitri

PROGRAM
arbitrii
DESCHIDERE SEZON
2018-2019
Nr. crt. actiune Data ora
1 Sedinta de incepere sezon 2018 – 2019 02.08.2018 17,00
2 Vizita medicala 30.07 – 17.08.2018 13,00
3 Cursuri de instruire arbitri și observatori 16.08.2018 17,00
4 Testare fizica arbitrii 20.08.2018 17,00
5 Prima etapa sezon 2018 – 2019 – Liga 4 24 – 25.08.2018 18,00
6 Pregatire teoretica permanenta În fiecare joi 17,00

 

TABEL
PROGRAMARE VIZITA MEDICALA
30.07 – 17.08.2018
POLICLINICA PENTRU SPORTIVI VITAN
Fiecare arbitru trebuie să se prezinte la vizita medicală la data și ora la care
este programat cu:
– EKG citit de medicul specialist
– Cartea de identitate
– analizele care se efectuează la un laborator specializat cu referire la medicul de
Familie
Nu se plătesc
TREBUIE SA RĂSPUNS ORELE DE PROGRAMARE
30.07.2018 – ORA 13,00
1 Avram Marius – Andrei
2 Bucur Claudiu Stefan
3 Cirstea Iulian Ștefan
ORA 14,00
4 Combei Napoleon Andrei
5 Despina Alexandru
6 Dragota Claudiu
ORA 15,00
7 Georgescu Cezar
8 Gheorghe Petrisor
9 Goanta Andrei
ORA 16,00
10 Ion Alexandru George
11 Isac Iustin
12 Marinoiu Razvan
ORA 17,00
13 Negrila Vlad George
14 Oproiu Gabriel Nicolae
01.08.2018 – ORA 13,00
1 Ramulescu Dumitru
2 Rusu Lucian
3 Trofin Traian
ORA 14,00
4 Valusescu Maria Alexandra
5 Vlad Constantin
6 Adam Eduard Samuel
ORA 15,00
7 Balint Stefan Fabrizio
8 Becheanu Horațiu Andrei
9 Belu Daniel
ORA 16,00
10 Bicosu Ionut Alexandru
11 Biju Alexandru Ionut
12 Bobaru George Ionut
ORA 17,00
13 Bratu Dennis Stefan
14 Bunghiuz Aisha Nicoleta
03.08.2018 – ORA 13,00
1 Chiripuci  Bogdan  Cristian
2 Cojocaru Silviu Adrian
3 Colesnicenco Vladimir
ORA 14,00
4 Cosovanu Daniel
5 Crisan  Andrei
6 David Alin Marian
ORA 15,00
7 Deaconu Mihai
8 Dedu Alexandru
9 Derbas Wisam Dan
ORA 16,00
10 Doni Iulian
11 Dragoi Vlad Stefan
12 Ducman Ion Catalin
ORA 17,00
13 Dulgheru Antonio Valentin Marcel
14 Dumitrescu Andrei Catalin
06.08.2018 – ORA 13,00
1 Enache Adrian Ionut
2 Ghetu Mihai Catalin
3 Grama  Gabriel Mihai
ORA 14,00
4 Hrusca Dan Ionut
5 Luca Alexandru Rares
6 Manea Angel
ORA 15,00
7 Manole Iulian Razvan
8 Maxim  Florin – Bogdan
9 Murariu Alexandru
ORA 16,00
10 Nechita Dragos
11 Nedelcu Alexandru Marian
12 Nedelea  Daniel – Georgian
ORA 17,00
13 Nidelea Alexandru
14 Nitu Alexandru
08.08.2018 – ORA 13,00
1 Oancea Nicolae Andrei
2 Oancea Filip Ciprian
3 Oancea Sergiu Ciprian
ORA 14,00
4 Pirvu Alexandru
5 Pantilimon Andrei Laurentiu
6 Pisla Iustin Ioan
ORA 15,00
7 Sirghi Raluca Mirela
8 Spinu Nicolas
9 Sterp Ioan Marius
ORA 16,00
10 Tirca Ioan Catalin
11 Ularu Narcis Ionut Cristian
12 Ularu Robert – Traian – Costin
ORA 17,00
13 Vasilescu Andrei Ionut
14 Voinea  Dragos – Adrian
10.08.2018 – ORA 13,00
1 Ceausu Stefan Alin
2 Ciobanu Stefan Alin
3 Cocarlea  Razvan Mihai
ORA 14,00
4 Constantin Robert
5 Draghici Iulian Armando
6 Ghiburici Gabriel Marian Ovidiu
ORA 15,00
7 Ghinea Florin Andrei
8 Grozav Luca Mihai
9 Guna Cristian Florin
ORA 16,00
10 Ioan Gabriel Sorin
11 Iordache George
12 Joimir  Ionel – Florinel
ORA 17,00
13 Mara Marian
14 Marcef Mihai
13.08.2018 – ORA 13,00
1 Mares  Marius – Florin
2 Musteret Florentina
3 Purice Florin Alin
ORA 14,00
4 Sandu Alin Alexandru
5 Sandu Ionut Ciprian
6 Serbanescu Alexandru Dan
ORA 15,00
7 Stoica Gabriel
8 Alexandru Marian
9 Ciobanu Razvan Ovidiu
ORA 16,00
10 Circiumaru Lucas Gabriel
11 Costache Ginel Alexandru
12 Dumitru Robert Constantin
ORA 17,00
13 Gheorghe Gabriel Alexandru
14 Gheorghe Silviu Gabriel
17.08.2018 – ORA 13,00
1 Grasu Mihai
2 Ionica Andrei Dragos
3 Mihailoiu Marian Filisan
ORA 14,00
4 Mutu Andrei Gabriel
5 Pana Andrei Alexandru
6 Paturcea Marian Alexandru
ORA 15,00
7 Paun George Ciprian
8 Paunescu Rares Gabriel
9 Popa Andru Gabriel
ORA 16,00
10 Pricop Antonio Cristian
11 Radu Costi Florentin
12 Rasarit Marius Gabriel
13 Serban Sorin Ionut