Grupa 2016/Alb/Progresul Sp/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport.

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2016/Alb
Progresul Sp/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
Etapa 1
8.30 ACS Blue Lions 1 – ACS Sportul Buc
9.20 ACS Blue Lions 2 – ACP 3 Kids Sport
10.10 ACS Herea FA 1 – Progresul Spartac 1944
11.00 ACS Herea FA 2 – ACS Marius L
11.50 ACS Supersport Activ 1 – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
12.40 ACS Supersport Activ 2 – ACS New Stars
13.30 ACS International Jr. – CSS 6
14.20 ACS FCSB Acad 1 – ACS Ajax Noua Generație
15.10 ACS FCSB Academy 2 – ACS Super Star

DATA Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
8.30 ACS Sportul Buc – ACS Blue Lions 2
9.20 ACS Super Star – ACS Blue Lions 1
10.10 Progresul Spartac 1944 – ACS Herea FA 2/
11.00 ACS Herea FA 1/ – ACS Supersport Activ 2
11.50 Clubul Sportiv al Armatei Steaua – ACS Marius L./
12.40 ACS New Stars – ACS Supersport Activ 1
13.30 CSS 6 – ACS FCSB Acad 1
14.20 ACS Ajax Noua Generație – ACS FCSB Academy 2
15.30 ACS 3 Kids Sp- ACS International Jr.

DATA Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS Blue Lions 1 – Marius L/
9.20 ACS Blue Lions 2 – ACS Super Star
10.10 ACS Herea FA 1 – ACS Sportul Buc
11.00 ACS Supersport Activ 2 – ACS Herea FA 2
11.50 ACS Supersport Activ 1 – ACS Ajax Noua Generație
12.40ACP 3 Kids Sport – Progresul Spartac 1944
13.30 ACS FCSB Acad 1 – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
14.20 ACS FCSB Academy 2 – CSS 6
15.10 ACS International Jr – New Stars/

DATA Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Herea FA 2/ – ACS Supersport Activ 1
9.20 ACS Super Star – ACS Herea FA 1/
10.10 Progresul Spartac 1944 – ACS Supersport Activ 2
11.00 ACS Marius L – ACS International Jr.
11.50 Clubul Sportiv al Armatei Steaua – ACS FCSB Academy 2
12.40 ACS New Stars – ACS FCSB Acad 1
13.30 ACS Sportul Buc CSS6
14.20 ACS Ajax Noua Generație – ACS Blue Lions 2
15.10 ACP 3 Kids Sp – ACS Blue Lion 1

DATA Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
8.30 ACS FCSB Academy 1 Marius L/
9.20 ACS FCSB Academy 2 – ACS New Stars
10.10 ACS Herea FA 1 – ACS Ajax Noua Generație
11.00 ACS International Jr ACS Herea FA 2
11.50 ACS Supersport Activ 1 – ACS Supersport Activ 2
12.40 ACS Blue Lions 1 – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
13.30 ACS Blue Lions 2 – CSS6
14.20 ACS Sportul Buc – Progresul Spartac 1944
15.10 ACP 3 Kids Sport – ACS Super Star

DATA Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Herea FA 2 – ACS FCSB Acad 1
9.20 ACS Supersport Activ 2 – ACS Herea FA 1
10.10 Progresul Spartac 1944 – ACS Supersport Activ 1
11.00 ACS Marius L – ACS FCSB Academy 2
11.50 Ajax NG – ACP 3 Kids Sp
12.40 ACS Super Star – ACS Sportul Buc
13.30 CSS 6 – ACS International Jr
14.20 Clubul Sportiv al Armatei Steaua – ACS Blue Lions 2
15..30 ACS New Stars – Blue Lions 1

DATA Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
8.30 ACS Blue Lions 2 – ACS New Stars
9.20 ACS Blue Lions 1 – ACS Marius L/
10.10 ACS Herea FA 1/ – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
11.00 ACS FCSB Acad 2 Herea FA 2
11.50 ACS FCSB Acad 1 – ACS Supersport Activ 2
12.40 ACS International Jr. – ACS Supersport Activ 1
13.30 ACS Sportul Buc – ACS Ajax Noua Generație
14.20 ACP 3 Kids Sport – CSS 6
15.10 ACS Super Star – Progresul Spartac 1944

DATA Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
8.30 ACS Herea FA 2 – ACS Blue Lions 1
9.20ACS Herea FA 1 – Blue Lions 2
10.10 ACS Supersport Activ 2 – ACS FCSB Academy 2
11.00 ACS Supersport Activ 1 – FCSB Acad 1
11.50 Progresul Spartac 1944 – ACS International Jr.
12.40 ACS Marius L/ – ACP 3 Kids Sport
13.30 ACS New Stars – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
14.20 CSS 6 – ACS Sportul Buc
15.10 ACS Ajax Noua Generație – ACS Super Star

