Grupa 2010/Albastru/FCSB/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2010/Albs.
FCSB/Sambata

DATA Sambata – 09.09.2023
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 FC Player Victoria 2010
10:00 Arix Inter Galaxy
11:30 Miramar ACS Juniorul 2014 1
13:00 Pro Team Aspol
14:30 Lumina Wones ACS Herea FA
16:00 Olympyco ACS Juniorul 2014 2
17.30 Prosport F 1 Prosport F 2

DATA Sambata – 16.09.2023
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 Arix FC Player
9:50 Miramar Inter Galaxy
11:10 FC Rusanu Prosport F2
12:30 Prosport F1 ACS Juniorul 2014 2
13.50 Pro Team ACS Juniorul 2014 1
15:10 Lumina Wolves Aspol
16:30 Olympyco Herea FA

DATA Sambata- 23.09.2023
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 Arix FC Rusanu
9.50 Inter Galaxy Pro Team
11:10 ACS Juniorul 2014 1/ Lumina Wolves
12:30 ACS Juniorul 2014 Prosport F 2/
13:50 Herea FA Prosport F 1/
15:10 Aspol Olympyco
16:30 FC Player Miramar

DATA Sambata- 30.09.2023
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 FC Rusanu ACS Juniorul 2014 2/
9.50 Olympyco ACS Juniorul 2014 1/
11:10 Lumina Wolves Inter Galaxy
12:30 Prosport F1/ Aspol
13:50 Prosport F2/ Herea FA/
15:10 Pro Team FC Player
16:30 Miramar Arix

DATA Sambata- 7.10.2023
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 Miramar FC Rusanu
9.50 Arix Pro Team
11:10 FC Player Lumina Wolves
12:30 Inter Galaxy Olympyco
13:50 ACS Juniorul 2014 1 Prosport F1
15:10 Aspol Prosport F2
16:30 Herea FA ACS Juniorul 2014 2

DATA Sambata- 14.10.2023
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 Pro Team Miramar
10:00 Lumina Wolves Arix
11:30 Olympyco FC Player
13:00 Prosport F1 Inter Galaxy
14:30 Prosport F2 ACS Juniorul 2014 1
16:00 ACS Juniorul 2014 2 Aspol
17:30 FC Rusanu Herea FA

DATA Sambata- 21.10.2023
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:30 FC Rusanu Pro Team
10:00 Miramar Lumina Wolves
11:30 Arix Olympyco
13:00 FC Player Prosport F1
14:30 Inter Galaxy Prosport F2
16:00 ACS Juniorul 2014 1 ACS Juniorul 2014 2
17:30 Aspol Herea FA

DATA Sambata- 28.10.2023
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:30 Lumina Wolves Pro Team
10:00 Olympyco Miramar
11:30 Prosport F1 Arix
13:00 Prosport F2 FC Player
14:30 ACS Juniorul 2014 2 Inter Galaxy
16:00 Herea FA ACS Juniorul 2014 1
17:30 Aspol FC Rusanu

DATA Sambata- 16.09.2023
ORA ETAPA 9. Rezultat
8:30 FC Rusanu Lumina Wolves
10:00 Pro Team Olympyco
11:30 Miramar Prosport F1
13:00 Arix Prosport F2
14:30 FC Player ACS Juniorul 2014 2
16:00 Inter Galaxy Herea FA
17:30 ACS Juniorul 2014 1 Aspol

DATA Sambata- 16.09.2023
ORA ETAPA 10. Rezultat
8:30 Olympyco Lumina Wolves
10:00 Prosport F1 Pro Team
11:30 Prosport F2 Miramar
13:00 ACS Juniorul 2014 2 Arix
14:30 Herea FA FC Player
16:00 Aspol Inter Galaxy
17:30 ACS Juniorul 2014 1 FC Rusanu

DATA Sambata- 16.09.2023
ORA ETAPA 11. Rezultat
8:30 FC Rusanu Olympyco
10:00 Lumina Wolves Prosport F1
11:30 Pro Team Prosport F2
13:00 Miramar ACS Juniorul 2014 2
14:30 Arix Herea FA
16:00 FC Player Aspol
17:30 Inter Galaxy ACS Juniorul 2014 1

DATA Sambata- 16.09.2023
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:30 Prosport F1 Olympyco
10:00 Prosport F2 Lumina Wolves
11:30 ACS Juniorul 2014 2 Pro Team
13:00 Herea FA Miramar
14:30 Aspol Arix
16:00 ACS Juniorul 2014 1 FC Player
17:30 Inter Galaxy FC Rusanu

DATA Sambata- 16.09.2023
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:30 FC Rusanu Prosport F1
10:00 Olympyco Prosport F2
11:30 Lumina Wolves ACS Juniorul 2014 2
13:00 Pro Team Herea FA
14:30 Miramar Aspol
16:00 Arix ACS Juniorul 2014 1
17:30 FC Player Inter Galaxy

DATA Sambata – 16.09.2023
ORA ETAPA 14 Rezultat
8:30 Arix FC Player
9:50 Miramar Inter Galaxy
11:10 FC Rusanu Prosport F2
12:30 Prosport F1 ACS Juniorul 2014 2
13.50 Pro Team ACS Juniorul 2014 1
15:10 Lumina Wolves Aspol
16:30 Olympyco Herea FA

DATA Sambata- 23.09.2023
ORA ETAPA 15 Rezultat
8:30 Arix FC Rusanu
9.50 Inter Galaxy Pro Team
11:10 ACS Juniorul 2014 1/ Lumina Wolves
12:30 ACS Juniorul 2014 Prosport F 2/
13:50 Herea FA Prosport F 1/
15:10 Aspol Olympyco
16:30 FC Player Miramar