Grupa 2013/Galben/Coresi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2013/G
Coresi/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
Etapa 1
9.00 ACS Centrul German – ACP 3 Kids Sport
10.00 ACS La Squadra 2 – Campionii Viitorului
11.00 ACS L a Squadra 1 CS Dinamo
12.00 Progresul Spartac 1944/ – SC Fotbal Club FCSB SA
13.00 NFC Arena DNG
14.00 ACS Atletic – ACS Micii Fotbalisti/
15.00 ACS Sport Team AS Termo
16.00 ACS Sportul Primaverra FC Rapid 1923
17.00 ACS Raiders ACS Euro Derby

DATA Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
9.00 Campionii Viitorului – ACS Centrul German
10.00 ACP 3 Kids Sport – ACS Sportul Primavera
11.00 DNG – ACS Sport Team
12.00 CS Dinamo/ – Progresul Spartac 1944/
13.00 SC Fotbal Club FCSB SA – ACS La Squadra 1
14.00 ACS Micii Fotbalisti – ACS La Squadra 2
15.00 ACS Teermo ACS Atletic
16.00 FC Rapid ACS Raiders
17.00 ACS Euro Derby NFC Arena

DATA Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
9.00 ACS Sportul Primavera – Campionii Viitorului
10.00 ACS Raiders – ACP 3 Kids Sport
11.00 NFC Arena – FC Rapid 1923
12.00 ACS Euro Derby DNG
13.00 ACS Atletic – ACS Sport Team/Progresul Spartac
14.00 ACS La Squadra 1 – ACS Micii Fotbalisti
15.00 ACS La Squadra 2 – SC Fotbal Club FCSB SA
16.00 Spartac 1944 – ACS Termo
17.00 ACS Centrul German/ CS Dinamo

DATA Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
9.00 Campionii Viitorului Raaiders/
10.00 ACP 3 Kids Sport/ – NFC Arena
11.00 FC Rapid/ Euro Derby
12.00 ACS Sport Team – Progresul Spartac 1944/
13.00 ACS Termo La Squadra 1
14.00 ACS Micii Fotbalisti – ACS La Squadra 2
15.00 SC Fotbal Club FCSB SA – ACS Centrul German
16.00 CS Dinamo Sportul Primaverra
17.00 DNG Atletic

DATA Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
9.00 ACS Sportul Primavera – SC Fotbal Club FCSB SA
10.00 ACS Raiders – CS Dinamo
11.00 NFC Arena/ – Campionii Viitorului
12.00 Centrul Gererman Micii Fotbalisti
13.00 ACS La Squadra 1 – ACS Sport Team
14.00 Progresul Spartac 1944// – ACS Termo
15.00 ACS La Squadra 2 – ACS Atletic
16.00 FC Rapid 1923 – DNG
17.00 ACS Euro Derby – ACP 3 Kids Sport

DATA Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
9.00 ACS Sport Team – ACS La Squadra 2
10.00 ACS Atletic – ACS La Squadra 1
11.00 CS Dinamo NFC Arena/
12.00 ACS Termo – ACS Centrul German
13.00 SC Fotbal Club FCSB SA – ACS Raiders
14.00 DNG Progresul Sp 1944/
15.00 ACS Micii Fotbalisti – ACS Sportul Primavera
16.00 Campionii Viitorului – ACS Euro Derby
17.00 ACP 3 Kids Sport – FC Rapid 1923

DATA Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
9.00 ACS Sportul Primavera – ACS Termo
10.00 ACS Raiders – ACS Micii Fotbalisti
11.00 NFC Arena – SC Fotbal Club FCSB SA
12.00 Centrul German ACS Atletic
13.00 ACS La Squadra 2 – Sport Team
14.00 ACS La Squadra 1 – Progresul Spartac 1944/
15.00 FC Rapid 1923 – Campionii Viitorului
16.00 ACS Euro Derby – CS Dinamo
17.00 ACP 3 Kids Sport – DNG

