Grupa 2010/Alb/Progresul Spartac/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ET+A2:G127APELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2010/Alb
Progresul Spartac/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1 Rezultat
8:30 Victoria 2010 Sahtior/
9.50 Marius L Best Boys
11:10 AFC Comprest Miramar
12.30 Lumina Wolves Cosmo Sp.
13.50 CSS6 Lazio Celesti
15.10 LPS Mircea E ACS Lazio/JD

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2. Rezultat
8:30 Best Boys Cosmo Sp.
10:00 CSS6 LPS Mircea E.
11:30 ACS Lazio AFC Comprest
13:00 Lazio Celesti Marius L
14:30 Sahtior/ Lumina Wolves
16:00 Victoria 2010 Miramar

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 LPS Mircea E Sahtior/
9.50 Miramar/ Best Boys
11:10 Marius L ACS Lazio
12:30 AFC Comprest Victoria 2010
13:50 Lumina Wolves Lazio Celesti
15:10 Cosmo Sp. CSS6

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 Best Boys AFC Comprest
9.50 Miramar/ Cosmo Sp
11:10 ACS Lazio/ Lumina Wolves
12:30 Victoria 2010 Marius L.L
13:50 Sahtior CSS6
15:10 Lazio Celesti LPS Mircea E.

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 CSS6 Lazio Celesti/
9.50 Marius L Best Boys
11:10 LPS Mircea E ACS Lazio
12:30 Cosmo Sp. Sahtior/
13:50 AFC Comprest Miramar
15:10 Lumina Wolves// Victoria 2010

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6 Rezultat
8:30 Best Boys Lumina Wolves//
9.50 ACS Lazio/ CSS6
11:10 AFC Comprest Cosmo Sp
12.30 Miramar Marius L./
13.50 Victoria 2010 LPS Mircea E.
15.10 Lazio Celesti Sahtior/

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:30 Marius L AFC Comprest
9.50 LPS Mircea E Best Boys/
11:10 Lazio Celesti ACS Lazio/
12.30 CSS6 Victoria 2010
13.50 Lumina Wolves Cosmo Sp
15.10 Sahtior/ Miramar

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:30 Cosmo Sp. Marius L
9.50 AFC Comprest Lumina Wolves
11:10 Miramar LPS Mircea E.
12.30 Best Boys CSS6
13.50 ACS Lazio Sahtior/
15.10 Victoria 2010 Lazio Celesti/

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8:30 ACS Lazio/ Marius L
9.50 Sahtior Best Boys/
11:10 CSS6 Cosmo Sp.
12.30 LPS Mircea E, AFC Comprest
13.50 Lazio Celesti Victoria 2010
15.10 Lumina Wolves Miramar

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8:30 Cosmo Sp. Lumina Wolves
9.50 Miramar Sahtior//
11:10 Marius L/ LPS Mircea E
12.30 AFC Comprest CSS6
13.50 Best Boys Lazio Celesti
15.10 Victoria 2010 Lazio Celesti(ACS Lazio)

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8:30 Sahtior AFC Comrest
9.50 CSS6 Marius L
11:10 LPS Mircea E. Lumina Wolves
12.30 Lazio Celesti Miramar
13.50 ACS Lazio Best Boys
15.10 Victoria 2010 Cosmo Sp.

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:30 Miramar Victoria 2010
9.50 Marius L / Sahtior/
11:10 Best Boys /ACS Lazio
12:30 AFC Comprest CSS6
13:50 Cosmo Sp. Lazio Celesti/
15:10 Lumina Wolves/ LPS Mircea E.

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:30 Best Boys Cosmo Sp.
9.50 Victoria 2010 Miramar
11:10 ACS Lazio Celesti Marius L/
12.30 ACS Lazio AFC Comprest
13.50 Sahtior// LPS Mircea E.
15.10 CSS6 Lumina Wolves/

DATA Sambata – 1.06.2024
ORA ETAPA 14 Rezultat
8:30 Marius L/ ACS Lazio
9.50 AFC Comprest Victoria 2010
11:10 Miramar Best Boys
12:30 Lumina Wolves Lazio Celesti
13:50 LPS Mircea E, Sahtior
15:10 Cosmo Sp. CSS6

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15 Rezultat
8:30 Miramar Cosmo Sp.
9.50 Victoria 2010 Marius L./
11:10 ACS Lazio/ Lumina Wolves
12:30 Sahtior/ CSS6
13:50 Best Boys AFC Comprest
15:10 Lazio Celesti LPS Mircea E.

DATA Sambata – 16.12.2023
ORA ETAPA 15 Rezultat
8:30 Victoria 2010 Sahtior/
9.50 Marius L Best Boys
11:10 AFC Comprest Miramar
12.30 LPS Mircea E. ACS Lazio
13.50 CSS6 Lazio Celesti/
15.10 Lumina Wolves Cosmo Sp./