Grupa 2012/Galben/Icar/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2012/Galben
Teren Icar/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
Etapa 1
8.30 CSU Bolentin Vale/ – Centrul German
9.40 Initial Inter Champ/
10.50 ACS Blue Lions – ACS Axi Arena
12.00 NFC Arena/ Sportul Buc
13.10 CSU Știința București – ACS New Victoria Bucuresti
14.20 CS Concordia Chiajna – ACS Viitorul Domnesti
15.30 ACS Juniorul 2014 – 2 – CSA Steaua
16.40 ACS Juniorul 2014 – CS Dinamo
17.50 ACS Real New – SC Dinamo 1948 SA/JD

DATA Duminica – 3.03.2024
Etapa 2
8.30 ACS New Victoria Bucuresti – CS Concordia Chiajna
9.40 SC Dinamo 1948 ACS Juniorul 2014/
10.50 CS Dinamo – ACS Juniorul 2014 – 2/
12.00 ACS Axi Arena – ACS Bolentin Vale
13.10 ACS Sportul Buc ACS Blue Lions
14.20 ACS Viitorul Domnesti NFC Arena/
15.30 CSA Steaua Initial
16.40 ACS Centrul German – ACS Real New/
17.50 ACS Inter Champ – CSU Știința București

DATA Duminica – 10.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS Juniorul 2014/ – ACS Centrul German
9.40 ACS Juniorul 2014 – 2/ – SC Dinamo 1948 SA
10.50 ACS NFC Arena – ACS New Victoria Bucuresti
12.00 ACS Real New – ACS Axi Arena
13.10 ACS Bolentin Vale – ACS Blue Lions
14.20 CSU Stiinta CSA Steaua
15.30 ACS Viitorul Domnesti – ACS Sportul Buc
16.40 ACS Inițial – CS Dinamo
17.50 CS Concordia Ch/ A CS Inter Champ

DATA Duminica – 17.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Blue Lions – ACS Real New
9.40 ACS New Victoria Bucuresti – ACS Viitorul Domnesti
10.50 ACS Sportul Buc – ACS Bolentin Vale
12.00 ACS Axi Arena – ACS Juniorul 2014
13.10 ACS Inter Camp/ NFC Arena
14.20 ACS Centrul German – ACS Juniorul 2014 – 2
15.30 CS Dinamo – CSU Știința București
16.40 CSA Steaua – CS Concordia Chiajna
17.50 SC Dinamo 1948 SA – ACS Inițial

DATA Duminica – 24.03.2024
Etapa 5
8.30 ACS Juniorul 2014 / – ACS Blue Lions
9.40 ACS Juniorul 2014 – 2/ ACS Axi Arena
10.50 CS Concordia Chiajna – CS Dinamo
12.00 ACS Viitorul Domnesti – ACS Inter Champ
13.10 ACS NFC Arena/ CSA Steaua/
14.20 ACS New Victoria Sportul Buc
15.30 ACS Inițial – ACS Centrul German
16.40 ACS Real New – ACS Bolentin Vale/
17.50 CSU Stiinta SC Dinamo 1948 SA/JD

DATA Duminica – 31.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Bolentin Vale – ACS Juniorul 2014
9.40 ACS Blue Lions – ACS Juniorul 2014 – 2
10.50 ACS Axi Arena Initial
12.00 ACS Real New – ACS New Victoria Bucuresti
13.10 SC Dinamo 1948 SA/ – CS Concordia Chiajna
14.20 ACS Centrul German – CSU Știința București
15.30 CS Dinamo – ACS NFC Arena
16.40 CSA Steaua – ACS Viitorul Domnesti
17.50 ACS Sportul Buc – ACS Intercamp

DATA Duminica – 7.04.2024
Etapa 7
8.30 NFC Arena SC Dinamo 1948/
9.40 CSU Știința București – ACS Axi Arena
10.50 CS Concordia Chiajna Real New
12.00 ACS Juniorul 2014 – ACS Sportul Buc
13.10 ACS Juniorul 2014 – 2 – ACS Bolentin Vale
14.20 ACS Inițial – ACS Blue Lions
15.30 ACS New Victoria Bucuresti – CSA Steaua
16.40 ACS Viitorul Domnesti – CS Dinamo
17.50 ACS Inter Champ- ACS Centrul German