DATA Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS Blue Lions 1 – ACS Supersport Activ 2
9.20 ACS Blue Lions 2 – ACS Herea FA 2
10.10 ACS FCSB Academy 2 – ACS Herea FA 1
11.00 ACS FCSB Acad 1 – ACS International Jr.
11.50 ACS Supersport Activ 1 ACS Marius L/
12.40 ACS Sportul Buc – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
13.30 ACP 3 Kids Sport – ACS New Stars
14.20 ACS Ajax Noua Generație – Progresul Spartac 1944
15.10 ACS Super Star – CSS 6

DATA Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Herea FA 2 – ACS Blue Lions 1
9.20 ACS Supersport Activ 2 – ACS Blue Lions 2
10.10 ACS Supersport Activ 1 – ACS Herea FA 1
11.00 ACS International Jr. – ACS FCSB Academy 2
11.50 Progresul Spartac 1944 – ACS FCSB Acad 1
12.40 ACS Marius L – ACP 3 Kids Sport
13.30 Clubul Sportiv al Armatei Steaua – ACS Super Star
14.20 ACS New Stars – ACS Sportul Buc
15.10 CSS 6 – ACS Ajax Noua Generație

DATA Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Blue Lions 1 – ACS Ajax Noua Generație/
9.20 ACS Blue Lions 2 – ACS Supersport Activ 1
10.10 ACS Herea FA 1/ – ACS Supersport Activ 2
11.00 ACP 3 Kids Sp ACS Herea FA 2/
11.50 ACS Sportul Buc – ACS Marius L
12.40 ACS International Jr – Clubul Sportiv al Armatei Steaua
13.30 CSS 6 – Progresul Spartac 1944
14.20 ACS Super Star New Stars
15.10 ACS FCSB Acad 2 ACS FCSB Acad 1/JD

DATA Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Herea FA 2 – ACS Sportul Buc
9.20 ACS Supersport Activ 1 – ACS Herea FA 1
10.10 ACS Supersport Activ 2 – ACP 3 Kids Sport
11.00 CSA Steaua CSS6
11.50 ACS Marius L/ Super Star
12.40 Progresul Spartac 1944 – ACS FCSB Academy 2
13.30 ACS FCSB Acad 1 – ACS Blue Lions 1
14.20 ACS International Jr. – ACS Blue Lions 2
15.10 ACS New Stars – ACS Ajax Noua Generație

DATA Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Blue Lions 1 – ACS FCSB Academy 2
9.20 ACS Blue Lions 2 – ACS FCSB Acad 1
10.10 Progresul Sp 1944 – ACS Marius L/
11.00 ACS Sportul Buc – ACS Supersport Activ 2
11.50 ACP 3 Kids Sport – ACS Supersport Activ 1
12.40 Clubul Sportiv al Armatei Steaua// – ACS Ajax Noua Generație//
13.30 CSS 6 – ACS New Stars
14.20 Hrea FA 1 International JR
15.10 ACS Super Star – ACS Herea FA 2

DATA Sambata – 1.06.2024
Etapa 14
8.30 ACS Blue Lions 1 – Progresul Spartac 1944
9.20 ACS Herea FA 2 – ACS Ajax Noua Generație
10.10 ACS Supersport Activ 1 – ACS Sportul Buc
11.00 ACS Supersport Activ 2 – ACS Super Star
11.50 ACS International Jr. – ACP 3 Kids Sport
12.40 ACS FCSB Acad 1 – ACS Herea FA 1
13.30 ACS FCSB Academy 2 – ACS Blue Lions 2
14.20 ACS Marius L – CSS 6
15.10 ACS New Stars – Clubul Sportiv al Armatei Steaua

DATA Sambata – 8.06.2024
Etapa 15
8.30 ACS Blue Lions 2 – ACS Blue Lions 1
9.20 ACS Herea FA 1 – ACS FCSB Academy 2
10.10 ACS Sportul Buc – ACS International Jr.
11.00 ACP 3 Kids Sport – ACS FCSB Acad 1
11.50 Progresul Spartac 1944 – ACS New Stars
12.40 Clubul Sportiv al Armatei Steaua – ACS Marius L
13.30 CSS 6 – ACS Herea FA 2
14.20 ACS Ajax Noua Generație – ACS Supersport Activ 2
15.10 ACS Super Star – ACS Supersport Activ 1s Sp.