Program Juniori 11/11

ATENTIE ;25/26.09.2018-INTERMEDIARA LA GRUPELE 2000 SI 2004

PROGRAM JUNIORI 22/23.09.2018

Nr. Teren Data Ora Cat Echipa Gazda Echipa Oaspete
1 EL APATAJ 22.09 16;30 2000 AUTOMATICA – VOINTA CREVEDIA
2 OTOPENI 22.09 9;00 2000 CS OTOPENI – AFC ASALT
3 VIITORUL 22.09 12;00 2000 AFC VIITORUL – ACS BUCHAREST
4 OLIMPIC 22.09 12;00 2000 AS OLIMPIC – M ELIADE
5 PROSPORT 22.09 19;30 2000 PROSPORT – CADET
6 PIPERA 22.09 9;00 2000 VOLUNTARI – CSA STEAUA
7 EL APATJ 22.09 10;30 2000 ALPAS SPORT – VIS DE BUC
8 VIITORUL 23.09 9;00 2000 CARMEN 1937 – CS FC DINAMO
9 CORESI 22.09 15;00 2000 VICTORIA BUC – REAL CRANGASI
10 BIRUINTA 22.09 9;00 2002 CSS1 – AS CS CARMEN 1937
11 OLIMPIC 22.09 14;00 2002 AS OLIMPIC – FC RUSANU
12 BUFTEA 22.09 14;00 2002 VOINTA BUFTEA – PALATUL COPIILOR
13 ELIADE 23.09 9;00 2002 M ELIADE – VIITORUL
14 PROSPORT 22.09 17;30 2002 PROSPORT – VICTORIA BUC
15 —————- 2002 SC DINAMO 1948 – STA
16 PROSPORT 23.09 19;30 2002 CADET – CS FC DINAMO
17 EL APARJ 22.09 8;30 2002 ELECTROAPARATAJ – SC FC FCSB
18 CORESI 22.09 9;30 2003/1 SC FC R BUC – SF PANTELIMON
19 AGRONOMIA 22.09 9;00 2003/1 SPORT TEAM – CSA STEAUA
20 VIITORUL 23.09 11;00 2003/1 AS CS CARMEN 1937- ACP 3 KIDS SPORT
21 TRACTIUNEA 23.09 10;00 2003/1 TRACTIUNEA – AS DAN CHILOM
22 AMANAT 2003/1 ACS ELITE – CONCORDIA
23 ————- 2003/2 STA – PROSPORT
24 ELIADE 22.09 18;00 2003/2 M ELIADE – VOLUNTARI
25 IOR 23.09 9;00 2003/2 METALOGLOBUS – CSS2
26 FLOREASCA 22.09 11;30 2003/2 ACS ELITE – COMPREST GIM
27 CORESI 22.09 13;30 2003/2 TRICOLOR – PROGRESUL BUC 2005
28 ————- 2004/1 STA – DACO GETICA
29 ROMPRIM 22.09 9;00 2004/1 ROMPRIM – LUCEAFARUL NG
30 ROCAR 23.09 9;30 2004/1 REAL SPORT – COMPREST GIM
31 —————- 2004/2 STA – SC DINAMO 1948
32 GHENCEA 22.09 9;00 2004/2 CSA STEAUA – CELTIC
33 AVERSA 22.09 9;00 2004/2 ANTILOPA – SP STUD
34 ROCAR 23.09 15;00 2004/3 FC MARIO – PROSPORT
35 1 DEC 22.09 10;00 2004/3 3 KIDS SPORT – TANDEM
36 EL APATAJ 23.09 16;30 2004/3 STEAUA NG – DINAMO NG
37 —————- 2004/4 STA – METALOGLOBUS
38 CORESI 23.09 9;00 2004/4 ACS CP RAPID 2 – PROTEAM
39 DINAMO SIN 22.09 9;00 2004/4 CS DINAMO – AS OLIMPIC
40 ————— 2004/5 STA – SC FC FCSB
41 BIRUINTA 22.09 15;00 2004/5 CSS1 – SF PANTELIMON
42 EL APARATAJ 23.09 9;00 2004/5 AFC ASALT – M ELIADE
43 SPARTAC 23.09 9;30 2004/6 PROG SPARTAC – ACS CP RAPID
44 DACOGETICA 23.09 8;30 2004/6 DACO GETICA 2 – AS TERMO
45 CORESI 22.09 18;00 2004/6 CHAMPION – CAUTIS
46 ROSU 22.09 10;30 2005/1 CONCORDIA – VOLUNTARI
47 DINAMO SINT 23.09 11;30 2005/1 CS FC DINAMO – DAN CHILOM
48 IOR 23.09 11;15 2005/1 JUNIORUL 2014 – SC FC FCSB
49 CORNETU 23.09 10;00 2005/1 ACS INITIAL – M ELIADE
50 AGRONOMIA 23.09 13;00 2005/1 SPORT TEAM – AFC CALCIO
51 GHENCEA 23.09 11;00 2005/1 CSA STEAUA – PROG.1944 SPARTAC
52 TIRIAC 22.09 9;30 2005/1 SC DINAMO 1948 – DACO GETICA
53 —————- 2005/1 STA – PROSPORT
54 VIITORUL 22.09 14;00 2005/2 AFC RAPID – CHAMPION
55 FRATIA 23;09 12;30 2005/2 ACS INIZIO – SPORT TEAM
56 AVERSA 22.09 11;00 2005/2 SF PANTELIMON – SC FC FCSB
57 PROSPORT 23.09 17;30 2005/2 PROSPORT – SC DINAMO 1948
58 BIRUINTA 22.09 17;00 2005/2 PRO TEAM – MICII FOTBALISTI
59 CLINCENI 23.09 15;00 2005/2 YOUNG ST – ACS VALENCIA
60 ————- 2005/2 STA – M ELIADE
61 ROCAR 22.09 9;00 2005/3 COMPREST GIM – BENFICA NG
62 POLITEHNICA 22.09 9;00 2005/3 FAIR PLAY – CS DERBY
63 OLIMPIC 22.09 10;00 2005/3 AS OLIMPIC – REAL NEW
64 PIPERA 23.09 10;00 2005/3 VOLUNTARI 2 – AS VIITORUL G
65 SPARTAC 23.09 16;00 2005/3 FC JUNIORUL – CSS4
66 DINAMO SIN 23.09 10;00 2005/3 CS FC DINAMO – PRO TEAM 2
67 DACOGETICA 23.09 10;15 2005/3 DACO GETICA 2 – AS DAIMON
68 FCSB 23.09 18;30 2004/5 FCSB – CSS1

