Grupa 2013/Alb/Dan Chilom/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2013/Alb
Dan Chilom/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
Etapa 1
8.30 ACS Lumina Wolves – ACS Rusanu 1
9.30 ACS Best Boys – ACS Rusanu 2
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Rusanu 3
11.30 ACS Robert Neagoe 2 – ACS Super Star 1
12.30 Palatul Copiilor – ACS Super Star 2
13.30 ACS Seven Star Junior – ACS Cosmo Sp 1
14.30 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Cosmo Sp 2
15.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Academica
16.30 ACS Real Cadet – ACS NEFELE

DATA Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
8.30 ACS Rusanu 1 – ACS Best Boys
9.30 ACS Rusanu 2 – ACS Robert Neagoe
10.30 ACS Rusanu 3 – ACS Robert Neagoe 2
11.30 ACS Super Star 1 – ACS Seven Star Junior
12.30 ACS Super Star 2 – ACS Seven Star Junior 2
13.30 ACS Cosmo Sp 1 – Palatul Copiilor
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – Fotbal Club Metaloglobus București SA
15.30 ACS Academica – ACS Real Cadet/
16.30 ACS NEFELE – ACS Lumina Wolves

DATA Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS Real Cadet/ – ACS Cosmo Sp 2
9.30 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Cosmo Sp 1
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Rusanu 1
11.30 ACS Seven Star Jr ACS Robert Neagoe 2
12.30 ACS Best Boys – ACS Super Star 1
13.30 ACS Lumina Wolves ACS Academica
14.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Super Star 2
15.30 Palatul Copiilor ACS Nefele
16.30 ACS Rusanu 2 – ACS Rusanu 3

DATA Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Robert Neagoe 2 – Palatul Copiilor
9.30 ACS Rusanu 1 – ACS Rusanu 2
10.30 ACS Rusanu 3 – ACS Seven Star Junior
11.30 ACS Super Star 2 – Real Cadet/
12.30 ACS Super Star 1 – ACS Seven Star Junior 2
13.30 ACS Cosmo Sp 1 – Fotbal Club Metaloglobus București SA
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Best Boys/
15.30 ACS Academica – ACS Lumina Wolves
16.30 ACS NEFELE – ACS Robert Neagoe

DATA Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
8.30 ACS Lumina Wolves – ACS Cosmo Sp 1
9.30 ACS Best Boys – Cosmo Sp 2
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Academica
11.30 Palatul Copiilor – ACS Seven Star Junior
12.30 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Robert Neagoe 2
13.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Super Star 1
14.30 ACS Real Cadet- ACS Super Star 2
15.30 ACS Rusanu 1 – ACS Rusanu 3
16.30 ACS Rusanu 2 – ACS Nefele

DATA Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Robert Neagoe 2 – Fotbal Club Metaloglobus București SA
9.30 ACS Seven Star Junior – ACS Seven Star Junior 2
10.30 ACS Rusanu 3 – Palatul Copiilor
11.30 ACS Super Star 1 – ACS Academica
12.30 ACS Super Star 2 – ACS Best Boys
13.30 ACS Cosmo Sp 1 – ACS Lumina Wolves//
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Robert Neagoe
15.30 ACS Real Cadet/ – ACS Rusanu 2
16.30 ACS NEFELE – ACS Rusanu 1

DATA Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
8.30 Nefele – ACS Super Star 1
9.30 ACS Best Boys – ACS Cosmo Sp 1
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Super Star 2
11.30 ACS Seven Star Junior 2 – Palatul Copiilor
12.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Seven Star Junior
13.30 ACS Real Cadet – ACS Robert Neagoe 2
14.30 ACS Rusanu 1 – ACS Academica
15.30 ACS Rusanu 2 – ACS Cosmo Sp 2
16.30 ACS Lumina Wolves// – ACS Rusanu 3

