Grupa 2013/I/Mobexpert/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2013/1
Mobexpert/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 ACS Juniorul 2014
10:00 Progr Sp 1944 Champion
11:00 CSA Steaua FC Voluntari
12:00 Acad MCR FC Rapid 1923
13:00 CSU Stiinta FCSB
14:00 Herea FA Sport Team
15:00 SFR CS Dinamo/JD
16:00 New Stars AFC Blue Lions/JD

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Champion SC Dinamo 1948
10:00 FC Voluntari Progr Sp 1944
11:00 Sport Team CSA Steaua
12:00 AFC Blue Lions Herea FA
13:00 FC Rapid 1923 New Stars
14:00 FCSB Acad MCR
15:00 CS Dinamo CSU Stiinta
16:00 ACS Juniorul 2014 SFR

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Champion ACS Juniorul 2014
10:00 SC Dinamo 1948 FC Voluntari
11:00 Progr Sp 1944 Sport Team
12:00 CSA Steaua AFC Blue Lions
13:00 Herea FA FC Rapid 1923
14:00 New Stars FCSB
15:00 Acad MCR CS Dinamo
16:00 CSU Stiinta SFR

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 FC Voluntari Champion
10:00 Sport Team SC Dinamo 1948
11:00 AFC Blue Lions Progr Sp 1944
12:00 FC Rapid 1923 CSA Steaua
13:00 FCSB Herea FA
14:00 CS Dinamo New Stars
15:00 SFR Acad MCR
16:00 ACS Juniorul 2014 CSU Stiinta

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 FC Voluntari ACS Juniorul 2014
10:00 Champion Sport Team
11:00 SC Dinamo 1948 AFC Blue Lions
12:00 Progr Sp 1944 FC Rapid 1923
13:00 CSA Steaua FCSB
14:00 Herea FA CS Dinamo
15:00 New Stars SFR
16:00 Acad MCR New Stars(CSU Stiinta)

DATA Sambata – 30.03.20241
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Sport Team FC Voluntari
10:00 AFC Blue Lions Champion
11:00 FC Rapid 1923 SC Dinamo 1948
12:00 FCSB Progr Sp 1944
13:00 CS Dinamo CSA Steaua
14:00 SFR Herea FA
15:00 Acad MCR(CSU Stiinta) New Stars
16:00 ACS Juniorul 2014 Acad MCR

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Sport Team ACS Juniorul 2014
10:00 FC Voluntari AFC Blue Lions
11:00 Champion FC Rapid 1923
12:00 SC Dinamo 1948 FCSB
13:00 Progr Sp 1944 CS Dinamo
14:00 CSA Steaua SFR
15:00 Herea FA CSU Stiinta
16:00 New Stars Acad MCR

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 AFC Blue Lions Sport Team
10:00 FC Rapid 1923 FC Voluntari
11:00 FCSB Champion
12:00 CS Dinamo SC Dinamo 1948
13:00 SFR Progr Sp 1944
14:00 CSU Stiinta CSA Steaua
15:00 Acad MCR Herea FA
16:00 ACS Juniorul 2014 New Stars

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 AFC Blue Lions
10:00 Sport Team FC Rapid 1923
11:00 FC Voluntari FCSB
12:00 Champion CS Dinamo
13:00 SC Dinamo 1948 SFR
14:00 Progr Sp 1944 CSU Stiinta
15:00 CSA Steaua Acad MCR
16:00 Herea FA New Stars

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 AFC Blue Lions
10:00 Herea FA ACS Juniorul 2014
11:00 CS Dinamo FC Voluntari
12:00 SFR Champion
13:00 CSU Stiinta SC Dinamo 1948
14:00 Acad MCR Progr Sp 1944
15:00 New Stars CSA Steaua
16:00 FCSB Sport Team/JD

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 FC Rapid 1923
10:00 AFC Blue Lions FCSB
11:00 Sport Team CS Dinamo
12:00 FC Voluntari SFR
13:00 Champion CSU Stiinta
14:00 SC Dinamo 1948 Acad MCR
15:00 Progr Sp 1944 New Stars
16:00 CSA Steaua Herea FA

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 FCSB FC Rapid 1923
10:00 CS Dinamo AFC Blue Lions
11:00 SFR Sport Team
12:00 CSU Stiinta FC Voluntari
13:00 Acad MCR Champion
14:00 New Stars SC Dinamo 1948
15:00 Herea FA Progr Sp 1944
16:00 CSA Steaua ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 FCSB
10:00 FC Rapid 1923 CS Dinamo
11:00 AFC Blue Lions SFR
12:00 Sport Team CSU Stiinta
13:00 FC Voluntari Acad MCR
14:00 Progr Sp 1944 CSA Steaua
15:00 SC Dinamo 1948 Herea FA
16:00 Champion New Stars

DATA Sambata – 1.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.00 Progr Sp 1944 ACS Juniorul 2014
9:00 CS Dinamo FCSB
10:00 SFR FC Rapid 1923
11:00 CSU Stiinta AFC Blue Lions
12:00 Acad MCR Sport Team
13:00 New Stars FC Voluntari
14:00 Herea FA Champion
15:00 CSA Steaua SC Dinamo 1948

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 CS Dinamo
10:00 FCSB SFR
11:00 FC Rapid 1923 CSU Stiinta
12:00 AFC Blue Lions Acad MCR
13:00 Sport Team New Stars
14:00 FC Voluntari Herea FA
15:00 Champion CSA Steaua
16:00 SC Dinamo 1948 Progr Sp 1944