Despre noi

Comisiile AMFM Hotarari si decizii Liga a IV-a Liga a V-a Cupa Romaniei OLD BOYS Campionat copii si juniori Futsal Comisia municipala a arbitrilor: Scoala de arbitrii de fotbal Formulare Regulamente Contact
Grupa 1 Grupa 2
   Clasament  Jucatori suspendati   Delegari Liga IV   Program Liga IV Echipe inscrise in campionat Liga IV Rezultate Tur 2012-2013
 

ATENTIE !

PE DATA DE 29.04.2014 si  06.05.2014, ORA 17:00 SUNT PROGRAMATE ETAPE  INTERMEDIARE LA LIGA A - IV -A .

Turul ligii a IV a      
Programul jocurilor din 18.04.2014    
LIGA IV,zona 1,etapa  21
# echipe    
1 FC CHITILA STA A:   
  seria 1  A1:  
  Data:    A2:   
  Ora:   R:   
  Stadion   Obs:   
2 PROGR. CERNICA CONCORDIA CH. A:   
  seria 1  A1:  
  Data:  Nu se disputa. A2:   
  Ora:   R:   
  Stadion   Obs:   
3 VOINTA BUFTEA FC VOLUNTARI A:   
  seria 1  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion BUFTEA - CENTRU Obs:   
4 SPER SABARENI VK SOCCER A:   
  seria 1  A1:  
  Data:  19.04.2014 A2:   
  Ora: 16:00 R:   
  Stadion SABARENI Obs:   
5 GVD STA A:   
  seria 1  A1:  
  Data:    A2:   
  Ora:   R:   
  Stadion BUFTEA/BIRUINTA Obs:   
6 CS VICTORIA ACS CORBEANCA A:   
  seria 1  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion BRAGADIRU Obs:   
7 CS PANTELIMON FC JUNIORUL 1 A:   
  seria 1  A1:  
  Data:  17.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion ACUMULATORUL 2 Obs:   
         
LIGA IV,zona 2, etapa 7
# echipe   arbitri
1 SPICUL ROMPAN ILIE OANA A:   
  seria 2  A1:  
  Data:  Nu se disputa. A2:   
  Ora:   R:   
  Stadion   Obs:   
         
2 AT FLOREASCA AFC PROGRESUL A:   
  seria 2  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion FLOREASCA-TERMO Obs:   
         
3 AS EL-APARATAJ CS ELECTRICA A:   
  seria 2  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion EL-APARATAJ Obs:   
         
4 COMPREST GIM SOIMII IMUC A:   
  seria 2  A1:  
  Data:  Nu se disputa. A2:   
  Ora:   R:   
  Stadion   Obs:   
5 FC JUNIORUL 2 UNIREA TRICOLOR A:   
  seria 2  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion IOR Obs:   
         
6 AS FRATIA 2 AS ROMPRIM A:   
  seria 2  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion FRATIA Obs:   
7 FC 1 DECEMBRIE METALOGLOBUS A:   
  seria 3  A1:  
  Data:  18.04.2014 A2:   
  Ora: 17:00 R:   
  Stadion 1 DECEMBRIE Obs:   
         
 
 
       
  PROGRAMUL ETAPELOR
   IN TURUL CAMPIONATULUI  2013-2014
  LIGA A-IV-A ZONA 1
ETAPA  1.    20.09.2013 Rezultat   ETAPA  5.   11.10.2013 Rezultat   ETAPA  9.    01.11.2013     Rezultat  
SPER. SABARENI CS PANTELIMON 1 2   PROGR. CERNICA CS PANTELIMON 1 2   CS PANTELIMON AS FRATIA 1 - -  
GVD VOINTA BUFTEA 3 1   VOINTA BUFTEA FC CHITILA 0 7   FC CHITILA CONCORDIA CH. 0 0  
CS VICTORIA PROGR. CERNICA 3 2   SPER. SABARENI AS FRATIA 1 - -   PROGR. CERNICA FC VOLUNTARI 0 2  
FC JUNIORUL 1 FC CHITILA 2 2   GVD CONCORDIA CH. 0 0   VOINTA BUFTEA VK SOCCER 7 2  
ACS CORBEANCA AS FRATIA 1 - -   CS VICTORIA FC VOLUNTARI 0 8   SPER. SABARENI FC SPORTUL ST. - -  
FC SPORTUL ST. CONCORDIA CH. - -   FC JUNIORUL 1 VK SOCCER 10 0   GVD ACS CORBEANCA 1 0  
VK SOCCER FC VOLUNTARI 0 0   ACS CORBEANCA FC SPORTUL ST. - -   CS VICTORIA FC JUNIORUL 1 0 12  
                             