DATA Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
9.00 ACS Sport Team – ACS Sportul Primavera
10.00 Micii Fotbalisti ACS Atletic
11.00 NFC Arena – ACS Centrul German
12.00 SC Fotbal Club FCSB SA – ACS Euro Derby
13.00 CS Dinamo FC Rapid 1923
14.00 DNG La Squadra 1
15.00 Progresul Spartac 1944 – ACS La Squadra 2
16.00 ACS Termo – ACS Raiders/
17.00 Campionii Viitorului – ACP 3 Kids Sport

DATA Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
9.00 ACS Sportul Primavera – ACS Atletic
10.00 ACS Raiders – ACS Sport Team
11.00 NFC Arena – ACS Termo
12.00 ACS La Squadra 2 – ACS La Squadra 1
13.00 Campionii Vitorului DNG
14.00 FC Rapid 1923 – SC Fotbal Club FCSB SA
15.00 ACS Euro Derby – ACS Micii Fotbalisti
16.00 ACS Centrul German – Progresul Spartac 1944/
17.00 ACP 3 Kids Sport – CS Dinamo

DATA Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
9.00 ACS Sport Team – NFC Arena
10.00 ACS Atletic ACS Raiders
11.00 Micii Fotbalisti FC Rapid 1923/
12.00 ACS La Squadra 1 – ACS Centrul German
13.00 DNG – ACS La Squadra 2
14.00 ACS Termo – ACS Euro Derby
15.00 CS Dinamo Campionii Viitorului
16.00 Progresul Spartac 1944 – ACS Sportul Primavera
17.00 SC Fotbal Club FCSB SA – ACP 3 Kids Sport/JD

DATA Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
9.00 ACS Sportul Primavera – ACS La Squadra 1
10.00 ACP 3 Kids Sport – ACS Micii Fotbalisti
11.00 NFC Arena – ACS Atletic
12.00 ACS Centrul German – ACS La Squadra 2
13.00 FC Rapid 1923 – ACS Termo
14.00 ACS Euro Derby – ACS Sport Team
15.00 CS Dinamo – DNG
16.00 Campionii Viitorului – SC Fotbal Club FCSB SA
17.00 Raiders Progrewsul Sp 1944/

DATA Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
9.00 DNG Centrul German/
10.00 Progresul Sp 1944 / NFC Arena
11.00 ACS Atletic – ACS Euro Derby
12.00ACS La Squadra 1 – FC Rapid 1923
13.00 ACS La Squadra 2 – ACS Sportul Primavera
14.00 Micii Fotbalisti Campionii Viitorului
15.00 SC Fotbal Club FCSB SA/ – CS Dinamo
16.00 ACS Termo ACS 3 Kids Sp
17.00 ACS Sport Team ACS Raiders/

DATA Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
9.00 ACP 3 Kidds Sp/ Sport Team
10.00 ACS Raiders – ACS La Squadra 2
11.00 NFC Arena – ACS La Squadra 1
12.00 FC Rapid 1923 – ACS Atletic
13.00 Campionii Viitorului AS Termo
14.00 SC Fotbal Club FCSB SA – DNG
15.00 ACS Euro Derby – Progresul Spartac 1944/
16.00 CS Dinamo Micii Fotbalisti
17.00 ACS Sportul Primavera – ACS Centrul German

DATA Sambata – 01.06.2024
Etapa 14
9.00 ACS Sportul Primavera – DNG
10.00 ACS Sport Team – Campionii Viitorului
11.00 Micii Fotbalisti FCSB
12.00 ACS Atletic – ACP 3 Kids Sport
13.00 ACS La Squadra 1 – ACS Euro Derby
14.00 ACS La Squadra 2 – NFC Arena
15.00 ACS Centrul German – ACS Raiders
16.00 CS Termo – CS Dinamo
17.00 Progresul Spartac 1944/ – FC Rapid 1923

DATA Sambata – 8.06.2024
Etapa 15
9.00 ACS Raiders – ACS Sportul Primavera
10.00 NFC Arena – ACS Centrul German
11.00 FC Rapid 1923 – ACS La Squadra 1
12.00 ACS Euro Derby – ACS La Squadra 2
13.00 DNG – ACS Micii Fotbalisti
14.00 SC Fotbal Club FCSB SA – ACS Termo
15.00 CS Dinamo – ACS Sport Team
16.00 Campionii Viitorului – ACS Atletic
17.00 ACP 3 Kids Sport – Progresul Spartac 1944/