DATA Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
8.30 ACS Academica ACS Nefele
9.30 ACS Best Boys/ – Fotbal Club Metaloglobus București SA
10.30 ACS Seven Star Junior – ACS Real Cadet
11.30 ACS Rusanu 3 – ACS Seven Star Junior 2
12.30 ACS Super Star 1 – Palatul Copiilor
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Rusanu 2
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Rusanu 1
15.30 ACS Cosmo Sp 1 – ACS Robert Neagoe
16.30 ACS Robert Neagoe 2 – ACS Lumina Wolves//

DATA Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS Nefele – ACS Seven Star Junior
9.30 ACS Best Boys – ACS Robert Neagoe 2
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Super Star 1
11.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Seven Star Junior 2
12.30 ACS Real Cadet – Palatul Copiilor
13.30 ACS Rusanu 1 – ACS Super Star 2
14.30 ACS Academica Rusanu 3
15.30 ACS Rusanu 2 – ACS Cosmo Sp 1
16.30 ACS Lumina Wolves – ACS Cosmo Sp 2

DATA Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Robert Neagoe 2 – ACS Robert Neagoe
9.30 Palatul Copiilor – ACS Academica
10.30 ACS Seven Star Junior – ACS Best Boys
11.30 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Real Cadet
12.30 ACS Rusanu 3 – Fotbal Club Metaloglobus București SA
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Nefele
14.30 ACS Super Star 1 – Rusanu
15.30 ACS Cosmo Sp 1 – ACS Rusanu 1
16.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Lumina Wolves//

DATA Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Nefele – ACS Seven Star Junior 2
9.30 ACS Best Boys – ACS Lumina Wolves//
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Seven Star Junior
11.30 ACS Real Cadet – Fotbal Club Metaloglobus București SA
12.30 ACS Rusanu 1 – ACS Super Star 1
13.30 ACS Rusanu 2 – ACS Robert Neagoe 2
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Rusanu 3
15.30 ACS Academica – ACS Super Star 2
16.30 Palatul Copiilor – ACS Cosmo Sp 1

DATA Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Robert Neagoe 2 – ACS Lumina Wolves/
9.30 Palatul Copiilor/ – ACS Robert Neagoe
10.30 ACS Seven Star Junior – ACS Rusanu 2
11.30 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Best Boys
12.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Rusanu 1
13.30 ACS Rusanu 3 – ACS Real Cadet
14.30 ACS Super Star 1 – ACS NEFELE
15.30 ACS Super Star 2 – ACS Cosmo Sp 2
16.30 ACS Cosmo Sp 1 – ACS Academica

DATA Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Best Boys – Fotbal Club Metaloglobus București SA
9.30 ACS Lumina Wolves Real Cadet/
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Seven Star Junior 2
11.30 ACS Rusanu 1 – ACS Seven Star Junior
12.30 ACS Rusanu 2 – Palatul Copiilor
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Rusanu 3
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Cosmo Sp 1
15.30 ACS Academica – ACS Super Star 1
16.30 ACS NEFELE – ACS Robert Neagoe 2

DATA Sambata – 01.06.2024
Etapa 14
8.30 ACS Lumina Wolves – ACS Rusanu 3
9.30 ACS Robert Neagoe 2 – ACS Academica
10.30 Palatul Copiilor – ACS Rusanu 1
11.30 Real Cadet/ – ACS NEFELE
12.30 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Rusanu 2
13.30 ACS Seven Star Junior Best Boys
14.30 Fotbal Club Metaloglobus București SA – ACS Robert Neagoe
15.30 ACS Super Star 1 – ACS Cosmo Sp 2
16.30 ACS Cosmo Sp 1 – ACS Super Star 2

DATA Sambata – 8.06.2024
Etapa 15
8.30 ACS Best Boys – ACS Lumina Wolves
9.30 ACS Robert Neagoe – ACS Real Cadet
10.30 ACS Rusanu 1 – ACS Seven Star Junior 2
11.30 ACS Rusanu 2 – Fotbal Club Metaloglobus București SA
12.30 ACS Rusanu 3 – ACS Cosmo Sp 1
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Super Star 1
14.30 ACS Cosmo Sp 2 – ACS Robert Neagoe 2
15.30 ACS Academica – ACS Seven Star Junior
16.30 ACS NEFELE – Palatul Copiilor