                             
ETAPA  2.    27.09.2013 Rezultat   ETAPA  6.    18.10.2013 Rezultat   ETAPA  10.   08.11.2013        Rezultat  
VOINTA BUFTEA SPER. SABARENI 6 1   FC CHITILA PROGR. CERNICA 14 0   CONCORDIA CH. AS FRATIA 1 - -  
PROGR. CERNICA GVD 1 2   AS FRATIA 1 VOINTA BUFTEA - -   FC VOLUNTARI FC CHITILA 1 2  
FC CHITILA CS VICTORIA 8 0   CONCORDIA CH. SPER. SABARENI 9 0   VK SOCCER PROGR. CERNICA 8 0  
AS FRATIA 1 FC JUNIORUL 1 - -   FC VOLUNTARI GVD 2 1   FC SPORTUL ST. VOINTA BUFTEA - -  
CONCORDIA CH. ACS CORBEANCA 7 1   VK SOCCER CS VICTORIA 2 0   ACS CORBEANCA SPER. SABARENI 4 1  
FC VOLUNTARI FC SPORTUL ST. - -   FC SPORTUL ST. FC JUNIORUL 1 - -   FC JUNIORUL 1 GVD 6 1  
CS PANTELIMON VK SOCCER 2 0   CS PANTELIMON ACS CORBEANCA 1 0   CS VICTORIA CS PANTELIMON 3 2  
                             
                             
ETAPA  3.    15.10.2013 - INT Rezultat   ETAPA  7.    125.10.2013    Rezultat   ETAPA  11.    12.11.2013 - INT     Rezultat  
VOINTA BUFTEA CS PANTELIMON 2 1   CS PANTELIMON FC CHITILA 0 3   CS PANTELIMON CONCORDIA CH. 0 3  
SPER. SABARENI PROGR. CERNICA 2 2   PROGR. CERNICA AS FRATIA 1 - -   AS FRATIA 1 FC VOLUNTARI - -  
GVD FC CHITILA 2 1   VOINTA BUFTEA CONCORDIA CH. 1 4   FC CHITILA VK SOCCER 8 2  
CS VICTORIA AS FRATIA 1 - -   SPER. SABARENI FC VOLUNTARI 2 2   PROGR. CERNICA FC SPORTUL ST. - -  
FC JUNIORUL 1 CONCORDIA CH. 5 2   GVD VK SOCCER 5 2   VOINTA BUFTEA ACS CORBEANCA 1 0  
ACS CORBEANCA FC VOLUNTARI 2 9   CS VICTORIA FC SPORTUL ST. - -   SPER. SABARENI FC JUNIORUL 1 0 4  
FC SPORTUL ST. VK SOCCER - -   FC JUNIORUL 1 ACS CORBEANCA 13 0   GVD CS VICTORIA 3 2  
                             
                             
ETAPA  4.    04.10.2013    Rezultat   ETAPA  8.    29.10.2013  -  INT Rezultat   ETAPA  12.    15.11.2013 Rezultat  
PROGR. CERNICA VOINTA BUFTEA 2 3   AS FRATIA 1 FC CHITILA - -   FC VOLUNTARI CONCORDIA CH. 3 0  
FC CHITILA SPER. SABARENI 10 0   CONCORDIA CH. PROGR. CERNICA 9 2   VK SOCCER AS FRATIA 1 - -  
AS FRATIA 1 GVD - -   FC VOLUNTARI VOINTA BUFTEA 6 1   FC SPORTUL ST. FC CHITILA - --  
CONCORDIA CH. CS VICTORIA 10 0   VK SOCCER SPER. SABARENI 2 4   ACS CORBEANCA PROGR. CERNICA 3 0  
FC VOLUNTARI FC JUNIORUL 1 1 2   FC SPORTUL ST. GVD - -   FC JUNIORUL 1 VOINTA BUFTEA 16 0  
VK SOCCER ACS CORBEANCA 2 3   ACS CORBEANCA CS VICTORIA 2 0   CS VICTORIA SPER. SABARENI 0 6  
CS PANTELIMON FC SPORTUL ST. - -   FC JUNIORUL 1 CS PANTELIMON 11 0   GVD CS PANTELIMON 2 1  
                             
