Grupa 2011/Albastru/Progresul Spartac/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2011/Albastru
Progresul Sp./Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 Pro Giurgiu Progresul SP 1944
9:40 Triumf FC Player
10:50 CSS4 AFC Comprest
12:00 CSS6 1 Sportul Primavera
13:10 Best Boys// Cosmo Sp.
14:20 CSS6 2 Partizan
15:30 Best Team Arsenal
16:40 Rusanu 1 Rusanu 2/JD

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 Cosmo Sp Triumf
9:40 FC Player Pro Giurgiu
10:50 Partizan Best Team
12:00 Arsenal AFC Comprest
13:10 CSS4 Best Boys//
14:20 Sportul Primavera CSS6 2
15:30 Rusanu 1 CSS6 1
16:40 Progresul SP 1944 Rusanu 2

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.30 FC Player Progresul SP 1944
9.40 Pro Giurgiu Cosmo Sp.
10.50 AFC Comprest Partizan
12.00 Triumf CSS4
13:10 Best Boys// Arsenal
14:20 Best Team Sportul Primavera
15:30 CSS6 2 Rusanu 1
16:40 CSS6 1 Rusanu 2

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.30 Cosmo Sp. FC Player
9.40 Rusanu 1/ Best Team
10.50 Rusanu 2/ CSS6 2
12:00 Partizan Best Boys//
13:10 Sportul Primavera AFC Comprest
14:20 Arsenal Triumf
15:30 CSS4 Pro Giurgiu/
16:40 Progresul SP 1944 CSS6 1

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8.30 Cosmo Sp. Progresul SP 1944
9.40 AFC Comprest/ Rusanu 1
10.50 Best Team Rusanu 2
12.00 Best Boys/ Sportul Primavera
13:10 Triumf Partizan
14:20 FC Player CSS4
15:30 CSS6 2 CSS61
16:40 Pro Giurgiu Arsenal/

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.30 CSS4 Cosmo Sp.
9.40 Sportul Primavera/ Triumf
10.50 Rusanu 2 Comprest Gim
12:00 Rusanu Best Boys/
13:10 Partizan Pro Giurgiu
14:20 CSS6 1 Best Team
15:30 Progresul SP 1944 CSS6 2
16:40 Arsenal/ FC Player

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8.30 Rusanu 2 Progresul SP 1944
9.40 AFC Comprest/ Triumf
10.50 Rusanu Partizan/
12:00 FC Player CSS6 1
13:10 Best Boys/ Pro Giurgiu
14:20 CSS4 Sportul Primavera
15.30 Cosmo Sp Arsenal
16.40 Best Team CSS6 2

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.30 Partizan Cosmo Sp
9.40 Sportul Primavera FC Player/
10.50 Rusanu 2 Triumf
12:00 Rusanu 1 Pro Giurgiu
13.10 CSS6 1 Best Boys/
14:20 CSS6 2 AFC Comprest/
15.30 Arsenal CSS4
16.40 Progresul SP 1944 Best Team

DATA Duminica -21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.30 CSS4/ Best Team
9.40 Triumf CSS6 1
10.50 AFC Comprest Partizan
12:00 FC Player/ Rusanu 1
13:10 Pro Giurgiu Rusanu 2
14:20 Best Boys/ CSS6 2
15.30 Cosmo Sp. Sportul Primavera
16.40 Progresul SP 1944 Arsenal

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 Partizan Arsenal
9.40 Rusanu 2 CSS4
10.50 Rusanu 1 Cosmo Sp.
12:00 Sportul Primavera/ FC Player/
13:10 CSS6 1 Pro Giurgiu
14:20 AFC Comprest/ Best Boys/
15.30 Best Team Triumf
16.40 CSS6 2 Progresul SP 1944

Atentie! In etapa 11 Jocurile incep la ora 8.00

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.00 Best Team FC Player
9.10 AFC Comprest/ CSS6 1
10.20 CSS4 Rusanu 1
11.30 Cosmo Sp. Rusanu 2
12:40 Arsenal Sportul Primavera/
13:50 Pro Giurgiu CSS6 2
15.00 Triumf Best Boys/
16.10 Progresul SP 1944 Partizan

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 Sportul Primavera Partizan
9.40 Rusanu 1 Arsenal
10.50 Rusanu 2 CSS6 1
12:00 CSS6 2 FC Player
13:10 Best Boys/ Cosmo Sp
14:20 Best Team Pro Giurgiu
15.30 AFC Comprest/ Triumf
16.40 CSS4 Progresul SP 1944

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 FC Player Best Team
9.40 CSS4 CSS6 1
10.50 Partizan Rusanu 1
12:00 Arsenal// Rusanu 2
13:10 Cosmo Sp. CSS6 2
14:20 Progresul Sp 1944 AFC Comprest/
15.30 Triumf Best Boys/
16.40 Pro Giurgiu Sportul Primavera

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.30 Triumf/ Progresul Sp 1944
9.40 AFC Comprest FC Player/
10.50 CSS6 1 Arsenal
12:00 CSS6 2 CSS4
13:10 Best Team Cosmo Sp.
14:20 Rusanu 1 Sportul Primavera
15.30 Rusanu 2 Partizan
16.40 Best Boys/ Pro Giurgiu

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.30 FC Player/ Rusanu 1
9.40 Sportul Primavera Rusanu 2
10.50 CSS6 2 Triumf/
12.00 Arsenal Pro Giurgiu/
13:10 Cosmo Sp. AFC Comprest/
14:20 Partizan CSS6 1
15.30 Progresul SP 1944 Best Boys
16.40 CSS4 Best Team