Grupa 2013/Verde/Icar/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2013/V
Icar/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 Asterra Dangelo
9:30 Royal Champions Miramar
10:30 Pro Team CSS6
11:30 AFC Blue Lions Initial
12:30 NFC Arena/ CS FC Dinamo
13:30 Popesti Leordeni FC Juniorul
14:30 Ayax NG AFC Comprest
15:30 Fotbal Pro Gloria Sp Rege/JD

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 Gloria Sp Rege Royal Champions
9:30 Miramar NFC Arena
10:30 CS FC Dinamo Pro Team
11:30 Dangelo AFC Blue Lions
12:30 FC Juniorul Asterra
13:30 AFC Comprest Popesti Leordeni
14:30 CSS6 Ayax NG
15:30 Initial Fotbal Pro

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.30 Miramar CS FC Dinamo
9.30 NFC Arena Gloria Sp Reg
10.30 Fotbal Pro Dangelo
11.30 Fotbal Pro Gloria Sp Rege/ET 1
12.30 Royal Champions Initial
13.30 AFC Blue Lions FC Juniorul
14.30 Asterra AFC Comprest
15.30 Popesti Leordeni CSS6
16.30 Ayax NG Pro Team

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.30 Gloria Sp Rege Miramar
9.30 Initial NFC Arena
10.30 Dangelo Royal Champions
11.30 FC Juniorul Fotbal Pro
12.30 Pro Team Popesti Leordeni
13.30 CSS6 Asterra
14.30 AFC Comprest AFC Blue Lions/
15.30 CS FC Dinamo Ayax NG

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8.30 Gloria Sp Rege CS FC Dinamo
9.30 Popesti Leordeni/ Ayax NG
10.30 NFC Arena Dangelo
11.30 Royal Champions FC Juniorul
12.30 Fotbal Pro AFC Comprest
13.30 AFC Blue Lions CSS6
14.30 Asterra Pro Team
15.30 Miramar Initial

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.30 Initial Gloria Sp Rege
9.30 Dangelo Miramar
10.30 FC Juniorul NFC Arena
11.30 AFC Comprest Royal Champions
12.30 CS FC Dinamo/ Popesti Leordeni
13.30 Ajax NG Asterra
14.30 Pro Team AFC Blue Lions/
15.30 CSS6 Fotabal Pro

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8.30 Initial CS FC Dinamo
9.30 Gloria Sp Rege Dangelo
10.30 Miramar FC Juniorul
11.30 NFC Arena AFC Comprest
12.30 Royal Champions CSS6
13.30 Fotbal Pro Pro Team
14.30 AFC Blue Lions Ayax NG
15.30 Asterra Popesti Leordeni

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.30 Dangelo Initial
9.30 FC Juniorul Gloria Sp Rege
10.30 AFC Comprest Miramar
11.30 CSS6 NFC Arena
12.30 Pro Team Royal Champions
13.30 Ayax NG Fotbal Pro
14.30 Popesti Leordeni AFC Blue Lions
15.30 CS FC Dinamo Asterra

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.30 CS FC Dinamo/ Dangelo
9.30 AFC Blue Lions/ Asterra
10.30 Gloria Sp Rege AFC Comprest
11.30 Miramar CSS6
12.30 NFC Arena Pro Team
13.30 Royal Champions Ayax NG
14.30 Fotbal Pro Popesti Leordeni
15.30 Initial// FC Juniorul

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 FC Juniorul Dangelo
9.30 AFC Blue Lions/ AFC Comprest
10.30 CSS6 Gloria Sp Rege
11.30 Popesti Leordeni Royal Champions/
12.30 Ayax NG NFC Arena
13.30 Pro Team Miramar
14.30 Asterra Fotbal Pro
15.30 CS FC Dinamo Initial/

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.30 Initial/ CSS6
9.30 Fotbal Pro AFC Blue Lions/
10.30 Royal Champions/ Asterra
11.30 CS FC Dinamo FC Juniorul/
12.30 Miramar Ayax NG
13.30 NFC Arena Popesti Leordeni
14.30 Gloria Sp Rege Pro Team
15.30 Dangelo AFC Comprest

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 Ayax NG Gloria Sp Rege
9.30 CSS6 Dangelo
10.30 Pro Team Initial
11.30 AFC Comprest/ FC Juniorul
12.30 AFC Blue Lions Royal Champions/
13.30 Asterra NFC Arena
14.30 Popesti Leordeni Miramar
15.30 Fotbal Pro CS FC Dinamo

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 Initial// Ajax NG
9.30 FC Juniorul CSS6
10.30 Dangelo Pro Team
11.30 CS FC Dinamo AFC Comprest
12.30 Gloria Sp Rege Popesti Leordeni
13.30 Miramar Asterra
14.30 NFC Arena AFC Blue Lions
15.30 Royal Champions Fotbal Pro

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.30 CSS6 AFC Comprest
9.30 Pro Team FC Juniorul
10.30 Ayax NG Dangelo
11.30 Popesti Leordeni Initial
12.30 Asterra Gloria Sp Rege
13.30 AFC Blue Lions Miramar
14.30 Fotbal Pro NFC Arena
15.30 Royal Champions CS FC Dinamo

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.30 CS FC Dinamo CSS6
9.30 AFC Comprest Pro Team
10.30 FC Juniorul Ayax NG
11.30 Dangelo Popesti Leordeni
12.30 Initial Asterra
13.30 Gloria Sp Rege AFC Blue Lions
14.30 Miramar Fotbal Pro
15.30 NFC Arena Royal Champions