TEREN DATA ORA CTG GAZDE OASPETI
1 TRACTIUNEA 26.09 17;00 2000 VIS DE BUC – PROSPORT
2 DINAMO SINT 26.09 14;00 2000 CS FC DINAMO – ALPAS SPORT
3 BIRUINTA 25.09 11;00 2000 REAL CRANGASI – CARMEN 1937
4 CORESI 26.09 12;00 2000 VOINTA CREVEDIA – BUCHAREST UNITED
5 ELIADE 26.09 10;00 2000 M ELIADE – AUTOMATICA
6 GHENCEA 26.09 9;30 2000 CSA STEAUA – AS OLIMPIC
7 PROSPORT 26.09 13;00 2000 CS CADET – VOLUNTARI
8 OTOPENI 26;09 17;00 2000 CS OTOPENI – AFC VIITORUL
9 EL APARATAJ 26.09 17;00 2000 AFC ASALT – VICTORIA BUC
10 DACOGETICA 26.09 17;30 2004/1 DACO GETICA – ROMPRIM
11 OLIMPIC 25.09 18;00 2004/1 LUCEAFARUL NG – REAL SPORT
12 —— 2004/1 COMPREST GIM – STA
13 TIRIAC 25.09 9;00 2004/2 DINAMO 1948 – ANTILOPA
14 2004/2 SP STUD CSA – STEAUA
15 —— 2004/2 CELTIC – STA
16 CLINCENI 27.09 17;30 2004/3 PROSPORT – 3 KIDS SPORT
17 EL APARATAJ 25.09 16;00 2004/3 TANDEM – STEAUA NG
18 CORESI 26.09 15;00 2004/3 DINAMO NG – FC MARIO
19 IOR 26.09 10;00 2004/4 METALOGLOBUS – ACS CP RAPID 2
20 BIRUINTA 25.09 16;00 2004/4 PROTEAM – CS DINAMO
21 —– 2004/4 OLIMPIC – STA
22 FCSB 23.09 18;30 2004/5 FCSB – CSS1
23 EL APARATAJ 26.09 15;00 2004/5 SF PANTELIMON – ASALT
24 ———— 2004/5 M ELIADE – STA
25 CORESI 25.09 15;00 2004/6 ACS CP RAPID – DACOGETICA
26 CORESI 2004/6 TERMO – CHAMPION
27 CAUTIS 25.09 15;00 2004/6 CAUTIS – PROG SPARTAC