Grupa 2015/Albastru/Dangelo/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2015/Albastru
Dangelo/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
Etapa 1
9.00 ACS Werder – ACS Lider Dinamic
9.50 ACS NEFELE – ACP 3 Kids Sp 1
10.40 ACS Metalul 1 – ACP 3 Kids Sport 2
11.30 ACS Metalul 2 – ACS Partizan
12.20 ACS Rusanu 1 – ACS Popesti L.
13.10 ACS Rusanu 2 – ACS FCSB Academy
14.00 ACS Super Star – Centrul German
14.50 ACS Seven Star Junior – ACS Premier
15.40 ACS Juniorul 2014 – ACS Marius L/

DATA Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
9.00 ACS Lider Dinamic – ACS NEFELE
9.50 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS Metalul 1
10.40 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Metalul 2
11.30 ACS Popesti L. – ACS Rusanu 2
12.20 ACS Partizan/ – ACS Juniorul 2014
13.10 ACS FCSB Academy – ACS Rusanu 1
14.00 ACS Marius L – ACS Seven Star Junior
14.50 ACS Premier – ACS Super Star
15.40 ACS Centrul German – ACS Werder

DATA Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
9.00 ACS Werder – ACS Premier
9.50 ACS Juniorul 2014/ – ACS FCSB Academy
10.40 ACS Metalul 1 – ACS Lider Dinamic
11.30 ACS Rusanu 2 – ACS Metalul 2
12.20 ACS Rusanu 1 – ACS Partizan
13.10 ACS NEFELE Centrul German
14.00 ACS Seven Star Junior – ACS Popesti L.
14.50 ACS Super Star – ACS Marius L
15.40 ACP 3 Kids Sp 1 – ACP 3 Kids Sport 2

DATA Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
9.00 ACS Metalul 1 ACS Juniorul 2014
9.50 ACS Metalul 2 – ACS Rusanu 1
10.40 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Rusanu 2
11.30 ACS Lider Dinamic – ACP 3 Kids Sp 1
12.20 ACS Partizan – ACS Super Star
13.10 ACS FCSB Academy – ACS Seven Star Junior
14.00 ACS Marius L – ACS Werder
14.50 ACS Premier – ACS NEFELE
15.40 ACS Centrul German – ACS Popestri L

DATA Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
9.00 ACS Juniorul 2014/ – ACS Metalul 2
9.50 ACS Metalul 1 – ACS Premier
10.40 ACS Nefele Marius L
11.30 ACS Rusanu 1 – ACS Rusanu 2
12.20 ACS Werder Popesti L
13.10 ACS Seven Star Junior – ACS Partizan
14.00 ACS Super Star – ACS FCSB Academy
14.50 ACS Lider Dinamic – ACP 3 Kids Sport 2
15.40 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS Centrul German

DATA Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
9.00 ACS Marius L/ – ACS Metalul 1
9.50 Metalul 2 Seven Star Jr
10.40 ACP Rusanu 2 ACS Juniorul 2014
11.30 ACS Premier ACP 3 Kids Sport 1/
12.20 ACP 3 Kids Sport 2/ – ACS Rusanu 1
13.10 ACS FCSB Academy – ACS Werder
14.00 ACS Partizan – ACS Super Star
14.50 Popesti L Nefele
15.40 ACS Centrul German – ACS Lider Dinamic

DATA Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
9.00 ACS Werder – ACS Partizan
9.50 CS NEFELE – ACS FCSB Academy
10.40 ACS Metalul 1 – ACS Popesti L.
11.30 ACS Juniorul 2014 – ACS Rusanu 1
12.20 CS Seven Star Junior – ACS Rusanu 2
13.10 CS Super Star – ACS Metalul 2
14.00 ACS Lider Dinamic – ACS Premier
14.50 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS Marius L
15.40 ACS Centrul German – ACP 3 Kids Sport 2

DATA Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
9.00 ACS Rusanu 2 – ACS Super Star
9.50 ACS Rusanu 1 – ACS Partizan/
10.40 ACS Seven Star Junior Nefele
11.30 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Juniorul 2014
12.20 ACS Popesti L. – ACP 3 Kids Sp 1
13.10 ACS Premier Centrul German
14.00 ACS FCSB Academy – ACS Metalul 1
14.50 ACS Marius L – ACS Lider Dinamic
15.40 ACS Metalul 2 – ACS Werder

