Grupa 2011/Galben/Coresi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2011/Galben
Teren Coresi/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Centrul German Micii Fotbalisti/
10:10 Daco Getica Sportul Buc 1
11:20 CSS1 Sportul Buc 2
12:30 VK Soccer Dan Chilom
13:40 Termo Sport Team 1
14:50 Atletic Sport Team 2
16:00 Champion/ La Squadra

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Sport Team 1 Dan Chilom/
10:10 Sport Team 2 AS Termo
11:20 Micii Fotbalisti Atletic
12:30 La Squadra CSS1
13:40 Sportul Buc 1 VK Soccer
14:50 Daco Getica Champion/
16:00 Centrul German Sportul Buc 2

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 CSS1/ Dan Chilom
10:10 Termo Micii Fotbalisti
11:20 Daco Getica Sport TEAM 2
12:30 VK Soccer Sport Team 1
13:40 Champion / Sportul Buc 1
14:50 La Squadra Centrul German
16:00 ATLETIC Sportul Buc 2

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Micii Fotbalisti Dan Chilom/
10:10 Sport Team 2 VK Soccer
11:20 Sport Team 1 Atletic
12:30 Sportul Buc 1 CSS1/
13:40 Sportul Buc 2 Termo
14:50 Centrul German Champion/
16:00 Daco Getica La Squadra

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Daco Getica Centrul German
10:10 La Squarda Sportul Buc 1
11:20 VK Soccer Micii Fotbalisti
12:30 CSS1 Sportul Buc 2
13:40 Termo Atletic
14:50 Champion/ Sport Team 2
16:00 Dan Chilom/ Sport Team 1

DATA Sambata – 30.03.20241
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Sportul Buc 1 Daco Getica
10:10 Sport Team 1 La Squarda
11:20 Sport Team 2 CSS1
12:30 Atletic Dan Chilom/
13:40 Centrul German Termo
14:50 Micii Fotbalisti Champion
16:00 Sportul Buc 2 VK Soccer

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Centrul German Sportul Buc 1
10:10 Daco Getica Sport Team 1
11:20 La Squarda Sport Team 2
12:30 CSS1/ Micii Fotbalisti
13:40 Dan Chilom Termo
14:50 VK Soccer Atletic
16:00 Champion Sportul Buc 2

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Sport Team 2 Daco Getica
10:10 Sport Team 1 Sportul Buc 1
11:20 Micii Fotbalisti La Squarda
12:30 Sportul Buc 2 Centrul German
13:40 Dan Chilom/ CSS1/
14:50 Termo VK Soccer
16:00 Atletic Champion

DATA Sambata – 20.04.2023
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Centrul German Sport Team 1
10:10 Sportul Buc 1 Sport Team 2
11:20 VK Soccer Dan Chilom/
12:30 CSS1/ Micii Fotbalisti/
13:40 Daco Getica Termo
14:50 La Squadra Sportul Buc 2
16:00 Champion Atletic

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Termo CSS1/
10:10 Micii Fotbalisti Sportul Buc 1
11:20 VK Soccer Centrul German
12:30 Atletic La Squarda
13:40 Sport Team 2 Sport Team 1
14:50 Sportul Buc 2 Daco Getica
16:00 Dan Chilom Champion/

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 CSS1/ Dan Chilom
10:10 Sport Team 1 Micii Fotbalisti
11:20 Centrul German Sport Team 2
12:30 Daco Getica Atletic
13:40 La Squarda Termo
14:50 Sportul Buc 1 Sportul Buc 2
16:00 Champion/ VK Soccer

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Micii Fotbalisti Sport Team 2
10:10 VK Soccer CSS1
11:20 Champion / Centrul German
12:30 Termo Daco Getica
13:40 Dan Chilom La Squarda
14:50 Atletic Sportul Buc 1
16:00 Sportul Buc 2 Sport Team 1

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Centrul German Micii Fotbalisti
10:10 CSS1 VK Soccer
11:20 Sport Team 1 Atletic
12:30 Sportul Buc 1 Termo
13:40 Daco Getica Dan Chilom
14:50 Sport Team 2 Sportul Buc 2
16:00 La Squadra Champion/

DATA Sambata – 01.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 CSS1 Centrul German
10:10 Daco Getica Sportul Buc 1
11:20 VK Soccer Dan Chilom
12:30 Champion La Squadra
13:40 Termo Sport Team 1
14:50 Atletic Sport Team 2
16:00 Sportul Buc 2 Micii Fotbalisti

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 La Squarda CSS1
10:10 Sportul Buc 1 VK Soccer
11:20 Sport Team 2 Termo
12:30 Sport Team 1 Dan Chilom
13:40 Daco Getica Champion/
14:50 Micii Fotbalisti Atletic
16:00 Centrul German Sportul Buc 2