Grupa 2011/I/FCSB/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2011/1
FCSB/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8.30 ACS Juniorul 2014 Raiders
9.40 Olimpic Snagov FC Rapid 1923
10.50 Progresul Sp 1944 AFC Blue Lions
12:00 Aripi FCSB Acad
13:10 New Stars FCSB
14:20 SC Dinamo 1948 CS Dinamo
15:30 FC Voluntari SFR
16:40 Initial CSU Stiinta/JD

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8.30 CSU Stiinta ACS Juniorul 2014
9.40 AFC Blue Lions Initial
10.50 FCSB Acad Progresul Sp 1944
12:00 FCSB Aripi
13:10 CS Dinamo New Stars
14:20 Raiders Olimpic Snagov
15:30 FC Rapid 1923 FC Voluntari
16:40 SFR SC Dinamo 1948/JD

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.30 CSU Stiinta Raiders
9.40 ACS Juniorul 2014 AFC Blue Lions
10:50 Initial FCSB Acad
12:00 Progresul Sp 1944 FCSB
13:10 Aripi CS Dinamo
14:20 New Stars SFR
15:30 SC Dinamo 1948 FC Rapid 1923
16:40 FC Voluntari Olimpic Snagov

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.30 AFC Blue Lions CSU Stiinta
9.40 FCSB Acad ACS Juniorul 2014
10.50 FCSB Initial
12:00 CS Dinamo Progresul Sp 1944
13:10 SFR Aripi
14:20 FC Rapid 1923 New Stars
15:30 Olimpic Snagov SC Dinamo 1948
16:40 Raiders FC Voluntari

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8.30 AFC Blue Lions Raiders
9.40 CSU Stiinta FCSB Acad
10.50 ACS Juniorul 2014 FCSB
12:00 Initial CS Dinamo
13:10 Progresul Sp 1944 SFR
14:20 Aripi FC Rapid 1923
15:30 New Stars Olimpic Snagov
16:40 SC Dinamo 1948 FC Voluntari

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.30 FCSB Acad AFC Blue Lions
9.40 FCSB CSU Stiinta
10.50 CS Dinamo ACS Juniorul 2014
12:00 SFR Initial
13:10 FC Rapid 1923 Progresul Sp 1944
14:20 Olimpic Snagov Aripi
15:30 FC Voluntari New Stars
16:40 Raiders SC Dinamo 1948

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8.30 FCSB Acad Raiders
9.40 AFC Blue Lions FCSB
10.50 CSU Stiinta CS Dinamo
12:00 ACS Juniorul 2014 SFR
13:10 Initial FC Rapid 1923
14:20 Progresul Sp 1944 Olimpic Snagov
15:30 Aripi FC Voluntari
16:40 New Stars SC Dinamo 1948

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.30 FCSB FCSB Acad
9.40 CS Dinamo AFC Blue Lions
10.50 SFR CSU Stiinta
12:00 FC Rapid 1923 ACS Juniorul 2014
13:10 Olimpic Snagov Initial
14:20 FC Voluntari Progresul Sp 1944
15:30 SC Dinamo 1948 Aripi
16:40 Raiders New Stars

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.30 Raiders FCSB
9.40 FCSB Acad CS Dinamo
10.50 AFC Blue Lions SFR
12:00 CSU Stiinta FC Rapid 1923
13:10 ACS Juniorul 2014 Olimpic Snagov
14:20 Initial FC Voluntari
15:30 Progresul Sp 1944 SC Dinamo 1948
16:40 Aripi New Stars

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 CS Dinamo FCSB
9.40 SFR FCSB Acad
10.50 FC Rapid 1923 AFC Blue Lions
12:00 Olimpic Snagov CSU Stiinta
13:10 FC Voluntari ACS Juniorul 2014
14:20 SC Dinamo 1948 Initial
15:30 New Stars Progresul Sp 1944
16:40 Aripi Raiders

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.30 Raiders CS Dinamo
9.40 FCSB SFR
10.50 FCSB Acad FC Rapid 1923
12.00 AFC Blue Lions Olimpic Snagov
13:10 CSU Stiinta FC Voluntari
14:20 ACS Juniorul 2014 SC Dinamo 1948
15:30 Initial New Stars
16:40 Progresul Sp 1944 Aripi

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 SFR CS Dinamo
9.40 FC Rapid 1923 FCSB
10.50 Olimpic Snagov FCSB Acad
12:00 FC Voluntari AFC Blue Lions
13:10 SC Dinamo 1948 CSU Stiinta
14:20 New Stars ACS Juniorul 2014
15:30 Aripi Initial
16:40 Progresul Sp 1944 Raiders

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 Raiders SFR
9.40 CS Dinamo FC Rapid 1923
11.10 FCSB Olimpic Snagov
12:00 FCSB Acad FC Voluntari
13:10 AFC Blue Lions SC Dinamo 1948
14:20 CSU Stiinta New Stars
15:30 ACS Juniorul 2014 Aripi
16:40 Initial Progresul Sp 1944

DATA Sambata – 01.06.2024
ORA ETAPA 14 Rezultat
8.30 AFC Blue Lions Raiders
9.40 SC Dinamo 1948 FCSB Acad
10.50 ACS Juniorul 2014 FCSB
12:00 Initial CS Dinamo
13:10 Progresul Sp 1944 SFR
14:20 Aripi CSU Stiinta
15:30 New Stars Olimpic Snagov
16:40 FC Rapid 1923 FC Voluntari

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.30 Raiders FC Rapid 19239.40
9.40 SFR Olimpic Snagov
10.50 CS Dinamo FC Voluntari
12:00 FCSB SC Dinamo 1948
13:10 FCSB Acad New Stars
14:20 AFC Blue Lions Aripi
15:30 CSU Stiinta Progresul Sp 1944
16:40 ACS Juniorul 2014 Initial