          ETAPA  13.    22.11.2013 Rezultat            
          CS PANTELIMON FC VOLUNTARI 1 4            
          CONCORDIA CH. VK SOCCER 6 2            
          AS FRATIA 1 FC SPORTUL ST. -              
          FC CHITILA ACS CORBEANCA 2 0            
          PROGR. CERNICA FC JUNIORUL 1 1 5            
          VOINTA BUFTEA CS VICTORIA 6 1               
          SPER. SABARENI GVD 1 4            
LIGA A-IV-A ZONA 2
ETAPA  1.    20.09.2013 Rezultat   ETAPA  5.   11.10.2013 Rezultat   ETAPA  9.    01.11.2013    Rezultat  
COMPREST GIM FC 1 DECEMBRIE 0 1   AT. FLOREASCA FC 1 DECEMBRIE 6 1   FC 1 DECEMBRIE ILIE OANA 4 0  
FC JUNIORUL 2 AS EL-APARATAJ 0 5   AS EL-APARATAJ SPICUL ROMPAN 5 8   SPICUL ROMPAN AFC PROGRESUL 2 2  
AS FRATIA 2 AT. FLOREASCA 0 4   COMPREST GIM ILIE OANA 2 0   AT. FLOREASCA CS ELECTRICA 0 3  
METALOGLOBUS SPICUL ROMPAN 1 11   FC JUNIORUL 2 AFC PROGRESUL 0 5   AS EL-APARATAJ SOIMII IMUC 3 0  
AS ROMPRIM ILIE OANA 3 6   AS FRATIA 2 CS ELECTRICA 1 1   COMPREST GIM UNIREA TRIC. 5 1  
UNIREA TRIC. AFC PROGRESUL 4 2   METALOGLOBUS SOIMII IMUC 10 0   FC JUNIORUL 2 AS ROMPRIM 3 5  
SOIMII IMUC CS ELECTRICA 1 4   AS ROMPRIM UNIREA TRIC. 2 4   AS FRATIA 2 METALOGLOBUS 2 2  
                             
                             
ETAPA  2.    27.09.2013 Rezultat   ETAPA  6.    18.10.2013   Rezultat   ETAPA  10.   08.11.2013        Rezultat  
AS EL-APARATAJ COMPREST GIM 3 1   SPICUL ROMPAN AT. FLOREASCA 0 9   AFC PROGRESUL ILIE OANA 5 1  
AT. FLOREASCA FC JUNIORUL 2 4 2   ILIE OANA AS EL-APARATAJ 0 6   CS ELECTRICA SPICUL ROMPAN 3 1  
SPICUL ROMPAN AS FRATIA 2 3 2   AFC PROGRESUL COMPREST GIM 0 3   SOIMII IMUC AT. FLOREASCA 2 5  
ILIE OANA METALOGLOBUS 11 1   CS ELECTRICA FC JUNIORUL 2 4 2   UNIREA TRIC. AS EL-APARATAJ 0 0  
AFC PROGRESUL AS ROMPRIM 2 1   SOIMII IMUC AS FRATIA 2 2 4   AS ROMPRIM COMPREST GIM 3 1  
CS ELECTRICA UNIREA TRIC. 1 1   UNIREA TRIC. METALOGLOBUS 4 0   METALOGLOBUS FC JUNIORUL 2 3 0  
FC 1 DECEMBRIE SOIMII IMUC 4 2   FC 1 DECEMBRIE AS ROMPRIM 3 5   AS FRATIA 2 FC 1 DECEMBRIE 2 0  
                             
