Program juniori 11 vs 11

Nr. Teren Date ora Echipa Gazda Echipa Oaspete
1  El.aparataj  22.04  11; 00 99 AS Elie Radu CS CONCORDIA CHIAJNA
2  Olimpic  22.04  11; 00 99 AS Olimpic FC Rusanu
3 99 STA LIC. TEH. SF. PANTELIMON
4 99 STA AS Tricolor
5  Otopeni  21.04  12; 00 99 CS Otopeni AFC Rapid
6  Tiriac  21.04  8; 00 99 CS Milanneto AFC Carmen
7 99  STA LPS Mircea Eliade
8  Prosport  20.04  16; 00 99 CS Cadet FC Juventus
9  Prosport  22.04  19; 30 99 ACADEMIA DE PROSPORT AFC Asalt
10 CORESI  22.04  8; 30 2001  ACADEMIA RAPID SPORT TEAM
11  Prosport  21.04  19; 30 2001 ACADEMIA DE PROSPORT LPS Mircea Eliade
12  Frăția  22.04  13; 00 2001 AFC Calcio AS VOINTA CREVEDIA
13 TIRIAC 22.04 10; 00 2001 SC DINAMO 1948 SA CS Cadet
14  Tiriac  22.04  15; 00 2001 AS Dan Chilom CSS 6
15  EL aparataj  22.04  13; 00 2001 AS Automatica Ca Olimpic
16  Coresi  20.04  14; 00 2001 CS Victoria AFC Rapid
17 2001 STA STA
18  Spartac  21.04  10; 00 2002 AFC Progresul Spartac CSS 1
19  Juventus  21.04  10; 00 2002 AFC Juventus LIC. TEH. SF. PANTELIMON
20 2002 STA AS Nefele Sport
21  Olimpic  22.04  13; 00 2002 AS  Olimpic AS ELECTROAPARATAJ
22 ROSU  20.04  15; 00 2002  SPORT TEAM CS CONCORDIA CHIAJNA
23  Viitorul  22.04  9; 00 2002 PALATUL NAT. CPIILOR CSA Steaua
24  Prosport  21.04  17; 30 2002 Prosport FC FCSB
25  Eliade 22.04  16; 00 2002 LPS MIRCEA ELIADE AS Vointa Buftea
26 Coresi  20.04  12; 00 2002 Sp Stud Carmen
27  Juventus  22.04  10; 00 203.1 FC Juventus AS Regal Sport
28 TIRIAC 21.04 10; 00 203.1 SC Dinamo 1948 SC FC FCSB SA
29  1 DEC  21.04  10; 00 203.1 ACP 3 Kids Sport CS FC Dinamo
30  CHIAJNA  22.04  16; 30 203.1 CS Concordia ACS Elite FA
31  ROCAR  22.04  14; 30 203.1 AFC COMPREST GIM AS Dan Chilom
32  GHENCEA  22.04  9; 00 203.1 CSA Steaua FC Voluntari
33  ELIADE  22.04  18; 00 203.1 LPS Mircea Eliade FC Metaloglobus
34 203.2 STA CS Delcea
35  FLOREASCA  21.04  11; 00 203.2 AS Nefele Sf. Pantelimon
36  CORESI  22.04  12; 00 203.2 Academia Rapid Inter București
37  CORESI  21.04  12; 00 203.2 CS TC Champion Echipa CS Pro
38  IOR  21.04  12; 30 203.2 Carmen ACS Juniorul 2014
39  VIITORUL  21.04  9; 00 203.2 FC Viitorul FC Rusanu
40  FLOREASCA  21.04  9; 00 203.2 ACS Elite FA Progresul 2005
41  PROSPORT  22.04  16; 00 203.3 Tandem Sport ACS Unirea Dob.
42 203.3 STA Carmen
43  POLITEHNICA  24.04  18;30 203.3 FC Fair Play ACS Tractiunea
44  SUD ARENA  22.04  18; 30 203.3 Marius Lacatus CSS 2
45 203.3 Real Crangasi STA
46  FRATIA  21.04  16; 00 203.3 FC Venus 1914 FC Mario
47  SPARTAC  22.04  10; 00 204.1 AS Galactik fk ACS Prosport FA
48 FCSB  21.04  9; 00 204.1 SC FC FCSB SA SC Dinamo 1948 SA
49 CORESI  22.04  10; 15 204.1 ACS SPORT TEAM 1 SC Juventus
50  CORESI  21.04  20; 00 204.1 AS REGAL SPORT CLUB CS CONCORDIA CHIAJNA
51  IOR  21.04.  10; 00 204.1 ACS JUNIORUL 2014 SC FC Voluntari 1
52  Biruinta  22.04  9; 00 204.1 ACS Pro Team 1 CS Cautis 1
53  SUD ARENA  21.04  18; 30 204.2 ACS MARIUS LACATUS SC DINAMO 1948 SA 2
54  JUVENTUS  21.04  16; 00 204.2 SC Juventus 2 ACS Steaua NG
55  FCSB  21.04  10; 30 204.2 SC FC FCSB SA 2 LIC. SF. Pantelimon
56  PROSPORT  22.04  17; 30 204.2 ACS PROSPORT FA 2 AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC
57  TIRIAC  22.04  16; 30 204.2 AS DAN Chilom CSA Steaua
58  ELIADE  21.04  12; 00 204.2 SC FC VOLUNTARI SA 2 LPS Mircea Eliade
59 204.3 STA ACP 3 Kids Sport
60  CORESI  22.04  15; 45 204.3 CS TC Champion ACS Vointa Crevedia
61  SPARTAC  22.04  16; 30 204.3 CSS 6 ACS Victoria 2010
62 204.3  STA CS Chitila
63  SPARTAC  22.04  18; 00 204.3 FC Juniorul CS FC Dinamo
64  CAUTIS  21.04  12; 00 204.3 CS Cautis 3 ACS YOUNG STEAUA ALX
 65  Biruinta  21.04  9; 00 204,4 ACS Pro Team 2 ACS Real Sport
 66  OLIMPIC  22.04  15; 00 204,4 CS AS Real Nou SC FC SPORTUL STUD.
 67  ROMPRIM  21.04  9; 00 204,4 AS Romprim CS Cautis 2
68  ROCAR  22.04  9; 30 204,4 AFC COMPREST GIM AS Termo
69  ELIADE  22.04  14; 00 204,4 ASF MICII FOTBALISTI CSS 1
70  CORESI  22.04  14; 00 204,4 ACS Dinamo NG ACS Celtic
71  ELIADE  18.04  19; 00 204,4 CS Milanneto LPS MIRCEA ELIADE 2
72  EL APARATAJ  24.04  9;00  99  LIC SF PANTELIMON  ELIE RADU
73  ROSU  24.04  16;00  99  CONCORDIA CHIAJNA  CS OTOPENI
74  VIITORUL  24.04  17;00  99  CARMEN  CADET
75  ELIADE  24.04  17;00  99  M.ELIADE  MILANNETO
76  BIRUINTA  24.04  18;00  99  TRICOLOR  ASALT
77  JUVENTUS  24.04  12;00  99  JUVENTUS  PROSPORT
78  1 DEC  25.04  18;00  99  3KIDS SPORT  DINAMO 1948

 

Nr. Teren Data Ora ctg. Echipa Gazda Echipa Oaspete
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
67
68
68
69
 70
 71
 72
73