Grupa 2012/Alb/Crangasi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2012/Alb
Crangasi/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:15 SFR New Star
9:25 Progresul FPA Ajax
10:35 Lazio Celesti 1 Sahtior /
11:45 Olympyco Lazio Celesti 2
12:55 Olympyco(LPS Mircea E) Nana Juniors
14:05 La Squadra 1 CSS1
15:15 La Squadra 2 CSS2/
16:25 Legione Granata/ Sport Team
17.35 Pro Team 2 La Pro Team 1/JD

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:15 ACS Lazio Celesti 1 – LPS Mircea Eliade/
9:25 ACS Lazio Celesti 2 – CSS2
10:35 CSS1 ACS Progresul FPA/
11:45 Nana Junior/ – SFR
12:55 ACS La Squadra 2 Ajax NG
14:05 ACS La Squadra 1 – ACS Olympyco
15:15 ACS New Stars/ – Sport Team/
16:25 Legione Granata ACS Pro Team 2
17:35 ACS Pro Team 1 – ACS Sahtior/

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:15 LPS Mircea Eliade/ – ACS Lazio Celesti 2
9:25 ACS Sahtior/ Lazio Celesti 1
10:35 SFR – CSS1
11:45 ACS Nana Junior/ – ACS La Squadra 1
12:55 ACS Olympyco La Squadra 2
14:05 ACS Progresul FPA – ACS Pro Team 1
15:15 ACS Pro Team 2 – ACS Legione Granata
16:25 ACS Ajax NG ACS New Stars
17:35 CSS2// – ACS Sport Team

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:15 ACS La Squadra 2 CSS2//
9:25 ACS La Squadra 1 Ajax NG
10:35 New Stars CSS1
11:45 Nana Junior/ – ACS Progresul FPA
12:55 ACS Legione Granata LPS Mircea Eliade
14:05 ACS Pro Team 2 SFR
15:15 ACS Pro Team 1 ACS Olympyco
16:25 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Sahtior/
17:35 ACS Lazio Celesti 1 – Sport Team/

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5. Rezultat
8:15 ACS Sahtior – Lazio Celesti 1
9:25 ACS New Stars Lazio Celesti 2
10:35 CSS 1/ – ACS Pro Team 1
11:45 ACS Olympyco/ ACS Pro Team 2
12:55 SFR Nana Jr/
14:05 Ajax NG – LPS Mircea E
15:15 ACS Sport Team/ – ACS La Squadra 2
16:25 ACS Legione Granata – ACS La Squadra 1
17:35 ACS Progresul FPA/ – CSS2

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6 Rezultat
8:15 ACS Progresul FPA/ SFR
9:25 CSS1 Pro Team 1
10:35 ACS Sahtior/ – ACS Pro Team 2
11:45 ACS Olympyco Nana Juniors/
12:55 LPS Mircea Eliade – ACS Legione Granata
14:05 ACS Lazio Celesti 1 La Squadra 2
15:15 Ajax NG – ACS Lazio Celesti 2
16:25 ACS New Stars/ La Saquadra 1
17:35 ACS Sport Team/ CSS2

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:15 ACS Pro Team 2/ – LPS Mircea Eliade
9:25 ACS Pro Team 1/- CSS 1/
10:35 Olympyco New Stars
11:45 Nana Jr/ CSS2/
12:55 ACS L Squadra 2 ACS La Squadra 1
14:05 ACS Legione Granata ACS Progresul FPA
15:15 ACS Lazio Celesti 1 – SFR
16:25 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Sport Team/
17:35 Ajax NG – ACS Sahtior/

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:15 ACS Lazio Celesti 1 – Ajax NG
9:25 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Olympyco
10.35 ACS La Squadra 1/ – ACS New Stars
11.45 ACS La Squadra 2/- CSS 1
12:55 Nana Juniors – LPS Mircea Eliade/
14:05 ACS Legione Granata SFR
15:15 ACS Pro Team 2 – ACS Progresul FPA
16.25 AXCS Pro Team 1 ACS Sport Team/
17.35 CSS2 Sahtior/

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9 Rezultat
8:15 LPS Mircea E CSS2
9:25 ACS New Stars – ACS Lazio Celesti 1
10:35 ACS Pro Team 2/ – ACS Lazio Celesti 2
11:45 Nana Jr/ ACS Pro Team 1/
12:55 ACS Olympyco – ACS La Squadra 1
14:05 Ajax NG – ACS Legione Granata
15:15 ACS Sahtior – ACS Progresul FP
16:25 SFR ACS La Squadra 2
17:35 ACS Sport Team/ – CSS1

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8:15 ACS Lazio Celesti 1 – ACS La Squadra 1
9:25 ACS Lazio Celesti 2 – ACS New Stars
10:35 CSS2 Olympyco
11:45 Nana Junior/ – CSS 1/
12:55 ACS Pro Team 2 – Ajax NG
14:05 ACS Pro Team 1 – ACS La Squadra 2
15:15 ACS Sahtior/ – SFR
16:25 ACS Progresul FPA – LPS Mircea Eliade
17:35 ACS Legione Granata/ – ACS Sport Team/

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8:15 ACS La Squadra 2 – ACS Lazio Celesti 1
9:25 ACS La Squadra 1 – ACS Lazio Celesti 2
10:35 ACS New Stars/ Nana Juniors/
11:45 Ajax NG SFR
12:55 CSS1/ Legione Granata
14:05 Sahtior/ ACS Pro Team 2
15:15 ACS Sport Team / ACS Pro Team 1
16:25 ACS Olympyco – ACS Progresul FPA
17:35 LPS Mircea E CSS2/

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:15 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Pro Team 1
9:25 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Pro Team 2
10:35 ACS La Squadra 2 ACS Progresul FPA
11:45 Nana Junior/ – ACS La Squadra 1
12:55 Ajax NG – CSS1/
14:05 ACS Sahtior/ – ACS Olympyco
15:15 LPS Mircea E SFR
16:25 ACS Legione Granata/ – ACS New Stars/
17:35 CSS2/ Sport Team

Atentie! Etapa 13 SE AMANA datorita demontarii balonului!

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:15 ACS Pro Team 1/ ACS La Squadra 2
9:25 ACS Pro Team 2/ Ajax NG
10:35 ACS New Stars SFR
11:45 ACS Sahtior// – Nana Junior
12:55 LPS Mircea E. Progresul FPA
14:05 CSS 1 CSS 2
15:15 ACS La Squadra – ACS Legione Granata/
16:25 ACS Olympyco – ACS Sport Team/
17:35 ACS Lazio Celesti 1 ACS Lazio Celesti 2/JD

DATA Sambata – 01.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8:15 CSS2 ACS New Stars
9:25 ACS Pro Team 2 – ACS La Squadra 1
10:35 Nana Juniors ACS Lazio Celesti 1
11:45 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Pro Team 1
12:55 SFR – ACS Olympyco
14:05 LPS Mircea Eliade – AJAX NG
15:15 ACS Legione Granata/ – ACS La Squadra 2
16:25 ACS Progresul FPA – CSS 1
17:35 ACS Sahtior Sport Team/

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8:15 Lazio Celesti 1 Sahtior
9:25 Olympyco Lazio Celesti 2
10:35 LPS Mircea E. Rural Team
11:45 SFR New Stars
12:55 Pro Team 2 La Squadra 1
14:05 Pro Team 1 La Squadra 2
15:15 CSS1 Sport Team/
16:25 Legione Granata Ajax
17.35 Progresul FPA CSS2