                             
ETAPA  3.    15.10.2013 - INT Rezultat   ETAPA  7.    25.10.2013   Rezultat   ETAPA  11.    12.11.2013 - INT      Rezultat  
AS EL-APARATAJ FC 1 DECEMBRIE 6 3   FC 1 DECEMBRIE SPICUL ROMPAN 5 3   FC 1 DECEMBRIE AFC PROGRESUL 1 5  
COMPREST GIM AT. FLOREASCA 3 1   AT. FLOREASCA ILIE OANA 5 2   ILIE OANA CS ELECTRICA 1 2  
FC JUNIORUL 2 SPICUL ROMPAN 2 2   AS EL-APARATAJ AFC PROGRESUL 7 0   SPICUL ROMPAN SOIMII IMUC 5 2  
AS FRATIA 2 ILIE OANA 0 2   COMPREST GIM CS ELECTRICA 1 1   AT. FLOREASCA UNIREA TRIC. 2 1  
METALOGLOBUS AFC PROGRESUL 4 2   FC JUNIORUL 2 SOIMII IMUC 7 1   AS EL-APARATAJ AS ROMPRIM 1 3  
AS ROMPRIM CS ELECTRICA 0 3   AS FRATIA 2 UNIREA TRIC. 0 1   COMPREST GIM METALOGLOBUS 7 0  
UNIREA TRIC. SOIMII IMUC 12 0   METALOGLOBUS AS ROMPRIM 7 5   FC JUNIORUL 2 AS FRATIA 2 1 5  
                             
                             
ETAPA  4.    04.10.2013   Rezultat   ETAPA  8.       29.10.2013 -  INT Rezultat   ETAPA  12.    15.11.2013 Rezultat  
AT. FLOREASCA AS EL-APARATAJ 10 3   ILIE OANA SPICUL ROMPAN 5 1   CS ELECTRICA AFC PROGRESUL 3 2  
SPICUL ROMPAN COMPREST GIM 3 6   AFC PROGRESUL AT. FLOREASCA 4 5   SOIMII IMUC ILIE OANA 0 3  
ILIE OANA FC JUNIORUL 2 7 1   CS ELECTRICA AS EL-APARATAJ 3 0   UNIREA TRIC. SPICUL ROMPAN 2 3  
AFC PROGRESUL AS FRATIA 2 2 2   SOIMII IMUC COMPREST GIM 1 2   AS ROMPRIM AT. FLOREASCA 3 9  
CS ELECTRICA METALOGLOBUS 2 1   UNIREA TRIC. FC JUNIORUL 2 4 0   METALOGLOBUS AS EL-APARATAJ 2 2  
SOIMII IMUC AS ROMPRIM 2 5   AS ROMPRIM AS FRATIA 2 1 4   AS FRATIA 2 COMPREST GIM 1 5  
FC 1 DECEMBRIE UNIREA TRIC. 5 3   METALOGLOBUS FC 1 DECEMBRIE 2 3   FC JUNIORUL 2 FC 1 DECEMBRIE 0 5  
                             
                             
          ETAPA  13.    22.11.2013 Rezultat            
          FC 1 DECEMBRIE CS ELECTRICA 0 3            
          AFC PROGRESUL SOIMII IMUC 6 1            
          ILIE OANA UNIREA TRIC. 1 2            
          SPICUL ROMPAN AS ROMPRIM 2 8            
          AT. FLOREASCA METALOGLOBUS 4 2            
          AS EL-APARATAJ AS FRATIA 2 5 0               
          COMPREST GIM FC JUNIORUL 2 4 0            
 
NOTA: ASF FRATIA 1 S-A RETRAS DIN CAMPIONATUL DE LAGA A-IV-A, ZONA 1 SI CONFORM REGULAMENTULUI, TOATE REZULTATELE OBTINUTE IN JOCURILE DISPUTATE SE ANULEAZA.
Despre noi    |    Liga a IV-a    |    Cupa Romaniei  |   Campionat copii si juniori    |   Futsal    |   Comisia municipala de arbitrii    |   Scoala de arbitrii    |    Contact  

  designed by Orlando

2010 © All Rights Reserved AMFB