Grupa 2011/Alb/Crangasi/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2011/Alb
Crangasi/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:15 CSU Stiinta/ Mao R
9:25 New Stars NFC Arena
10:35 Super Star Jr. Astra Kids
11:45 Luceafarul NG Ayax NG
12:55 Real Cadet LPS Mircea E.
14:05 Metaloglobus(CS FC Dinamo) Real New
15:15 Metaloglobus Banel Nicolita
16:25 ACS Valencia Metaloglobus(Pro Team)

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:15 NFC Arena Super Star Jr.
9:25 Mao R. New Stars
10:35 Real New ACS Valencia
11:45 Pro Team Luceafarul NG
12:55 Ajax NG CSU Stiinta
14:05 Banel Nicolita CS FC Dinamo
15:15 LPS Mircea E Metaloglobus
16:25 Astra Kids Real Cadet

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.15 NFC Arena Astra Kids
9.25 CSU Stiinta\/ Pro Team
10.35 New Stars Ajax NG
11.45 Luceafarul NG Real New
12.55 ACS Valencia Banel Nicolita/
14.05 Super Star Jr Mao R
15.15 CS FC Dinamo LPS Mircea E
16.25 Metaloglobus Real Cadet

DATA Duminica -17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.15 Mao R NFC Arena
9.25 Ayax NG Super Star Jr.
10.35 Pro Team New Stars
11.45 LPS Mircea E ACS Valencia
12.55 Banel Nicolita/ Luceafarul NG
14:05 Real New CSU Stiinta/
15:15 Real Cadet CS FC Dinamo
16:25 Astra Kids Metaloglobus

DATA Duminica – 24.03.20324
ORA ETAPA 5 Rezultat
8.15 Real New/ Astra Kids
9.25 Super Star Jr. Pro Team
10:35 NFC Arena/ Ajax NG
11:45 New Stars Mao R./
12:55 Metaloglobus Banel Nicolita
14:05 Luceafarul NG LPS Mircea E
15:15 ACS Valencia Real Cadet
16:25 CS FC Dinamo CSU Stiinta

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.15 Ayax NG Astra Kids
9.25 Mao R. Pro Team
10.35 Super Star Jr. Banel Nicolita
11.45 NFC Arena/ Real New
12.55 New Stars LPS Mircea E
14:05 Luceafarul NG Metaloglobus
15.15 ACS Valencia CS FC Dinamo/
16.25 CSU Stiinta Real Cadet

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8.15 Pro Team/ Ajax NG
9.25 Real New Mao R.
10.35 LPS Mircea E Super Star Jr.
11.45 Banel Nicolita NFC Arena/
12.55 Real Cadet New Stars
14:05 Astra Kids ACS Valencia
15.15 CSU Stiinta Metaloglobus
16.25 CS FC Dinamo/ Luceafarul NG

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.15 Ayax NG ACS Mao
9.25 Real Cadet Luceafarul NG
10.35 Pro Team NFC Arena/
11.45 Banel Nicolita New Stars
12:55 Astra Kids CS FC Dinamo
14:05 Real New Super Star Jr./
15:15 Metaloglobus ACS Valencia
16:25 LPS Mircea E CSU Stiinta

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.15 CSU Stiinta CS FC Dinamo/
9.25 Ayax NG Real New
10.35 Mao R. Banel Nicolita
11.45 Astra Kids Pro Team/
12.55 Super Star Jr. Real Cadet
14:05 New Stars Metaloglobus
15.30 Luceafarul NG ACS Valencia
16.25 NFC Arena LPS Mircea E.

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.15 Real New Real Cadet
9.25 ACS Valencia CSU Stiinta/
10.35 Banel Nicolita / Ayax NG
11.45 Pro Team/ NFC Arena
12.55 Metaloglobus Super Star Jr.
14:05 CS FC Dinamo New Stars
15.15 Luceafarul NG Astra Kids
16.25 LPS Mirce E Mao R

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.15 CSU Stiinta/ Luceafarul NG
9.25 Ayax NG LPS Mircea Eliade
10.35 Pro Team Banel Nicolita /
11.45 Mao R. Real Cadet
12.55 NFC Arena Metaloglobus
14:05 New Stars/ ACS Valencia
15.15 Super Star Jr. CS FC Dinamo
16.25 Astra Kids Real New

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.15 Real Cadet Ayax NG
9.25 LPS Mircea E Pro Team
10.35 Banel Nicolita/ Real New
11.45 Metaloglobus Mao R.
12.55 Luceafarul NG New Stars/
14:05 CSU Stiinta/ Astra Kids
15.15 CS FC Dinamo NFC Arena
16.25 ACS Valencia Super Star Jr.

Atentie! Etapa 13 SE AMANA datorita demontarii balonului.

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.15 Pro Team Real Cadet
9.25 Real New LPS Mircea E
10.35 Astra Kids Banel Nicolita/
11.45 Ayax NG Metaloglobus
12.55 Mao R. CS FC Dinamo
14:05 NFC Arena ACS Valencia
15.15 Super Star Jr. Luceafarul NG
16.25 New Stars CSU Stiinta

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.15 ACS Valencia Mao R./
9.25 Real Cadet Real New
10.35 LPS Mircea Eliade Banel Nicolita/
11.45 CS FC Dinamo Ayax NG
12.55 Metaloglobus Pro Team
14:05 New Stars NFC Arena
15.15 Astra Kids Luceafarul NG/ JD
16.25 CSU Stiinta Super Star Jr. JD

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.15 Super Star Jr./ New Stars
9.25 Real New Metaloglobus
10.35 Banel Nicolita/ Real Cadet
11.45 Pro Team CS FC Dinamo
12.55 Ayax NG ACS Valencia
14:05 Mao R. Luceafarul NG
15.15 Astra Kids LPS Mircea E.
16.25 NFC Arena CSU Stiinta