DATA Duminica – 14.04.2024
Etapa 8
8.30 SC Dinamo 1948 SA/ – ACS Viitorul Domnesti
9.40 ACS Real New – ACS Juniorul 2014 /
10.50 ACS Sportul Buc – ACS Juniorul 2014 2/
12.00 ACS Bolintiun Vale Initial
13.10 ACS Blue Lions CSU Stiinta
14.20 ACS Axi Arena – CS Concordia Chiajna
15.30 ACS Centrul German – ACS NFC Arena
16.40 CS Dinamo – ACS New Victoria Bucuresti
17.50 CSA Steaua – ACS Inter Champ

DATA Duminica – 21.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS New Victoria Bucuresti/ – SC Dinamo 1948 SA
9.40 ACS NFC Arena ACS Axi Arena
10.50 ACS Juniorul 2014 – 2 – ACS Juniorul 2014/
12.00 CS Concordia Chiajna – ACS Blue Lions/
13.10 ACS Viitorul Domnesti – ACS Centrul German
14.20 CSU Stinta ACS Bolintin Vale
15.30 ACS Initial Real New/
16.40 CSA Steaua – ACS Sportul Buc
17.50 ACS Inter Champ – CS Dinamo

DATA Duminica – 28.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Axi Arena – ACS Viitorul Domnesti/
9.40 ACS Blue Lions/ NFC Arena
10.50 ACS Juniorul 2014 Initial/
12.00 ACS Bolentin Vale CS Concordia Chiajna
13.10 ACS Sportul ACS Juniorul 2014 2/
14.20 ACS Real New CSU Stiinta
15.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Inter Champ
16.40 ACS Centrul German – ACS New Victoria Bucuresti
17.50 CS Dinamo – CSA Steaua

DATA Duminica – 12.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Viitorul Domnesti – ACS Blue Lions/
9.40 CS Concordia Ch Real New
10.50 CSU Știința București – ACS Juniorul 2014/
12.00 ACS Inițial – ACS Juniorul 2014 – 2/
13.10 NFC Arena Boentin Vale
14.20 ACS New Victoria Axi Arena
15.30 CS Dinamo – ACS Sportul Buc
16.40 CSA Steaua – SC Dinamo 1948 SA
17.50 ACS Inter Champ – ACS Centrul German

DATA Duminica – 19.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Blue Lions – ACS New Victoria Bucuresti
9.40 ACS Real New – ACS NFC Arena
10.50 ACS Bolentin Vale – ACS Viitorul Domnesti
12.00 ACS Juniorul 2014 – CS Concordia Chiajna
13.10 ACS Juniorul 2014 – 2 – CSU Știința București
14.20 ACS Centrul German/ CSA Steaua
15.30 ACS Axi Arena – ACS Inter Champ
16.40 SC Dinamo 1948 SA – CS Dinamo
1750 ACS Sportul Buc – ACS Inițial

DATA Duminica – 26.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Initial/ – ACS Blue Lions/
9.40 CS Concordia Chiajna – ACS Juniorul 2014 – 2
10.50 ACS New Victoria Bucuresti/ – ACS Juniorul 2014
12.00 CSU Stiinta – ACS Inter Champ
13.10 ACS Viitorul Domnesti – ACS Real New
14.20 SC Dinamo 1948 SA – ACS Sportul Buc
15.30 CS Dinamo – ACS Centrul German
16.40 CSA Steaua – ACS Axi Arena
17.50 ACS NFC Arena – ACS Bolentin Vale

DATA Duminica – 2.06.2024
Etapa 14
8.30 CSU Știința București – ACS Sportul Buc
9.40 ACS Blue Lions – CSA Steaua
10.50 ACS Real New – ACS New Victoria Bucuresti
12.00 ACS Juniorul 2014 – 2 – ACS NFC Arena/
13.10 ACS Juniorul 2014 – ACS Viitorul Domnesti
14.20 ACS Blentin Vale – ACS Inter Champ
15.30 ACS Inițial – CS Concordia Chiajna
16.40 ACS Axi Arena – CS Dinamo
17.50 ACS Centrul German – SC Dinamo 1948 SA

DATA Duminica – 9.06.2024
Etapa 15
8.30 CS Concordia Chiajna – CSU Știința București
9.40 ACS New Victoria Bucuresti – ACS Inițial
10.50 ACS NFC Arena – ACS Juniorul 2014
12.00 ACS Viitorul Domnesti – ACS Juniorul 2014 – 2
13.10 ACS Sportul Buc – ACS Centrul German
14.20 SC Dinamo 1948 SA – ACS Axi Arena
15.30 CS Dinamo – ACS Blue Lions
16.40 CSA Steaua – ACS Bolentin Vale
17.50 ACS Sportul Buc – ACS Real New