Grupa 2010/Albastru/FCSB/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2010/Albs.
FCSB/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 Lumina Wolves ACS Herea FA
10:00 Arix Inter Galaxy
11:30 FC Player Rusanu/
13:00 AFC Comprest Gim/ ACS Juniorul 2014 1
14:30 Axi Arena ACS Juniorul 2014 2
16:00 Pro Team Aspol/JD
17.30 Prosport F 1 Prosport F 2/JD

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 AFC Comprest Gim Inter Galaxy
9:50 Pro Team ACS Juniorul 2014 1/
11:10 Prosport F1 ACS Juniorul 2014 2/
12:30 FC Rusanu Prosport F2
13.50 Arix FC Player
15:10 Lumina Wolves Aspol
16:30 Axi Arena Herea FA

DATA Sambata- 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 Arix FC Rusanu
9.50 Inter Galaxy Pro Team
11:10 ACS Juniorul 2014 1/ Lumina Wolves
12:30 ACS Juniorul 2014 Prosport F 2/
13:50 Herea FA Prosport F 1/
15:10 FC Player AFC Comprest Gim/
16:30 Aspol Axi Arena

DATA Sambata- 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 FC Rusanu ACS Juniorul 2014 2/
9.50 Axi Arena ACS Juniorul 2014 1/
11:10 AFC Comprest/ Gim Arix
12:30 Prosport F1/ Aspol
13:50 Prosport F2/ Herea FA/
15:10 Pro Team FC Player
16:30 Lumina Wolves Inter Galaxy

DATA Sambata- 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 Herea FA/ FC Player
9.50 AFC Comprest FC Rusanu
11:10 ACS Juniorul 2014 2 Lumina Wolves
12:30 ACS Juniorul 2014 1/ Aspol
13:50 Arix// Pro Team
15:10 Inter Galaxy/ Axi Arena
16:30 Prosport F 1 Prosport F2/JD

DATA Sambata- 30.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 Inter Galaxy/ Herea FA
9.50 Axi Arena FC Player/
11:10 Pro Team AFC Comprest Gim/
12.30 Prosport F1 Aspol
13.50 Prosport F2 ACS Juniorul 2014 1
15.10 ACS Juniorul 2014 2 FC Rusanu
16:30 Lumina Wolves Arix

DATA Sambata- 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:30 ACS Juniorul 2014 1 ACS Juniorul 2014 2/
9.50 Aspol Herea FA/
11:10 AFC Comprest Gim Lumina Wolves
12.30 FC Player Prosport F1
13.50 FC Rusanu Prosport F2
15.10 Inter Galaxy Pro Team
16:30 Arix Axi Arena

DATA Sambata- 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:30 Lumina Wolves Pro Team
9.50 Herea FA ACS Juniorul 2014 1
11:10 ACS Juniorul 2014 2 Inter Galaxy
12.30 Prosport F2 FC Player
13.50 Prosport F 1 Arix
15.10 Axi Arena AFC Comprest Gim
16:30 Aspol FC Rusanu

DATA Sambata- 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8:30 ACS Juniorul 2014 1/ Aspol
9.45 Inter Galaxy AFC Comprest Gim/
11:00 FC Player ACS Juniorul 2014 2
12.15 Arix Prosport F2/
13.30 Herea FA/ Prosport F 1/
14.45 Pro Team Axi Arena
16:00 FC Rusanu Lumina Wolves

DATA Sambata- 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8:30 Axi Arena Lumina Wolves
9.45 Aspol Inter Galaxy
11.00 FC Player FC Rusanu
12.15 Prosport F1 Pro Team
13.30 Prosport F2 AFC Comprest Gim
14.45 ACS Juniorul 2014 2 Arix
16:00 Herea FA ACS Juniorul 2014 1

DATA Sambata- 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8:30 Inter Galaxy ACS Juniorul 2014 1
9.45 AFC Comprest Gim/ ACS Juniorul 2014 2
11:00 Lumina Wolves/ Prosport F1
12:15 Herea FA/ Team Prosport F2
13:30 Arix Pro Team
14:45 FC Player Aspol
16:00 FC Rusanu Axi Arena

DATA Sambata- 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:00 ACS Juniorul 2014 2 Pro Team
9.15 ACS Juniorul 2014 1 FC Player/
10:30 Herea/ AFC Comprest Gim
11:45 Prosport F1 Axi Arena
13:00 Prosport F2 Lumina Wolves
14:15 Aspol Arix
15:30 Inter Galaxy FC Rusanu

DATA Sambata- 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:30 Pro Team FC Rusanu/
9:45 AFC Comprest Gim Aspol
11:00 FC Player Inter Galaxy
12:15 Herea FA Prosport F1
13:30 Axi Arena Prosport F2
14:45 Arix// ACS Juniorul 2014 1
16:00 Lumina Wolves ACS Juniorul 2014 2

DATA Sambata – 1.06.2024
ORA ETAPA 14 Rezultat
8:30 Arix FC Player
9:45 Lumina Wolves/ Aspol
11:00 Pro Team ACS Juniorul 2014 1
12:15 Prosport F1 ACS Juniorul 2014 2
13.30 FC Rusanu Prosport F 2
14:45 AFC Comprest Gim Inter Galaxy
16:00 Axi Arena Herea FA

DATA Sambata- 8.06.2024
ORA ETAPA 15 Rezultat
8:30 Aspol Axi Arena
9.45 FC Player AFC Comprest Gim
11:00 ACS Juniorul 2014 1/ Lumina Wolves
12:15 ACS Juniorul 2014 Prosport F 2/
13:30 Herea FA Prosport F 1/
14:45 Arix/ FC Rusanu/
16:00 Inter Galaxy Pro Team