Grupa 2014/Alb/Dan Chilom/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2014/Alb
Dan Chilom/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
Etapa 1
8.30 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Real Cadet
9.30 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Super Star 1
10.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Super Star 2
11.30 ACS Astra Kids – ACS Celtic București
12.30 ACS New Stars – ACS Celtic Bucuresti 2
13.30 ACS Dan Chilom 1- FC Voluntari
14.30 ACS Dan Chilom 2 – FC Voluntari 2
15.30 ACS Robert Neagoe – ACS Victoria Jr.
16.30 ACS Seven Star Junior – ACS Real Crangasi

Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
8.30 ACS Victoria Jr – Seven Star
9.30 FC Voluntari 2 Robert Neagoe
10.30 FC Voluntari New Stars
11.30 ACS Celtic București – ACS Dan Chilom 1
12.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – ACS Dan Chilom 2
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Astra Kids
14.30 ACS Real Cadet/ – ACS Lazio Celesti 2
15.30 ACS Super Star 1 – ACS Lazio Celesti 3
16.30 ACS Real Crangasi – ACS Lazio Celesti 1

Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS Seven Star Jr – ACS Victoria Jr.
9.30 ACS Robert Neagoe – ACS Real Crangasi
10.30 ACS Super Star 1 – ACS Real Cadet
11.30 ACS New Stars – ACS 1 – ACS Super Star 2
12.30 ACS Dan Chiolom 2 – ACS Celtic Bucuresti 2
13.30 Dan Chilom Astra Kids
14.30 ACS Lazio Celesti 1 – FC Voluntari 2
15.30 ACS Lazio Cdelesti 2 FC Voluntari
16.30 ACS Lazio Celesti 3 – Celtic

Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Astra Kids – ACS New Stars
9.30 ACS Super Star 2 – Real Cadet
10.30 ACS Super Star 1 – ACS Dan Chilom 1/
11.30 ACS Celtic București – ACS Dan Chilom 2/
12.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – ACS Seven Star Junior
13.30 FC Voluntari – ACS Robert Neagoe
14.30 FC Voluntari 2 – ACS Lazio Celesti 1
15.30 ACS Victoria Jr. – ACS Lazio Celesti 2
16.30 ACS Real Crangasi – ACS Lazio Celesti 3

Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
8.30 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Celtic Bucuresti 2
9.30 ACS Lazio Celesti 2 – FC Voluntari 2
10.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Victoria Jr.
11..30 ACS New Stars – ACS Dan Chilom 1
12.30 ACS Dan Chilom 2 – ACS Astra Kids
13..30 ACS Super Star 1 Real Crangasi
14.30 ACS Seven Star Junior – ACS Super Star 2
15.30 ACS Real Cadet/ – FC Voluntari
16.30ACS Robert Neagoe – ACS Celtic București

Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Astra Kids – ACS Robert Neagoe
9.30 ACS Dan Chilom 1 – ACS Dan Chilom 2
10.30 ACS Super Star 2 – ACS New Stars
11.30 ACS Victoria Jr Super Star 1
12.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – ACS Lazio Celesti 2
13.30 FC Voluntari – ACS Lazio Celesti 1
14.30 FC Voluntari 2 – ACS Lazio Celesti 3
15.30 ACS Celtic București – ACS Seven Star Junior
16.30 ACS Real Crangasi – ACS Real Cadet/

Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
8.30 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Celtic București
9.30 ACS Lazio Celesti 2 – FC Voluntari
10.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Celtic Bucuresti 2
11.30 ACS Dan Chilom 2- ACS New Stars
12.30 ACS Robert Neagoe – ACS Dan Chilom 1
13.30 ACS Seven Star Junior – ACS Astra Kids
14.30 ACS Real Cadet – ACS Victoria Jr.
15.30 ACS Super Star 1 – FC Voluntari 2
16.30 ACS Real Crangasi – ACS Super Star 2

Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
8.30 ACS Astra Kids – ACS Lazio Celesti 1
9.30 ACS Celtic București – ACS Lazio Celesti 2
10.30 CS Celtic Bucuresti 2 – ACS Super Star 1
11.30 ACS Super Star 2 -ACS Dan Chilom 2
12.30 Dan Chilom 1 Real Cadet/
13.30 New Stars Robert Neagoe
14.30 FC Voluntari – ACS Lazio Celesti 3
15.30 FC Voluntari 2 – Seven Star Jr
16.30 ACS Victoria Jr. – ACS Real Crangasi

Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Dan Chilom 1
9.30 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Dan Chilom 2
10.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Celtic București
11.30 ACS Robert Neagoe – ACS Astra Kids
12.30 ACS Seven Star Junior – ACS New Stars
13.30 ACS Real Cadet – ACS Celtic Bucuresti 2
14.30 CS Super Star 1 – FC Voluntari
15.30 ACS Victoria Jr. – ACS Super Star 2
16.30 ACS Real Crangasi – FC Voluntari 2

Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Astra Kids – ACS Lazio Celesti 3
9.30 ACS New Stars – ACS Lazio Celesti 1
10.30 ACS Dan Chilom 1 – ACS Lazio Celesti 2
11.30 ACS Dan Chilom 2 – ACS Seven Star Junior
12.30 ACS Super Star 2 – ACS Real Cadet/
13.30 ACS Celtic București – ACS Super Star 1
14.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – ACS Real Crangasi
15.30 FC Voluntari – ACS Robert Neagoe
16.30 FC Voluntari 2 – ACS Victoria Jr.

Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Astra Kids/ – ACS Robert Neagoe
9.30 ACS Lazio Celesti 2 – ACS New Stars
10.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Dan Chilom 1//
11.30 ACS Lazio Celesti 1 – Dan Chilom 2/
12.30 ACS Real Cadet – ACS Celtic București
13.30 ACS Super Star 1 – ACS Seven Star Junior
14.30 FC Voluntari 2 – ACS Super Star 2
15.30 ACS Victoria Jr. – ACS Celtic Bucuresti 2
16.30 ACS Real Crangasi – FC Voluntari

Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Astra Kids – ACS Real Cadet
9.30 ACS New Stars – ACS Lazio Celesti 3
10.30 ACS Robert Neagoe – ACS Lazio Celesti 1
11.30 ACS Dan Chilom 2 – ACS Lazio Celesti 2
12.30 ACS Dan Chilom 1 Super Star 1/
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Seven Star Junior
14.30 ACS Celtic București – ACS Real Crangasi
15.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – FC Voluntari 2
16.30 FC Voluntari – ACS Victoria Jr.

Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Robert Neagoe
9.30 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Astra Kids/
10.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Dan Chilom 2
11.30 ACS Real Cadet/ – ACS Dan Chilom 1
12.30 ACS Super Star 1 – ACS New Stars
13.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – ACS Super Star 2
14.30 FC Voluntari 2 – FC Voluntari
15.30 ACS Victoria Jr. – ACS Celtic București
16.30 ACS Real Crangasi – ACS Seven Star

Sambata – 1.06.2024
Etapa 14
8.30 ACS Lazio Celesti 1 – ACS Super Star 2
9.30 ACS Astra Kids – ACS Victoria Jr.
10.30 ACS New Stars – ACS Real Cadet/
11.30 ACS Dan Chilom 1 – ACS Real Crangasi
12.30 ACS Dan Chilom 2 – ACS Super Star 1
13.30 ACS Robert Neagoe – ACS Lazio Celesti 3
14.30 ACS Seven Star Junior – ACS Lazio Celesti 2
15.30 ACS Celtic București – FC Voluntari 2
16.30 FC Voluntari – ACS Celtic Bucuresti 2

Sambata – 8.06.2024
Etapa 15
8.30 ACS Lazio Celesti 2 – ACS Lazio Celesti 1
9.30 ACS Lazio Celesti 3 – ACS Seven Star Junior
10.30 ACS Real Cadet – ACS Dan Chilom 2
11.30 ACS Super Star 1 – ACS Robert Neagoe
12.30 ACS Super Star 2 – FC Voluntari
13.30 ACS Celtic Bucuresti 2 – ACS Celtic București
14.30 FC Voluntari 2 – ACS Astra Kids
15.30 ACS Victoria Jr. – ACS Dan Chilom 1
16.30 ACS Real Crangasi – ACS New Stars