DATA Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
9.00 ACS Seven Star Junior – ACS Juniorul 2014
9.50 ACS NEFELE – ACS Metalul 2/
10.40 ACS Metalul 1/ – ACS Partizan
11.30 ACS Werder Rusanu 2/
12.20 CS Super Star – ACS Rusanu 1/
13.10 ACS Lider Dinamic – ACS Popesti L.
14.00 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS FCSB Academy
14.50 ACS Premier – ACP 3 Kids Sport 2
15.40 ACS Centrul German – ACS Marius L

DATA Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
9.00 ACS Metalul 2 – ACS Metalul 1
9.50 ACS Juniorul 2014/ – ACS Super Star
10.40 ACS Rusanu 2 – ACS NEFELE
11.30 ACS Rusanu 1 ACS Werder
12.20 Marius L/ ACS Premier
13.10 ACS Partizan – ACP 3 Kids Sp 1
14.00 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Seven Star Junior
14.50 ACS FCSB Academy – ACS Lider Dinamic
15.40 ACS Popesti L ACS Centrul German

DATA Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
9.00 ACS Werder – ACS Juniorul 2014
9.50 ACS Centrul German – ACS FCSB Academy
10.40 ACS Premier – ACS Popesti L.
11.30 ACS Super Star – ACS Seven Star Junior
12.20 ACS Lider Dinamic – ACS Partizan
13.10 ACS Marius l ACP 3 Kids Sp 2/
14.00 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS Metalul 2/
14.50 ACS Metalul 1/ Rusanu 2
15.40 ACS Nefele Rusanu 1

DATA Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
9.00 ACS Metalul 2/ – ACS Lider Dinamic
9.50 ACS Popesti L. – ACS Metalul 1/
10.40 ACS Werder – ACP 3 Kids Sp 1/
11.30 ACP 3 Kids Sport 2/ – ACS Super Star
12.20 ACS Juniorul 2014/ Nefele
13.10 ACS Seven Star Junior – ACS Premier
14.00 ACS Partizan – ACS Centrul German
14.50 ACS Rusanu 1/ – ACS Marius L
15.40 ACS FCSB Academy – ACS Rusanu 2/

DATA Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
9.00 ACS Werder – ACS Super Star
9.50 ACS NEFELE – ACS Seven Star Junior
10.40 ACS Premier ACS Partizan
11.30 ACS Lider Dinamic – ACS Rusanu 2
12.20 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS Rusanu 1
13.10 ACS Popesti L. – ACP 3 Kids Sport 2
14.00 ACS Marius L – ACS FCSB Academy
14.50 ACS Metalul 1/ – ACS Juniorul 2014
15.410 ACS Centrul German – ACS Metalul 2/

DATA Sambata – 01.06.2024
Etapa 14
9.00 ACS Werder – ACP 3 Kids Sport 2
9.50 ACS Super Star – ACS NEFELE
10.40 ACS Rusanu 1 – ACS Lider Dinamic
11.30 ACS Rusanu 2 – ACS Centrul German
12.20 ACS Juniorul 2014 – ACP 3 Kids Sp 1
13.10 ACS Seven Star Junior – ACS Metalul 1/
14.00 ACS Metalul 2/ Premier
14.50 ACS Partizan – ACS Marius L
15.10 ACS FCSB Academy – ACS Popesti L.

DATA Sambata – 8.06.2024
Etapa 15
9.00 ACS NEFELE – ACS Werder
9.50 ACS Metalul 1/ – ACS Super Star
10.40 ACS Marius L Metalul 2/
11.30 ACP 3 Kids Sp 1 – ACS Seven Star Junior
12.20 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS FCSB Academy
13.10 ACS Popesti L. – ACS Partizan
14.00 ACS Lider Dinamic – ACS Juniorul 2014
14.50 ACS Premier – ACS Rusanu 2
15.10 ACS Centrul German – ACS Rusanu 1