Grupa 2016/I/Progresul Spartac/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.
Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2016/1
Progresul Sp./Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 Marius L Champion
9:20 ACS Lazio CSU Stiinta
10:10 Asterra FCSB aacad
11:00 Lider Dinamic CSA Steaua
11:50 Perogr Sp 1944 Raiders
12:40 New Stars Super Star
13:30 Supersport Activ Inter galaxi
14:20 Sahtior Initial

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 Inter galaxi New Stars
9:20 FCSB Acad ACS Lazio
10:10 CSA Steaua Asterra
11:00 Raiders Lider Dinamic
11:50 Super Star Perogr Sp 1944
12:40 CSU Stiinta Marius L.
13:30 Initial Supersport Activ
14:20 Champion Sahtior

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 Progr Sp 1944 Inter Galaxi
9:20 Marius L FCSB aacad
10:10 ACS Lazio CSA Steaua
11:00 Asterra Raiders
11:50 Lider Dinamic Super Star
12:40 CSU Stiinta Champion
13:30 New Stars Initial
14:20 Supersport Activ Sahtior

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 Inter galaxi Lider Dinamic
9:20 CSA Steaua Marius L
10:10 Raiders ACS Lazio
11:00 Super Star Asterra
11:50 FCSB Acad CSU Stiinta
12:40 Initial Perogr Sp 1944
13:30 Sahtior New Stars
14:20 Champion Supersport Activ

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 FCSB aacad Champion
9:20 Asterra Inter galaxi
10:10 Marius L Raiders
11:00 ACS Lazio Super Star
11:50 CSU Stiinta CSA Steaua
12:40 Lider Dinamic Initial
13:30 Perogr Sp 1944 Sahtior
14:20 New Stars Supersport Activ

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 CSA Steaua FCSB Acad
9:20 Initial Asterra
10:10 Super Star Marius L
11:00 Inter galaxi ACS Lazio
11:50 Raiders CSU Stiinta
12:40 Sahtior Lider Dinamic
13:30 Supersport Activ Perogr Sp 1944
14:20 Champion New Stars

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:30 CSA Steaua Champion
9:20 FCSB Acad Raiders
10:10 Asterra Sahtior
11:00 Marius L Inter galaxi
11:50 ACS Lazio Initial
12:40 CSU Stiinta Super Star
13:30 Lider Dinamic Supersport Activ
14:20 Perogr Sp 1944 New Stars

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:30 Raiders CSA Steaua
9:20 Super Star FCSB Acad
10:10 Supersport Activ Asterra
11:00 Initial Marius L
11:50 Sahtior ACS Lazio
12:40 Inter Galaxi CSU Stiinta
13:30 New Stars Lider Dinamic
14:20 Champion Progr Sp 1944

DATA Duminica – 21.04.204
ORA ETAPA 9. Rezultat
8:30 Champion Raiders
9:20 CSA Steaua Super Star
10:10 FCSB Acad Inter galaxi
11:00 Asterra New Stars
11:50 Marius L Sahtior
12:40 ACS Lazio Supersport Activ
13:30 CSU Stiinta Initial
14:20 Lider Dinamic Perogr Sp 1944

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8:30 Super Star Raiders
9:20 Inter galaxi CSA Steaua
10:10 Initial FCSB aacad
11:00 Progr Sp 1944 Asterra
11:50 Supersport Activ Marius L
12:40 Lider Dinamic Champion
13:30 Sahtior CSU Stiinta
14:20 New Stars ACS Lazio/JD

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8:30 Champion Super Star
9:20 Raiders Inter galaxi
10:10 CSA Steaua Initial
11:00 FCSB Acad Sahtior
11:50 Asterra Lider Dinamic
12:40 Marius L New Stars
13:30 ACS Lazio Progr Sp 1944
14:20 CSU Stiinta Supersport Activ

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:30 Inter galaxi Super Star
9:20 Initial Raiders
10:10 Sahtior CSA Steaua
11:00 Supersport Activ FCSB aacad
11:50 Asterra Champion
12:40 Perogr Sp 1944 Marius L
13:30 Lider Dinamic ACS Lazio
14:20 New Stars CSU Stiinta

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:30 Champion Inter galaxi
9:20 Super Star Initial
10:10 CSU Stiinta Progr Sp 1944
11:00 CSA Steaua Supersport Activ
11:50 FCSB Acad New Stars
12:40 Raiders Sahtior
13:30 Marius L Lider Dinamic
14:20 ACS Lazio Asterra

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8:30 Initial Inter galaxi
9:20 Sahtior Super Star
10:10 Lider Dinamic CSU Stiinta
11:00 New Stars CSA Steaua
11:50 Progr Sp 1944 FCSB Acad
12:40 ACS Lazio Raiders
13:30 Asterra Marius L
14:20 Supersport Activ Champion

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8:30 Super Star Supersport Activ
9:20 Inter galaxi Sahtior
10:10 Champion Initial
11:00 CSU Stiinta Asterra
11:50 CSA Steaua Perogr Sp 1944
12:40 FCSB Acad Lider Dinamic
13:30 Raiders New Stars
14:20 Marius L ACS Lazio